320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Natuke vara veel. Peaks vist olema veel ka võimalus end kodus veel korra häbistada, kuigi Cesena vastu see kerge olema ei saa
    19 Jaanuar 2011 Cesenaga

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek
      Natuke vara veel. Peaks vist olema veel ka võimalus end kodus veel korra häbistada, kuigi Cesena vastu see kerge olema ei saa
      Algselt postitas Jr Vaata postitust
      19 Jaanuar 2011 Cesenaga
      Tahavad maru vara juba päikese kätte peesitama minna?

      Nende esimene mäng Abu Dhabis ju alles 15.12. Oleks jõudnud ju vabalt Cesenaga enne veel laupäeval mängu teha.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Samas keegi siin mainis et klubide turniiril peab printer tugevamate klubide vastu mängima kui Lazio. Kas kellegil on mingi statisitika ette näidata miks nad tugevamad on?
        Viimase 10 aasta saavutuste põhjal on Internacional Laziost üle, selleks pole vaja sügavale statistikasse vaadata, piisab nimetada vaid Copa Libertadoresi võidud 2006, 2010, Recopa, Copa Sudamericana ja paar-kolm runner uppi Brasileiros...ei maksa ka ära unustada, et Internacionalil on võimalus saada esimeseks kahekordseks klubide maailmameistriks
        Samas on nad kahjuks just lõpetanud meeletult pika ja koormava hooaja ja kaotanud paar olulist mängijat, Benitezi lolle vabandusi küll ei sooviks kuulda, Internazionalel on ka oma vigastustemuredega ilmselge eelis hetkel... Ise ootan juba ammu seda Inter vs Inter vastasseisu, aga kardan et Pachuca võib selle veel ära rikkuda. Pachuca on väga kõva klubi ja võib hea õnnestumise korral täitsa vabalt ka Interile koha kätte näidata. See oleks isegi omamoodi huvitav. Millegipärast on mul tunne, et kui brassidele finaalis kaotus võiks veel läbi minna, siis mingi ''tundmatu mehhiklaste sats'' suudaks küll Rafa pakkima panna ja teiste itaalia klubide fännid nutaks koos siin foorumis sellel kurval päeval

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Tahavad maru vara juba päikese kätte peesitama minna?

          Nende esimene mäng Abu Dhabis ju alles 15.12. Oleks jõudnud ju vabalt Cesenaga enne veel laupäeval mängu teha.
          Jumal tänatud, et ära jäi!

          Kommentaar


            Uskumatu üllatus täna. Kongo klubi Mazembe kickis veits Internacionali perset ja võitis 2-0 ja jõudis finaali. Seda tulemust küll ei ootanud. Mehhiklaste Pachuca, kes oli ka üks kookospähkel ala Tom Hanksi stiilis filmist Cast Away. Rafal peab vist küll kõik alarmid peas undama, sest alahinnata ei saa enam kedagi. Mingid tundmatud teevad superhäid tulemusi. Homme siis poolfinaal meil.

            Kommentaar


              Kas homme Rafa viimane mäng Interi eest?
              Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
              I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                Kas homme Rafa viimane mäng Interi eest?
                Loodetavasti mitte.
                Võidame ära ja siis võiks ära minna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust




                  I met this guy in Sydney, we did the pitcure together...how the fuck it ended up there??? Amazing...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    ......................................

                    Kommentaar


                      Angelo, homme võib meil tõesti rohelised näod olla peas ja Jasper on siis juba hunniku Seongnami piltidega üleval. Viimase aja Interit arvestades..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jr Vaata postitust
                        Angelo, homme võib meil tõesti rohelised näod olla peas ja Jasper on siis juba hunniku Seongnami piltidega üleval. Viimase aja Interit arvestades..
                        Tegelikult ma paluksin teda Seognami pildi üleval panema.

                        Kommentaar


                          Njah, ma ütlen ette ära, et mind väga ei paelu see MM või asi, aga ma olen üsna kindel, et me selle võidame.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Njah, ma ütlen ette ära, et mind väga ei paelu see MM või asi, aga ma olen üsna kindel, et me selle võidame.
                            Nüüd , kui sa tead et finaali vastane on nõrgem kui Millwall? Masendav tüüp...
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Nüüd , kui sa tead et finaali vastane on nõrgem kui Millwall? Masendav tüüp...
                              .....

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                                Njah, ma ütlen ette ära, et mind väga ei paelu see MM või asi, aga ma olen üsna kindel, et me selle võidame.
                                Aasta hädiseim postitus leitud!
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X