320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, aga see summe, mis me oleks pidanud tema eest maksma poleks kindlasti olnud väärt seda, mida ta meile lisaks andnud oleks. Puu otsas raha ei kasva ning parem kannatab 2-3 mängu kui maksab mingi Austria klouni eest miljoneid eurosid.
    sigpic

    Kommentaar


      "Ibra left because he wanted to win the Champions League and I think the greatest satisfaction of all his comrades was to win it all without him. He chose the wrong year to leave Inter."

      Moratti nõelab jälle. Fucking priceless..

      Kommentaar


        Ja tänane päeva kild tuleb roosapõskselt kelnerilt Hispaaniast:
        "Inter boss Rafa Benitez has promised to win the Club World Cup and the Scudetto in his first season at San Siro."
        ROFLMAOCOPTER
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Kibestunud kuivikul läks 3 kuud, et üle saada Zlatani liitumisest Milaniga = Moratti nõelab jälle. pöidlad üles.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Ja tänane päeva kild tuleb roosapõskselt kelnerilt Hispaaniast:
            "Inter boss Rafa Benitez has promised to win the Club World Cup and the Scudetto in his first season at San Siro."
            ROFLMAOCOPTER

            Rafamuntada!

            Kommentaar


              In Rafa we trust

              Kommentaar


                Pandev on üksiku ründajane ette nihutatud nagu aru saan....see kätega vehkija on ikka peast põrunud. Rafa meenutab mulle Ballardinit Lazio aegadest....ei saa ise ka aru mida teeb või mida tehakse.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Kibestunud kuivikul läks 3 kuud, et üle saada Zlatani liitumisest Milaniga = Moratti nõelab jälle. pöidlad üles.
                  "I find Ibrahimovic a nice guy - I'm not going to criticise him." Moratti

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    Pandev on üksiku ründajane ette nihutatud nagu aru saan....see kätega vehkija on ikka peast põrunud. Rafa meenutab mulle Ballardinit Lazio aegadest....ei saa ise ka aru mida teeb või mida tehakse.
                    Eino siin kohal ei saa küll Rafat kritiseerida. Kedagi muud sinna panna pole/polnud.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Tore kuulda...Hernanes ja Zarate hakkavad siis Materazzit jooksutama nagu aru olen saanud.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Tore kuulda...Hernanes ja Zarate hakkavad siis Materazzit jooksutama nagu aru olen saanud.
                        Pigem Biabiany teiselpool

                        Kommentaar


                          Vaevalt....Bianiany on selline keskmine peer...üldse väidetav interi rivistus ei tohiks Laziole erilist pinget pakkuda.....Loodan, et värisete juba reedet oodates. Viigipunkt on teile ime....aga Reja võidab selle duelli idirafa vastu
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Lootsin, et homme suudab meeskond hooaja ümber pöörata, aga kahjuks ei ole tagasi ei Maiconi, Militot või Julio Cesarit, keda võis oodata. Nii, et jah, läheb raskeks... kui homme tuleb kõik muu peale võidu, siis läheb juba raskeks, sest Milanil ei saa vahet kasvatada lasta ning neil on ees paar väga lihtsalt mängu.

                            Muidugi on alati lootus, et Materazzi ei alusta.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Tanel, osta Laua Viin, kraabi tähed "u" ja "a" nimest Laua ja saadki väravate Laviini kahjuks teie väravasse. Viina muidugi võid peale kaotust sisse tõmmata.
                              Ma ei jõua seda mängu ära oodata.

                              FORZA LAZIO!!!!!!!
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Tanel, osta Laua Viin, kraabi tähed "u" ja "a" nimest Laua ja saadki väravate Laviini kahjuks teie väravasse. Viina muidugi võid peale kaotust sisse tõmmata.
                                Ma ei jõua seda mängu ära oodata.

                                FORZA LAZIO!!!!!!!
                                Liiga vara hakkasid jälle paukuma. Roma tuli samuti 'kindlale võitjale' vastu ja loputas teid vasakult-paremalt. Eks homme näis mis saab, aga väga enesekindel ei ole ise ka jah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X