320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Chivu on tõesti oma tasemel. Tühja koha peal selline lollus. Õnneks saime siit 3 punkti ikka kätte. Aga selles õigus,et Leo ei lasknud poolkaitset üldse tõustagi. Ju tahtis Joset teha ja endal null hoida. Kuigi arvan,et ta veel ise ka ei tea mis taktikaga mängida. Pole nagu enda käekirja. Nii raskeks läheb. Eto, Kharja, Pazzini ja Shneider tegid mängu. Zanetti ja Cesar alati olnud tasemel.
    Vaatame mis pühapäev saab. Võtab mängu korraga!
    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

    Kommentaar


      Pean muidugi veel lisama, et kui Zanetti niimoodi jätkab, siis mees mängib Interi rivistuses veel 5 aastat

      Kommentaar


        No Roma sõidab sellisest taktikaliselt ebaküpselt Interist ilusti üle kui me samade vigadega kodupubliku ees mängime.

        Hale joppamine mis muud. Pidanuks 10kesi rabelemema, olen 100% kindel, et siis oleks täiesti lagi tulemus viik olnud. Chivu on ikka eriline tõbras. Tee siis nädala sees Appianos rohkem trenni ja ime naise tissi kodus õhtul, imbetsiil.

        Wesley is back!! Ja Kharja, F. Kharja on 2 mängus väga vajalik olnud juba. Pazzo suudab ka terve 90 mintsa kukkuda ja komistada ja lõpus lööb ikka ära.

        Kommentaar


          Täiesti kohutav mängupilt. Inter oli nii kohutav et isegi Bari võitmiseks (äge laske 3:0 skoorist ennast eksitada) oli vaja mega palju super õnne. Chivu platile jäämine oli üks pühade ime 2011! Seda mägnu vaadates mul isegi meenus, miks kunagi hilisminevikus printer suutios mul selliseid oksereflekse tekitada. Kohutav. Vastik.
          FORZA ROMAA!!!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Õnneks Roma suudab ju alati igas mängus head minekut näidata! Mitte. Aga ei tasu hetkel rohkem rääkida, las Inter-Roma omavaheline mäng teeb sotid selgeks.

            Kommentaar


              ma duubeldan - see oli nii kole võit, et Bari-ga oleks pidanud raudselt vähemalt punktid ära jagama!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                ma duubeldan - see oli nii kole võit, et Bari-ga oleks pidanud raudselt vähemalt punktid ära jagama!
                Me tõime vähemalt punktid koju. Sita mänguga. Te ei suuda samasuguses seisus olevat Bresciat Olimpicol isegi võita. Selle teil 3 scudettot vist kokku ongi.

                Kommentaar


                  Olgu öeldud, et Chivu on juba vabandanud oma teo eest. Pikemalt siit: http://www.inter.it/aas/news/reader?N=35748&L=en

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MNa Vaata postitust
                    Pean muidugi veel lisama, et kui Zanetti niimoodi jätkab, siis mees mängib Interi rivistuses veel 5 aastat
                    Olen Sinuga täiesti nõus. Uskumatu suhtumisega vend. Ja tal on sellise vanuse kohta veel kiirus ja meeletu hea positsiooni valik. Mängib üle paljud kiired ründajad. Vend ju nüüd taas koondises ka!
                    Täielik respekt!!!
                    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                      Ja tal on sellise vanuse kohta meeletu hea positsiooni valik.
                      Kas see on üldiselt omadus, mis vananedes jalgpalluritel halveneb?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Täiesti kohutav mängupilt. Inter oli nii kohutav et isegi Bari võitmiseks (äge laske 3:0 skoorist ennast eksitada) oli vaja mega palju super õnne. Chivu platile jäämine oli üks pühade ime 2011! Seda mägnu vaadates mul isegi meenus, miks kunagi hilisminevikus printer suutios mul selliseid oksereflekse tekitada. Kohutav. Vastik.
                        FORZA ROMAA!!!
                        Teeme nii,et paneme ikka punktid ja seisu väljakul paika. Kui võidate meid siis respekt. Olite tugevamad ja kõik. Eks teeme omad järeldused ja läheme edasi. Aga seni ..mäng algab seisult 0:0 ja mõlemal võrdsed võimalused. Ärme lihtsalt sõnu pillume.
                        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Kas see on üldiselt omadus, mis vananedes jalgpalluritel halveneb?
                          Ei mitte seda kindlasti. Väljendasin end nats halvasti. Tal üleüldiselt hea koha valik. Kuid eks sellised oskused just kogemustega.
                          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                          Kommentaar


                            Südame tegi kohe ülihardaks, kui lugesin Chivu "vabandus"kirja...Pigem võlgnen nüüd mina hoopis talle vabanduse, et nii vara teda risti lööma hakkasin. Väga häbematu minust. Chivu presidendiks!!!
                            Ja Tamzu. Rooma vs Inter punkte loeme ikka ennem mängu, sest on ju siililegi selge, kes tegelik jalgpalli kunn on!



                            Mis kasu üldse on kogu sellest kohtunike brigaadist, kui isegi sellist idiootust ei nähta? Kui Chivu oleks saanud korrapärase neliteist punast kaart selle ilusa KOGEMATA müksu eest, siis poleks ka prInter seda mägnu võitnud ja see on FAKT!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Õnnitlused printerlastele.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Vähemalt hakkavad jõujooned selguma.

                                Äärekohtunikuga mölisemine- 2 mängu
                                Jalakõks näkku- 3 mängu
                                Ettekavatsetud rusikahoop näkku- 4 mängu
                                Pealöök rindu- 5 mängu

                                Ütleme nii, et molliküte tundub kõrvalejäämise osas kõige mõistlikum lüke.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X