320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jr Vaata postitust
    SA OLED PUHAS SITT ARTETA!!nagu kõik ülejäänud barca fännid ja mängijad! Ime paska kuradi kibestunud debiil!!!

    PASA!!
    mõtlesin, et oled targem kui Arteta, kuid kahjuks vist tuleb pettuda. teed vea kui paned kõiki ühe puuga

    tagasihoidlikud õnnesoovid igatahes Interi fännidele!
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Õnne teile Interi fännid !

      Kommentaar


        Eeldada võib, et tuleb aastate jooksul kõige igavam finaal. Kuid barca on niivõrd ühedimensioonilise mänguga, et ei imestanud sel puhul nende välja kukkumist.
        A jah, Lucio on ka draamaqueen number #1 tõsiselt wat the shit see vend tegi eile pool mängu, iga kord kui aega vaja raisata haaras eri kohast kinni ...

        Kommentaar


          Miks igavaim finaal?

          Ma kohe kindlasti lükkaks selle väite ümber.

          Itaalia klubi finaalis ei võrdu igava finaaliga.

          Võii pigem see, et ei tea, kelle poolt olla?

          You'd be a hell of a cock, dude.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas Tim| Vaata postitust
            Eeldada võib, et tuleb aastate jooksul kõige igavam finaal. Kuid barca on niivõrd ühedimensioonilise mänguga, et ei imestanud sel puhul nende välja kukkumist.
            Igav võis finaal möödunud hooajal olla, kui ManU kuivalt sai

            Olen näinud kõiki Bayerni mänge alates alagrupi viimasest ja kui kaheksandikfinaalist alatest on skooritud kõigile 4 kolli ja Interil on olnud play-offides 1 nullimäng (olude sunnil eilne kohtumine), siis ei arva küll, et tulemas oleks igav mäng.

            Ühtpidi kurb, et Ribery pikemaks ajaks bänniti, sest arminägu oleks närvilises finaalis tõenäoliselt ikka suutnud omadele mingi jama korraldada.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              pole hullu, ehk saab anaalbreikar mängu (vähe usutav siiski) ja korraldab midagi

              Kommentaar


                väga kunn finaal saab olema - mõlemal pool on rooli taga tõsised jalka-emod.
                Kuigi Inter näitas nädala jooksul filigraanset jalkat, siis fritsude tarbeks jääb neil tõenäoliselt auru väheks - mõni spordipoiss oli teil väljakul endast suht väljas peale lõpuvilet.

                Tublid!
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  mõtlesin, et oled targem kui Arteta, kuid kahjuks vist tuleb pettuda. teed vea kui paned kõiki ühe puuga

                  tagasihoidlikud õnnesoovid igatahes Interi fännidele!
                  Kle tulin rahuliku peaga just foorumisse tagasi ja vt ise ka et mida perset..

                  tunded möllasid, ja ega kõiki ei saa ühe mehe järgi üldistada tõesti..

                  me apologies lorenzo!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                    Eeldada võib, et tuleb aastate jooksul kõige igavam finaal. Kuid barca on niivõrd ühedimensioonilise mänguga, et ei imestanud sel puhul nende välja kukkumist.
                    A jah, Lucio on ka draamaqueen number #1 tõsiselt wat the shit see vend tegi eile pool mängu, iga kord kui aega vaja raisata haaras eri kohast kinni ...

                    Ja ManKu oleks samast seisust usinasti edasi rünnanud.

                    Inter oskab ka rünnata kui vaja - niisama lambist juba 3 väravat Barcale ei löö.
                    Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

                    Kommentaar



                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        pealelöögid: Barca 15 vs Inter 1
                        Sellega seoses tulevad meelde meie koondise mänge selgitavad skeemid eesti päevalehest - kui vastastel olid löögid siis meil EESTI LÖÖK
                        tulevik on tunni aja pärast

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          pealelöögid: Barca 15 vs Inter 1
                          Siia on vist sisse arvutatud ka Toure autilöögid.
                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Zlatan pole suurte mängude mees blablabla
                          balambalaa-lambada



                          nter's Jose Mourinho is mobbed by fans as he arrives back in Italy this morning. Photograph: Alessandro Garofalo/Reuters
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Noormehed,mul on teie võistkonna peal 10k eesti krooni,tehke finaalis sakslastele ära !
                            You need people who score goals, that's how you win games.

                            Kommentaar


                              Ma lihtsalt alandlikult mainin ära, et tubli Inter, et te nii sitta mängu mängivale meeskonnale ära tegite.

                              Aga kahju lihtsalt, et see jalgpall selline peab olema. Õnneks finaalis te oma bussi värava ette ei pargi, sest 0-0 pole võit.

                              PS! Kas jalgpalli reeglid midagi sellist ei luba, et sa panedki kõik 11 meest müürina värava ette ja siis lööte lahti seal üksteisel 90minutit?

                              Ühesõnaga tore et võitsite, aga kui kogu itaalia jalgpall tahab olla selline, siis mul hakkab kahju UEFA'st, kes hakkab langevate telereitingute kaudu miljardeid kaotama.. võit võiduks aga vaatemängulisuse poolest vaatan ma ennem mehed ei nuta't ;D
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Arteta
                                ..................
                                ning mul tuleb selle jutu peale lihtsalt pisar silma, et kui loll võid sina olla, aga nohh mis seal ikka..kaotusekibedus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X