320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Pandev on üksiku ründajane ette nihutatud nagu aru saan....see kätega vehkija on ikka peast põrunud. Rafa meenutab mulle Ballardinit Lazio aegadest....ei saa ise ka aru mida teeb või mida tehakse.
    Eino siin kohal ei saa küll Rafat kritiseerida. Kedagi muud sinna panna pole/polnud.
    sigpic

    Kommentaar


      Tore kuulda...Hernanes ja Zarate hakkavad siis Materazzit jooksutama nagu aru olen saanud.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Tore kuulda...Hernanes ja Zarate hakkavad siis Materazzit jooksutama nagu aru olen saanud.
        Pigem Biabiany teiselpool

        Kommentaar


          Vaevalt....Bianiany on selline keskmine peer...üldse väidetav interi rivistus ei tohiks Laziole erilist pinget pakkuda.....Loodan, et värisete juba reedet oodates. Viigipunkt on teile ime....aga Reja võidab selle duelli idirafa vastu
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Lootsin, et homme suudab meeskond hooaja ümber pöörata, aga kahjuks ei ole tagasi ei Maiconi, Militot või Julio Cesarit, keda võis oodata. Nii, et jah, läheb raskeks... kui homme tuleb kõik muu peale võidu, siis läheb juba raskeks, sest Milanil ei saa vahet kasvatada lasta ning neil on ees paar väga lihtsalt mängu.

            Muidugi on alati lootus, et Materazzi ei alusta.
            sigpic

            Kommentaar


              Tanel, osta Laua Viin, kraabi tähed "u" ja "a" nimest Laua ja saadki väravate Laviini kahjuks teie väravasse. Viina muidugi võid peale kaotust sisse tõmmata.
              Ma ei jõua seda mängu ära oodata.

              FORZA LAZIO!!!!!!!
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Tanel, osta Laua Viin, kraabi tähed "u" ja "a" nimest Laua ja saadki väravate Laviini kahjuks teie väravasse. Viina muidugi võid peale kaotust sisse tõmmata.
                Ma ei jõua seda mängu ära oodata.

                FORZA LAZIO!!!!!!!
                Liiga vara hakkasid jälle paukuma. Roma tuli samuti 'kindlale võitjale' vastu ja loputas teid vasakult-paremalt. Eks homme näis mis saab, aga väga enesekindel ei ole ise ka jah.

                Kommentaar


                  Mölisen küll, aga sellel pole erilist vahet. Kaotame siis oleme FAIL ja kui võidame siis lähme ilaniga ees ära...sest me lihtsalt väärime seda.
                  Ja riomma ei loputanud meid....unista edasi...see mäng oli kohtuniku poolt ilusasti riommale mängitud. Muidu oli võrdne-võrdsega.
                  Homme näeme kahte ilusat Lazio väravat, mis pole pendlad ja näeme ka beniteze tulipunaseid põskesid kuhu tulevad vertikaalsed pisaraojad peale.

                  NON MOLLARE MAI!!!!!!!!!!!!! Lazio võidab selle mängu Gabrielle Sandri auks. Sai ta mõrtsukast ment ka luku taha lõpuks pandud.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Uuu, looda siis et pool Lazio koondist vahepeal ära ei unusta, et pole enam hooaeg 09/10, kus oma emaklubile tasuta punkte jagati
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Ei, seda ei juhtu Kogu meeskond teab, et see punapõskse klouni poolt juhitud sats annab need 3 punkti rõõmsalt täna õhtul tagasi. Mehed peavad vaid kokku leppima, kes väravad lööb.
                      Õhtul siis näeme printerid
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Inter: 12 Castellazzi; 57 Natalino, 6 Lucio, 2 Cordoba, 4 Zanetti; 5 Stankovic, 19 Cambiasso, 11 Muntari; 88 Biabiany, 10 Sneijder; 27 Pandev,
                        Subs: 21 Orlandoni, 8 Thiago Motta, 23 Materazzi, 31 Alibec, 36 Benedetti, 39 Santon, 40 Nwankwo.
                        Coach: Rafael Benitez.

                        Natalinoooo! (ja Muntari) Forza Inter!

                        Kommentaar


                          Väga hea, et Matrix pingile jäeti. Cordobal vaatamata oma vanusele on siiski veel kiirus alles, et Zarate ja Hernanesega võidu lasta
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Kahju, et Motta muidugi ka pingil on... aga ju ta teisel poolajal tuleb.

                            Ilgelt nõme aeg mänguks, aga vist ei viitsi täna nagunii midagi teha õhtul.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Reede õhtu, ilmselt selle tõttu ka Olimpico pooltühi
                              ...

                              Kommentaar


                                Ainuke positiivne faktor täna on Natalino! Nooruk teeb väga head mängu, ülejäänud tiim aga üldiselt imeb. Jumaltänatud , et Motta sisse tuli, muidu oleks asi kordades tõsisem ja arvatavasti 3-0 ka..Brass jagab söötu ja võtab vähe raskust Wesleylt ära. Lucky goal Biavalt, aga sitta, me saime eelmine ndv palju selliseid. Lazio vääriv eduseisu ja arvan, et täna tuleb 2-0 ära, sest me lihtsalt ei suuda kodumeeskonna värava all midagi korraldada. Uuu hakka rokkima nüüd!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X