320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Te räägite siin , et Leonardo ehk saab mängijatega paremini läbi, minupoolne soovitus oleks olnud siis juba võtta Maradontsik, sellel mehel oleks suudlusi ja kallistusi kõigile jagunud, ja nagunii Argentiina pallureid on nii mõnigi tiimis
    Ma siiski arvan, et kui olekski selline asi kaalumisel olnud, siis oleks just paar argentiinlast need kes selle välistanud oleks.

    Kommentaar


      [QUOTE=Tanel;1257498]No ma tahaks loota, et Leonardot siiski sellepärast ei palgatud, et kellegi närve mustaks ajada või muud sellist (selline suhtumine võiks ikkagi punase linnapoolega piirduda), aga eks aeg näitab, mis ta suudab.


      Meedias räägiti ka kohe,et Milanile tehti ninanipsu. Ma ei saa aru mis see Milan peaks siia puutuma. Kui Benitezega lõpp arve tehti olin väga rahul, kuna kutt ei sobinud üldse ette otsa. Mul Morattist jäänud hea mulja siiani. Kuid kui Ta tõesti toob tiimi otsa Leonardo vaid selle tõttu,et Milanile midagi tõestada on Ta ikka väga rumal...
      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

      Kommentaar


        Kurat! JOKK Rafa moodi
        Eile tehti ametlikult teatavaks, et Milano Interi jalgpalliklubi loobub peatreeneri Rafael Benitezi teenetest.
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar




          Räägitakse 12M lepingu teise poole eest. Kokku siis 18.5 enamvähem

          Lucio-Ranocchia 190+198cm. Betoonsein ütleks.

          Kommentaar


            LOL @ Headline

            Ma arvan ka, et just ainult tänu Leonardole.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Njah... suht idiootne pealkiri tõesti.

              Aga uudised on toredad. Hind on tegelikult päris hirmus, aga tahaks loota, et Ranocchia on tõesti Itaalia jalgpalli uus Nesta.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                LOL @ Headline

                Ma arvan ka, et just ainult tänu Leonardole.
                Ma ei mõista abs. sinu postitust ? Mis on Leonardol pistmist Andrea tulekuga peale selle, et ta on esimseks ostuks. Kulisside taga arutati seda üleminekut juba mõnda aega.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jr Vaata postitust
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  LOL @ Headline
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Ma arvan ka, et just ainult tänu Leonardole.
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  LOL @ Headline
                  Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                  Ma ei mõista abs. sinu postitust ?
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  LOL @ Headline
                  Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                  Mis on Leonardol pistmist Andrea tulekuga peale selle, et ta on esimseks ostuks. Kulisside taga arutati seda üleminekut juba mõnda aega.
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  LOL @ Headline
                  triikrauaviga?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jr Vaata postitust


                    Räägitakse 12M lepingu teise poole eest. Kokku siis 18.5 enamvähem

                    Lucio-Ranocchia 190+198cm. Betoonsein ütleks.

                    Uskumatu...Inter ostis ka mõne mängija juurde!!!
                    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                    Kommentaar


                      Leonardo ametlikult esitluselt. Uus särk Club World Cup logoga.

                      Kommentaar


                        Usun, et tal läheb paremini kui Benitezel.

                        Väga ootan Milano derbyt, kus teatavasti Milan sai eelmine hooaeg mõlemad mängud tala. Eks ole näha, kas Leonardo jaoks ongi suured mängud põrumise kohad või on asi siiski Mourinhos.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jr Vaata postitust
                          Leonardo ametlikult esitluselt. Uus särk Club World Cup logoga.

                          Ei ole ruum särgi peal
                          ...võiksime ka logo alla kirjutada ´Il Club MAI STATO IN B (ne tantomeno due volte)´..

                          Kommentaar




                            Uue staadioni arvatav koht. 1.5km San Sirost. Baggio rajoon, Bayerni Allianzi 55-60k tüüpi statta. Projekt pidavat ka valmis olema. Angelomario võtab varsti papsi töö üle ja see peaks siis tähendama uut algust vms.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jr Vaata postitust


                              Uue staadioni arvatav koht. 1.5km San Sirost. Baggio rajoon, Bayerni Allianzi 55-60k tüüpi statta. Projekt pidavat ka valmis olema. Angelomario võtab varsti papsi töö üle ja see peaks siis tähendama uut algust vms.
                              Aastaid juba sellest juttu olnud, huvitav kas siis hr. Massimo suutis nüüd nii palju kõrvale panna nutsu, et lõpuks ehitusega alustada.
                              ...

                              Kommentaar


                                Kas keegil on huvi see särg osta?

                                Inter hooaeg 1999-2000:


                                Ilma Lega Calcio logota.
                                Taga ´Ronaldo 9´.
                                Hind: 50 EUR
                                Suurus: L

                                Müüan selle ka:


                                Ilma finaali Prantsusmaaga kirjas ja MM98 logota
                                Taga ´Ronaldo 9´
                                Hind: 50 EUR
                                Suurus: XL

                                Kommentaar

                                Working...
                                X