320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    palju pendlaid jäi teie vastu vilistamata? 2?
    Üks Lucio käsi oli küll.
    sigpic

    Kommentaar


      Cavanit vägistati ka lisaajal. Samas pole kindel, et suguakt ühepoolne oli.

      Kommentaar


        Algselt postitas SoccerWorld Vaata postitust
        Millistest situatsioonidest sa siis pennalt ootasid?
        nägin ainult mängu lõppu ja seepärast ei oska täpselt öelda. toetun telekommentaatorite jutule.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            nägin ainult mängu lõppu ja seepärast ei oska täpselt öelda. toetun telekommentaatorite jutule.
            Ma nägin ühte olukorda, kus tundus, et Lucio mängis käega, kuid korduses oli näha, et pall tabas õlga ja kohtunik nägi õigesti, eks Napoli fännid nägid teismoodi.
            ...

            Kommentaar


              Algselt postitas SoccerWorld Vaata postitust
              Ma nägin ühte olukorda, kus tundus, et Lucio mängis käega, kuid korduses oli näha, et pall tabas õlga ja kohtunik nägi õigesti, eks Napoli fännid nägid teismoodi.
              Jah, ongi nii, et kui kohtunikud "eksivad" Interi kasuks ja sellest probleemist hiljem ajakirjanikud korduvalt räägivad, siis on Interi hvännide arust ajakirjanikud lihtsalt lollid ja kaotajaks jäänud meeskonna fännid lihtsalt kadedad

              Pohhui see suvaline Coppa, aga kui sellised asjad liigas hakkavad juhtuma ja selle abil "juhuslikult" Inter jälle meistriks tuleb, siis karta on, et siis seda omapärast liigat ei viitsi jälgida enam väga paljud ja nende hulka kuulun ka mina
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Inter will offer Tottenham Hotspur £40m for Gareth Bale this summer – a record for a British player


                Inter to bid £40m for Gareth Bale
                • £40m summer bid would be a record for a British player
                • Gareth Bale also wanted by José Mourinho at Real Madrid

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Jah, ongi nii, et kui kohtunikud "eksivad" Interi kasuks ja sellest probleemist hiljem ajakirjanikud korduvalt räägivad, siis on Interi hvännide arust ajakirjanikud lihtsalt lollid ja kaotajaks jäänud meeskonna fännid lihtsalt kadedad

                  Pohhui see suvaline Coppa, aga kui sellised asjad liigas hakkavad juhtuma ja selle abil "juhuslikult" Inter jälle meistriks tuleb, siis karta on, et siis seda omapärast liigat ei viitsi jälgida enam väga paljud ja nende hulka kuulun ka mina
                  Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                  Kommentaar


                    Keegi linkige see Serie A tabel, mis teeb kohtunike äparduste põhjal väikeseid muudatusi tulemustes. Keegi kunagi kusagil Itaalia alafoorumi teemas postitas aga vot ei leia enam.
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      http://direttaweb.it.msn.com/Controclassifica.html

                      See peaks olema. Aga serverid on seal päris mädad hetkel.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Täna siis peaks Ludovic Biabiany ja noortekasvandik Caldirola sääred meie hulgast tegema ning asemele Giampaolo
                        ...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          http://direttaweb.it.msn.com/Controclassifica.html

                          See peaks olema. Aga serverid on seal päris mädad hetkel.
                          Kuhu ma vajutama pean et see tabel saada? kui see ikka on see koht kus see tabel olema peaks...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Kuhu ma vajutama pean et see tabel saada? kui see ikka on see koht kus see tabel olema peaks...
                            Seal pildi all olev esimene klikitav jutt.
                            Clicca qui per vedere gli errori dell'ultima giornata di serie A
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Tänud. Kas ma kuidagi kiiresti saaksin näite Roma kõik need intsidendid ka välja võtaa, mis neile punkte juurde on andnud/vähemaks võtnud?

                              Kommentaar



                                Number 7.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X