320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sessuhtes on Tanelil õigus , et punane oli natuke liiast juba...aga see nüüd suluseisut löödud väravat küll tagasi ei anna. Väga kahju et Barca ei oska peale lüüa
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Tõsi, selle Samueli käe pärast oleks me pidanud penalti saama

      Kommentaar


        mm, Tanel, Motta on idioot lihtsalt, sellepärast mis tegi pärast punase saamist. a noh, eks ma lähen persse ja igalepoole
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Ah mine perse Rainer. Kõik, mis te vingusite pärast esimest legi olete te selle poolajaga tagasi saanud. Isegi käega lubatakse teil kastis mängida.

          Vaadake neid valugrimasse! Läks näpp vastu põske.

          De Bleeckere on sama kloun, kes Liverpooli mängus Burdissole punase andis. UEFA enforcer ühesõnaga. Õnneks on kogu Barca nagu sitahäda täna olnud, pidage vastu ja näidake neile murul püherdajatele!

          Kommentaar


            Algselt postitas Arteta Vaata postitust
            Tõsi, selle Samueli käe pärast oleks me pidanud penalti saama
            Sorri, pole sellist asja küll näinud, Ehk värskendad pärast mängu ja otsid mulle selliste intsidendi üles.

            Motta käitumine oli küll pärast punast väga ekstravagantne, aga nahhui kui mind keegi selle pärast CL'i poolfinaalis ära saadaks, läheks ma ka ikka väga närvi.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
              mm, Tanel, Motta on idioot lihtsalt, sellepärast mis tegi pärast punase saamist. a noh, eks ma lähen persse ja igalepoole
              Ta oleks pidanud seda ka kohtunikule tegema, sest nendest faking püherdajatest peab ükskord lahti saama
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                hea loogiline jutt kutid, päriselt
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  selline punane derbys oleks good game ja ma õigustaks selle pilbasteks, kuid praegu tundus, et kohtunikule avaldati survet seal väljakukõrval küünarnukkidega imiteerides.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                    mm, Tanel, Motta on idioot lihtsalt, sellepärast mis tegi pärast punase saamist. a noh, eks ma lähen persse ja igalepoole
                    Mine perse.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Kohtunik on lausa naeruväärne ja Busquetsi stiil ongi Barca stiill..Persse kukkunud daivijad! Mängige puhtalt INTER üle !!Proovige seda! Üks on kindel, kui Barca täna edasi ei saa siis terve maailma lihtsalt naerab nende üle, ja mitte vähe!

                      Kohtunik on eriline frukt täna..Inter tundub kaitses tugev!

                      FORZA INTER!! 45 mintsa lahutab meid FINAALIST!!!

                      Kommentaar


                        ja interi mängijad pole üheski mängus viimase 10 aasta jooksul daivinud? aga see selleks. ja motta TEINE kollane, pigem tundus Motta tegevus tahtlik kui tahtmatu. aga ka see selleks. ja üldiselt olen ma täna siiski ikkagi intrei poolt.ju ma siis pole piisavalt milani fänn, et interi ebaedu euroopas mind soovimatult voodit märgama paneks

                        Kommentaar


                          HAHAHAHA Millised värdjad te ikka olete 0 pealelööki in my ass

                          Kommentaar


                            jejee suluseis
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Arteta Vaata postitust
                              HAHAHAHA Millised värdjad te ikka olete 0 pealelööki in my ass
                              Haise nahhui kuradi imbetsill. Su staarid kukuvad kohe välja .

                              Kommentaar


                                Edasi me oleme! kohtunik päästis siiski sest barca viimane värav oleksk üll pidanud lugema, aga pohhui nahhui!
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X