320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    selles mängus on vaatamata sellele, et see on lihtsalt väga nauditav vaatemäng, ikkagi selliseid hetki, kus lihtsalt tahaks oksendada. see ei ole serie a mehed, kus 90'st istute 30 pikali maas. ptui! ma ütlen
    MIA SAN MIA!

    Kommentaar


      Algselt postitas denisss Vaata postitust
      selles mängus on vaatamata sellele, et see on lihtsalt väga nauditav vaatemäng, ikkagi selliseid hetki, kus lihtsalt tahaks oksendada. see ei ole serie a mehed, kus 90'st istute 30 pikali maas. ptui! ma ütlen
      Okas hinges siiani kriibib eelmise aasta pärast?
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Okas hinges siiani kriibib eelmise aasta pärast?
        Mis see puutub siia?
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          Tervitan Angelot! Gareth Bale on kuningas!

          Kommentaar


            Algselt postitas #11 Vaata postitust
            Ajage nüüd kohtuniku süüks jaaa (meenuta eelmist mägu,siis tule vinguma )

            Niipalju ütleks veel,et VÕTKE VÄLJA 2 korda XD
            Mida sa irnud, te ei saa isegi Red Bull Salzburgist jagu.

            Aga enne mängu oli juba tegelikult teada, et ega siit head nahka ei tule, sest vigastused ja mäng San Siros andis aimu, et raske saab olema.

            Tottenham oli täna ilmeksimatu ja Bale on muidugi äss, kuid nii lihtsalt poleks Mourinho küll oma mehi lüpsta lasknud. Benitez peab siit ja sealt Itaalia jalgpalli elemente õppima, sest ma arvan, et kui täna oleks kaitsva(ma)lt mängitud, siis oleks kiired britid lihtsalt vastu müüri jooksnud, sest no sellist asja lubada ikka ei saa, et mängijad löövad endale 10 meetrit palli ette ja ikka jõuavad esimesena selleni. Ja Bale'i sugust mängijat ei saa ju ometi üks-ühele jätta - tuleb kas mees ise mitme mehega kinni võtta, panna ta olukorda, kus ta saab vaid mööda äärt sööta või tahapoole mängida, või siis suunata pall teisele poole väljakut.

            Liinide vaheline liikumine oli ka päris kole vaadata - üks mees läks pressi tegema, Tottenhami mängija jooksis lihtsalt tekkinud auku sisse samal ajal, kui teine Interi mees oma positsiooni kinni hoidis.

            Ning kolmanda taktikalise katastroofina ei meeldi mulle absoluutselt meie mäng, kui Eto'o on tipuründaja. Ta lööb küll sitakanti väravaid, aga tema vajadus koguaeg palliga olla tähendab seda, et tihtipeale ei liigu kasti kedagi ning keegi ei püsi kaitsjatega ühel joonel (kui nad madalal asetsevad). Milito tulekuga paranes see osa märkimisväärselt, aga kahjuks jäi poolkaitseliin tänu puudujatele lahjaks ning korralikku survet kolme-nelja mängijaga ei loo kaheksa-üheksa vastu.

            Need on vähemalt minu järeldused ja eks näeb, mis Benitez teeb. Tuleb loota, et ta siiski õppetunnit võtab siit. Tottenham tahtis selgelt rohkem, eriti üks mees oli maailmaklassist ning nad väärisid seda 100 ja 1 protsenti.
            sigpic

            Kommentaar


              Bale on fantastiline, Maicon määris oma suurepärase aastaid ehitatud maine ühe õhtuga ära. Twente suutis sakslastele ära teha mis on väga positiivne. Tuleb saada vigastatud põhimehed nagu Cuchu ja Motta tagasi siis hakkavad ka söödud keskväljalt paremini jooksma..Muntari annaks hetkel tasuta ära ja tahaks teada mis võluväel see mees 10 miljoni eest ära müüakse..Harry võimalik ostja? Yeah right..A alagrupis on kõik hetkel veel väga lahtine, nii Tottenham kui ka Inter saavad veel tabelis esimeseks tulla, seda muidugi juhul kui mõlemad suudavad järgmises mängus oma vastase murda ja siis läheb viimases mängus bingoks, sest Twente-Tottenham'i ja Werder-Inter'i tulemused panevad tabeli lõpuseisu paika..

              Oh well, homme Amsterdami, võtan esimesest coffee shopist ühe põrkna ja unustan tänase.

              Kommentaar


                Jätkake samas vaimus ka serie-as.....pasakari.......organiseeritud kaitse my ass.....ei oska kaitsta ega lüüa.....
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Jätkake samas vaimus ka serie-as.....pasakari.......organiseeritud kaitse my ass.....ei oska kaitsta ega lüüa.....
                  Kas see hooaeg ongi keegi millalgi organiseeritud kaitsest rääkinud?
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Mida sa irnud, te ei saa isegi Red Bull Salzburgist jagu.
                    Ma teadsin miskitpärast,et kui midagi kirjutan siis Interi pussy peidavad ennast selle taha,et vaata parem mis vormis Juve praegult on jne ..

                    RBS-ist ei saanud jagu jah,aga AC Milanist saime

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Mida sa irnud, te ei saa isegi Red Bull Salzburgist jagu.
                      Sry, ma Vapruse fännina ei saa vist kunagi Interit kritiseerida.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Ei olnud ilus õhtu, aga Etoˇo värav leevendab seda veidike. Kohtuniku töö oli igaljuhul alla igasuguse arvestuse.
                        ...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                          Mis see puutub siia?
                          oleks aeg ehk üle saada...
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SoccerWorld Vaata postitust
                            Ei olnud ilus õhtu, aga Etoˇo värav leevendab seda veidike. Kohtuniku töö oli igaljuhul alla igasuguse arvestuse.
                            ahahahahahah. See postitus tegi mu HOMMIKU. Et ühesõnaga siis kui Moratti rahakott meistrite liiga mängu kinni maksta ei saa, siis on kohe sitt vile ve? ROFLMAO! Vile oli igati soliidne. Selline ongi REAALSUSE vile kallis Interi fänn.
                            Tänud veelkord humoorika posti eest!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              ahahahahahah. See postitus tegi mu HOMMIKU. Et ühesõnaga siis kui Moratti rahakott meistrite liiga mängu kinni maksta ei saa, siis on kohe sitt vile ve? ROFLMAO! Vile oli igati soliidne. Selline ongi REAALSUSE vile kallis Interi fänn.
                              Tänud veelkord humoorika posti eest!
                              x2. Tõesti tore oli kohe hommikul siukest toredat rida näha SoccerWorld'i poolt.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Pean tunnistama, et ei mõista eriti SoccerWorldi postitust, sest vile oli tipptasemel. Ta hoidis ühte liini (jõuline mäng, mis kahjuks meie mängijatele ei sobinud) ning paar apsu väiksemate vigadega tuleb ikka sisse.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X