320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jep, Roma ostis kohtuniku ära.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Säh Angelo. Tõlgi Zampat!!!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
        Ahahahah, oli viga Snejderi peale, ja kohtunik andsis vabalöök Romale...ma pean läbi reegli lugema, selle olukord ei mäleta
        Nagu ma ootasin, One Way Whistle...
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vabatahtlik.

          Kommentaar


            Ahsoo. Igas päevas midagi uut.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Ilmselgelt Romalane ründas pahaaimamatult venitanud Luciot. Vaadake brassi valugrimassi. Loodetavasti saab pasapruunis särgis mees oma karistuse.

              Aga Interi allakäik on olnud väga kiire. Kui eelmisel hooajal nägi mängu ajal Mou-Cambiasso-Zanetti (ägedaid) kiirkoosolekuid, siis tänavu käib Chivu virisemas, et Eto`o ei tee tööd.


              Kui meeskond vaimselt samas tempos laguneb, siis võib Interi troon isegi kõikuma hakata.

              Kommentaar


                Ohtlik mäng küll ning 5-6 aastat tagasi antigi selliseid olukordi ka ära vist, aga Lucio suutis palli enne ära lüüa ja ju siis kohtunik arvas, et asi pole seda väärt. Totti oleks nagunii vabalöögi üle kõmmutanud.
                sigpic

                Kommentaar


                  Sa võid muidugi loota eika, aga kindel on see, Lucio-Samuel on Juve vastu platsil ja sulle muidugi meeldiks Inter ilma Luuuuuuuuuuuuuuuuciota..

                  Mis kiirest allakäigust sa räägid muidu? Sellest, et Chivu lasi paar kurja sõna lendu? Seal oli taktikaga veits puusse pandud, Chivul läks mäng väga raskeks seal vasakul äärel ja muidugi "sõbralik" Olimpico ka kaasa selles olukorras ei aidanud..See on sinuarust allakäik? Täna ta just vabandas meeskonna ja treeneri ees ja kõik on jälle suurepärane meeste vahel..Pigem oli see just plussiks, sest nüüd Benitez arvutab Juve vastu asjad ümber ja mängijad ise said aru, mis vigu tehtud on ja eriti meeldis mulle Maiconi teks, kes ütles niimoodi viisakalt, et Inter oli suht pask sel õhtul ..Ära loe goal.comi calcio prahti , eriti neid, kus Landolina ja Carganese autorid on, vanad kirjutavad läbi lillede igast sitta Interi kohta.."Interi riideruum on nugade peal, Etood ei salli keegi " ja mingi selline mäda..ja kui troon meil kunagi kõikuma hakkab siis võib kindel olla, et Juve sellest kasu midagi ei lõika oma ülistabiilse esitusega siiamaani..

                  Kommentaar


                    Eelmistest aastatest ma küll Interi mängijatelt avaldusi stiilis “I saw a little egoism up front” ei kuulnud. Ja värav dotška komi ei loe, ära muretse.

                    Kommentaar


                      Naljakas.. Inter kaotab võõrsil Romale ja siis on kõik härjal sarvest kinni, kuidas meeskond on kriisis ja kõik on valesti. Aga eks nii on ikka, kuna Interi skandaalid on hetkel parem tuluallikas (suur enamus Itaaliast tahaks veidi vaheldust ju), kui probleemid teistes klubides (Milanil on üldse Berlusconi kaudu vajaduse korral fännide ja info vahel ilusti punn ees). Pealegi polnud Chivu ütlemistes midagi valet, sest mängijat läksid ründefaasis ahneks kätte ja kohati jäi nende tööeetika/füüsiline vorm vajaka ning ma arvan, et see kannustab mehi selle kallal töötama.

                      Reaalsus on see, et oleme tabelis esimest kohta jagamas ning hooaja alguses on seis nagu igal hooajal on olnud. Veidi rabe start ning õige hoog on tavaliselt leitud oktoobri keskpaigast ja kuni jõulupausini välja. Loodetavasti läheb ka sel hooajal sama vana rada mööda.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        .
                        Võtame see mustlane tagasi koju!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Naljakas.. Inter kaotab võõrsil Romale ja siis on kõik härjal sarvest kinni, kuidas meeskond on kriisis ja kõik on valesti. Aga eks nii on ikka, kuna Interi skandaalid on hetkel parem tuluallikas (suur enamus Itaaliast tahaks veidi vaheldust ju), kui probleemid teistes klubides (Milanil on üldse Berlusconi kaudu vajaduse korral fännide ja info vahel ilusti punn ees). Pealegi polnud Chivu ütlemistes midagi valet, sest mängijat läksid ründefaasis ahneks kätte ja kohati jäi nende tööeetika/füüsiline vorm vajaka ning ma arvan, et see kannustab mehi selle kallal töötama.

                          Reaalsus on see, et oleme tabelis esimest kohta jagamas ning hooaja alguses on seis nagu igal hooajal on olnud. Veidi rabe start ning õige hoog on tavaliselt leitud oktoobri keskpaigast ja kuni jõulupausini välja. Loodetavasti läheb ka sel hooajal sama vana rada mööda.
                          Bravo.
                          Aga kahjuks niimoodi meie naeruväärne maal töötab.
                          Interil pole tv ja ajakirja tema pool.
                          Kui see viga Snejderi vastu oli vilistanud Roma vastu, täna oli juba mingi skandaal Roma ajakirias ja radios.
                          Ma olen sellest harjunud iga fakkin hooaeg.
                          Aga hooaeg on pikk...ride bene chi ride ultimo, ütleme Itaalias, kes naerab viimasem, naerab kõige paremini

                          Kommentaar


                            Tera küll. Ma pööran tähelepanu sellele, et Interi mängijad mölisevad ja halavad platsil ja platsi kõrval eelmisest aastast rohkem ning osad härrased näevad ikka kõige taga meediat, kes tahab igal võimalusel Interile ära teha.

                            Kõik on meie vastu, aga me võidame ikka bla-bla-bla-bla-bla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Ilmselgelt Romalane ründas pahaaimamatult venitanud Luciot. Vaadake brassi valugrimassi. Loodetavasti saab pasapruunis särgis mees oma karistuse.
                              siin nalja pole. Sain ise vutti mängides üsna väikese kõksu vastu kanda ja paar nädalat pole saanud normaalselt käia. Loodame, et Lucio on korras

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                siin nalja pole. Sain ise vutti mängides üsna väikese kõksu vastu kanda ja paar nädalat pole saanud normaalselt käia. Loodame, et Lucio on korras
                                no mina sain ka suht sarnase vigastuse ja võin teile ausalt öelda et see polnud üldse meeldiv. See isik kes mulle elle vigastuse tegi istub nüüd 3 kuud kongis ja mõtleb oma teguda üle järgi. Kaastunne luciole ja tema omakstele, pea vastu MEES!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X