320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas synapse Vaata postitust
    jube, jube inter oleks võinud fair playd teha vähemalt ja mitte nii palju aega viita, Motta kaart oli õigustatud mu arvates .. vaatas selja taha korraks ja lükkas näkku.
    prillid!....
    #Manchester United
    #Juventus

    Kommentaar


      Kui nüüd eilset mängu meenutada, siis oli see päris kõva kui lisajal Milito(?) meelega suluseisu mängiti ning pingilt kohe pall visati viivitamiseks.

      Kommentaar


        See oli küll see noor kutt, Mariga, aga tore oli vaadata kavalust küll jah


        Kommentaar


          see on "geniaalne taktika" kui väravavahid kollaseid saavad venitamise eest ja palle loobitakse mitu tükki platsile. Taktika my a**
          kaitsemäng kaitsemänguks, aga tra,krt mängigu, mitte ärgu huiaku.
          Õnneks keskeurooplased sellisest puust ei ole. Aga lahinguväljal näeme, raisk!
          MIA SAN MIA!

          Kommentaar


            Algselt postitas denisss Vaata postitust
            see on "geniaalne taktika" kui väravavahid kollaseid saavad venitamise eest ja palle loobitakse mitu tükki platsile. Taktika my a**
            kaitsemäng kaitsemänguks, aga tra,krt mängigu, mitte ärgu huiaku.
            Õnneks keskeurooplased sellisest puust ei ole. Aga lahinguväljal näeme, raisk!
            Kuule taktikaeksperdist nats, ole kuss natukene ja paranda oma vigane allkiri ära ja eemalda see armas pilt oma profiilist. Kas armasad Kesk-Euroopa tiimid läheks Barcelona vastu 3:1 eduseisul kümne mehega mängides ründama? Lubage kahelda.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas denisss Vaata postitust
              kaitsemäng kaitsemänguks, aga tra,krt mängigu, mitte ärgu huiaku.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                te vaesed pimesilmsed interistad ei taha siiani sellest aru saada, et see, kui ma interit ei salli, ei tähenda, et ma pean barcat armastama. aga teil koolipoistel käib selline loogika ilmselgelt üle jõu... rohkem ei tahagi midagi öelda.

                aa seda küll, et ma olen ikkagi veendunud, et pea ükski keskeuroopa tiim ei oleks läinud 3-1 eduseisust ka 10'kesi värava ette pedereerima. nende omad fännid oleks nad ilmselgelt ära söönud. aga see ei ole muidugi keiss fc aafrika puhul.
                MIA SAN MIA!

                Kommentaar


                  oot. Inter mängis siis sitalt? Või ei mänginud nii nagu Teised tiimid mängivad? Või mis mure südames peidus on? Ei kõksitud palliga piisavalt?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas denisss Vaata postitust
                    te vaesed pimesilmsed interistad ei taha siiani sellest aru saada, et see, kui ma interit ei salli, ei tähenda, et ma pean barcat armastama. aga teil koolipoistel käib selline loogika ilmselgelt üle jõu... rohkem ei tahagi midagi öelda.

                    aa seda küll, et ma olen ikkagi veendunud, et pea ükski keskeuroopa tiim ei oleks läinud 3-1 eduseisust ka 10'kesi värava ette pedereerima. nende omad fännid oleks nad ilmselgelt ära söönud. aga see ei ole muidugi keiss fc aafrika puhul.
                    Raske sellist sitta kommenteerida, seega ei hakka mingit juttu kokku kirjutama, kuna denissss ei jaga jalgpallist ilmselgelt midagi.
                    Ps:Kui oleks vähem pohmakas, siis oleks otsind mingi facepalmi pildi selle debiilsuse peale.

                    Ciao!!
                    Suhkruhaige

                    Kommentaar


                      Kuramus küll, Romalt võõrsil võit ja ma ei usu, et nad enam punkte kaotavad. Samas ma pole üldse kindel, kas me mängijad igale mängule õige suhtumisega vastu suudavad minna. Lootsin, et Parma pigistab täna selle viigi välja, siis saab Lazio vastu rahulikumalt mängima minna ja ehk juba järgmisel nädalavahetusel tiitel kindlustada, aga kahjuks mitte... kuna meil üks mäng rohkem mängida, siis paneks praegu võimalused suht fifty-fifty.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Tuleb homme lihtsalt töö ise ära teha ja Lazio võita ja minna tabelis +2 jälle ja sellega tõmmata veits kassi Romale ja kolmapäeval nad ka auti lüüa Coppa finaalis..õnneks on kõik veel Interi enda teha veel! Loodame parimat..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Kuramus küll, Romalt võõrsil võit ja ma ei usu, et nad enam punkte kaotavad. Samas ma pole üldse kindel, kas me mängijad igale mängule õige suhtumisega vastu suudavad minna. Lootsin, et Parma pigistab täna selle viigi välja, siis saab Lazio vastu rahulikumalt mängima minna ja ehk juba järgmisel nädalavahetusel tiitel kindlustada, aga kahjuks mitte... kuna meil üks mäng rohkem mängida, siis paneks praegu võimalused suht fifty-fifty.
                          nuttjahala.ee

                          Atalanta ja Siena saavad päeval kotid ja Laziol pole õhtul millegi peale mängida.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Täiesti hullud ikka need Interi fännid on. täielikud loomad.

                            Kui see vastab tõele, siis...
                            Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


                            Hoian pöialt talle, et ta saaks võimalikult kiiresti sealt hullude seast minema...
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Hoian pöialt Interile, et nad saaks võimalikult kiiresti selle hullu enda seast minema...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                                Hoian pöialt Interile, et nad saaks võimalikult kiiresti selle hullu enda seast minema...
                                jep
                                Balotelli vastu tunnevad huvi mitmed klubid, ka Arsenal ja Manchester City
                                #Manchester United
                                #Juventus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X