320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oleme ausad:
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Pärast Barcelona mängijate väljaütlemisi ja seda, mis on toimunud mängu eel Barcelona fännide poolt loodan siiralt, et nad saba norgus koju lähevad. Ja Itaalia fännid on vägivaldsed ja kõike muud.... häbiväärne.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Pärast Barcelona mängijate väljaütlemisi ja seda, mis on toimunud mängu eel Barcelona fännide poolt loodan siiralt, et nad saba norgus koju lähevad. Ja Itaalia fännid on vägivaldsed ja kõike muud.... häbiväärne.
        Inter = Itaalia ? cant see the connection :S Palun ole nii viisakas ja ära enam mõnita Itaaliat. ma ei väsi kordamast et Inter on sama Itaalia kui faking Anu Saagimi v*tt!
        BARRRCAAAA!!!!
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          y0 count n'd stuff, kas täna pole mitte see päev, kus maailma ühele kõige vitumale tiimile pöialt hoidma peaks selle nimel, et mõni Itaalia klubi ka ikka Euroopasse veel paari aasta pärast pääseks? Kui täna printer ploomid takka saab, siis võib ju minna nii, et Saapamaalt ei pääsegi ükski Itaalia meeskond enam UEFA CL'i.

          Inter doesn't count
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Inter = Itaalia ? cant see the connection :S Palun ole nii viisakas ja ära enam mõnita Itaaliat. ma ei väsi kordamast et Inter on sama Itaalia kui faking Anu Saagimi v*tt!
            BARRRCAAAA!!!!
            Interil on Itaalias teisena kõige rohkem fänne ja jutt käiski fännidest.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              Interil on Itaalias teisena kõige rohkem fänne ja jutt käiski fännidest.
              glory hunterid ei lähe fännidena arvesse ma usun et Livornol on neid õigeid fänne ka rohkem...aga noh mida ma ka tean.
              Tofoa, anan andeks aga täna on asi isiklik. Minu pärast jäägu Itaaliale kasvõi aind 1 koht alles, aga merda Inter tuleb hävitada ja häbistada. Muud lahendust pole!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Sa võid kindel olla, et ma sulle seda järgmistel hooaegadel meenutan count, kui su armastatud AS Roma peab jälle kreeka farmerite ja sadamatööliste meeskondadega ''öiropa liigis'' madistama
                Mina toetaks isegi Romat kui nad peaks CL'i playoffides figureerima ja sealjuures head mängu näitama. Serie A hea maine tuleb taastada. Kas seda teeb Inter, Milan, Juve, Roma või minugipoolest kasvõi Chievo, alati olen Itaalia meeskonna poolt kui nad just mingit eriti haiget dive+umbkaitse kooslust ei esinda.

                Kommentaar


                  cuntike, kas pazzini endiselt tekitab sulle unetuid öid?

                  tubli poiss itaallane, tegi suure töö ära..

                  H pärast panevad kruus&kivisild mängu käima..eks näis mis tuleb, kui tuleb littimine ja clist väljalangemine, olgu siis nii..üks raskemaid vastaseid ever, keda kõik kardavad..ju siis barca kinnitas jällegi oma ülemvõimu ja arvavasti paneb asja kinni..Interil on veel hooaja päästerõngaks Serie A ja Coppa karika võimalus..kui tuleb edasipääs, siis saab sellest üks ilusaimaid hooaegu, mida ma oma 10a fännistaashi juures näinud olen..isegi siis kui finaalis tuleb kaotus, sest juba eelmise aasta 6 tiitli omanike alistamine, toob meile maailmas väga suure respecti ja nii mõnegi fänni juurde..

                  FORZA INTER FOREVER!!

                  Kommentaar


                    BARCELONA - Starting lineups for tonight's UEFA Champions League semi-final return leg at the Camp Nou (kick-off 20:45):

                    Barcelona: 1 Valdes; 3 Piquè, 18 G.Milito, 24 Tourè; 2 Dani Alves, 16 Busquets, 6 Xavi, 15 Keita; 10 Messi, 9 Ibrahimovic, 10 Pedro.
                    Subs: 13 Pinto, 4 Marquez, 11 Bojan, 14 Henry, 19 Maxwell, 34 Alcantara, 35 Jeffren.
                    Coach: Josep Guardiola.

                    Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 5 Lucio, 25 Samuel, 4 Zanetti; 19 Cambiasso, 8 Thiago Motta; 9 Eto'o, 10 Sneijder, 27 Pandev; 22 D.Milito.
                    Subs: 1 Toldo, 2 Cordoba, 11 Muntari, 17 Mariga, 23 Materazzi, 26 Chivu, 45 Balotelli.
                    Coach: José Mourinho.

                    Referee: Frank De Bleeckere (Belgium).

                    Kommentaar


                      Soovin igati edu Interile ! lööge Barca välja !

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        y0 count n'd stuff, kas täna pole mitte see päev, kus maailma ühele kõige vitumale tiimile pöialt hoidma peaks selle nimel, et mõni Itaalia klubi ka ikka Euroopasse veel paari aasta pärast pääseks? Kui täna printer ploomid takka saab, siis võib ju minna nii, et Saapamaalt ei pääsegi ükski Itaalia meeskond enam UEFA CL'i.

                        Inter doesn't count
                        milline liiga peaks Serie A käest kõik need kohad ära võtma?? läheb see üks koht natsidele või siis konnadele, pohui ju. rohkem alla ikka ei kuku.
                        Algselt postitas Iceman
                        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                        Kommentaar


                          Viimasel hetkel vahetus algkoosseisus Pandev Chivu vastu. Ei tea kas tõesti soojendusel saadud vigastus või Mourinho tactics?


                          Kommentaar


                            Midavittttttttu

                            HÄBI!!!!
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Motta meeldiv idioot ikka
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                Ah mine perse Rainer. Kõik, mis te vingusite pärast esimest legi olete te selle poolajaga tagasi saanud. Isegi käega lubatakse teil kastis mängida.

                                Vaadake neid valugrimasse! Läks näpp vastu põske.

                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X