320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ajasin lennuajad paari tunniga segamini, see juhtuski..

    ja nüüd...





    BENITEZ GET THE FUCK OUT

    Kommentaar


      Algselt postitas Jr Vaata postitust
      Valus . Lihtsalt valus vaadata, kuidas Euroopa Kunnid kolme kuuga on teinud kannapöörde kõige mustema stsenaariumi poole. Benitez on minemas ja õige ta on..Meeskond vajab uut treenerit sest hetkel oleme täielikus bläkkaudis..Mitu pealelööki tehti üldse vastastele? 2-3? Hale lihtsalt..

      Mul olid lennupiletid Milaanosse, hotell, mängupilet, aga ma jäin hiljaks Tln lennujaamas hommikul..Ma pidin Oslosse uue pileti ostma 3500kr, kogu kupatus selleks hetkeks mingi 9k! Ma tulin koju, ma viskasin kiiruga mingi sitase beti üles..kaotasin 10k! ja päeva tipphetk on Derby kaotus ja Ibra pidi olema see mees, kes Interi mitme aasta rekordi purustab..

      Kui see pole must pühapäev siis mis on?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Mul on Interist päris kahju kohe... Ballardinist jäite ka ilma
        On üldse kedagi silmapiiril, kes võiks üle võtta kui asi väga nutuseks kisub? Pigem MM laseb tal hooaja lõpuni ära tiksuda ja vabandatakse vigastuste ja sisseelamise (?) aegavõtmisega välja.

        Kommentaar


          Oleneb mis järgmise pooleteise kuuga tehakse.

          Ega suurt valikut pole... aga kehvemat meest on ka raske leida.

          Iseenesest oleks üks võimalus Spalletti venelastelt ära võtta... aga ta on ka selline naiivne treener oma olemuselt. Kuigi ilusat jalgpalli suudaks ta meeskond paremini mängida kui Beniteze oma. Samas venelastele miljoneid välja laduda ei riskiks.

          Ma annaks hea meelega Baresile kuni parem võimalus ilmub (ju ta Mourinholt nii mõndagi õppunud). Või kasvõi Zenga hooaja lõpuni, kuigi see just imevariant pole.
          sigpic

          Kommentaar


            Davide Ballardini siis väidetavalt Milani kolinud.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Jr Vaata postitust
              Yeah, thats right BITCH, Matrix vb algusest!!!

              Suhkruhaige

              Kommentaar


                Minu tagasihoidlik arvamuson, et Napoli treener Walter Mazzarri on hea treener ja võiks juhendada Interit

                Kommentaar


                  Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                  Mul on Interist päris kahju kohe... Ballardinist jäite ka ilma
                  On üldse kedagi silmapiiril, kes võiks üle võtta kui asi väga nutuseks kisub?
                  Abramovichil saab Carlost ka varsti kõrini ja siis tehakse vahetuskaupa


                  Algselt postitas Tanel
                  Oleneb mis järgmise pooleteise kuuga tehakse.

                  Ega suurt valikut pole... aga kehvemat meest on ka raske leida.
                  Mihajlovic teil ju assistent juba olnud. Palun võtke ta endale peatreeneriks
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    ZENGA!ZENGA!ZENGA!
                    See on mees nagu Mancini ja Mourinho, sama soost.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                      Lisatud failid

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Abramovichil saab Carlost ka varsti kõrini ja siis tehakse vahetuskaupa




                        Mihajlovic teil ju assistent juba olnud. Palun võtke ta endale peatreeneriks
                        Carlo tulevik on Roomas.

                        Enne võtaks Mou assistanti Andre Villas Boas Portost. Mees teeb ilusat tööd.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                          Huvitav, et neutraalne football-italia, mida Jasper kasutab olukordade hindamiseks väidab, et:

                          Ibrahimovic was booked for dangerous play, as he clattered into Materazzi mid-air. He tried to pull his leg back during the jump, but his knee and arm still sent the veteran flying and Matrix was stretchered off looking very dazed. Once again there was confusion on the Inter bench, as Davide Santon was ready to come on when Benitez switched to Jonathan Biabiany instead.

                          Mainiks niisama, et Gattuso oleks pidanud punase saama juba esimesel poolajal. Ambrosinil jäi teisel poolajal Eto'o niitmise eest esimene kollane saamata (selle karistuslöögi eel, mille Abbiatti tõrjus). Samas ma ei arva, et me oleks võitnud isegi üheksa mehe vastu. Aga ärge tulge enam väitma, kuidas kohtunikud on Interi kontrolli all.

                          Kui asendajatest rääkida, siis mu esimene variant oleks Baresi. Teab, kuidas meeskond töötab. On Mourinholt õppinud. Interi fänn.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Huvitav, et neutraalne football-italia, mida Jasper kasutab olukordade hindamiseks väidab, et:
                            vau, sa ei saa asjadest ikka vapsjee kellagi aru.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              vau, sa ei saa asjadest ikka vapsjee kellagi aru.
                              Seleta siis lollile. Mis sa siin niisama tühja ikka kraaksud
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                                Huvitav, et neutraalne football-italia, mida Jasper kasutab olukordade hindamiseks väidab, et:
                                aasta postituse auhinnagaalal on minu hääl olemas! Tanel presidendiks!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X