320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Targemad inimesed ikka oskavad aegajalt konkrente õnnitleda. Rumalam klass oskab ainult paska loopida ja möliseda. Nii ta on olnud ja jääbki olema.
    Väga õige suhtumine. Jalgpall on siiski mäng, mille vaatamist ja mängimist peaks nautima. See,et mänguplatsil käib kõva andmine ei tähenda,et peale seda vaenalsed peaks olema.
    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
      Väga õige suhtumine. Jalgpall on siiski mäng, mille vaatamist ja mängimist peaks nautima. See,et mänguplatsil käib kõva andmine ei tähenda,et peale seda vaenalsed peaks olema.
      Jah täpselt, ma arvan et Uuu just seda mõtleski kui teid siia õnnitlema tuli
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Aga mul tekkis küsimus, kas kellegil on aimu, mis on saanud sellest endisest "lapstähest" Kerlon-ist?
        ...

        Kommentaar


          Algselt postitas SoccerWorld Vaata postitust
          Aga mul tekkis küsimus, kas kellegil on aimu, mis on saanud sellest endisest "lapstähest" Kerlon-ist?
          SW, Brasiilia 'Parana' 1divisjoni klubi sai ta endale.Loaniga. Kuni suveni niipalju kui mina tean.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jr Vaata postitust
            SW, Brasiilia 'Parana' 1divisjoni klubi sai ta endale.Loaniga. Kuni suveni niipalju kui mina tean.
            Tegin jah väikse uurimis wikis ja avastasin. Kahju et pole teda veel kordagi Interi särgis mängimas näinud oma vigastuste tõttu.
            ...

            Kommentaar


              INTER: Julio Cesar 1, 13 Maicon, 15 Frogley, 2 Cordoba, 4 Zanetti; Kharja 15, 8 Thiago Motta, 19 Cambiasso, 10 Sneijder; Pazzini 7, 9 Eto'o.

              Pink: 12 Castellazzi, 20 Obi, 22 Milito, 23 Materazzi, 27 Pandev, 29 Coutinho, 55 Nagatomo.

              Kharja, Pazzo saavad oma head vormi jätkata. Sneijder algusest, Capitano vasakul kaitses, Nagotomo jaoks vb liiga tihe debüüt, aga vb näeme teda 2 poolajal, kui Zanetti võtab Kharja koha üle.

              Raske raske mäng, Forza Inter!

              Kommentaar


                Väga ilusat jalgpalli näitavad need 2 tiimi hetkel. Roma kontrollimine mitte üldse ei meeldi, aga Ranieri on ikka tiba kogenum treener ka võrreldes Leonardoga. Roma võis seal enamvähem 3-1 ees olla, aga no näed. Meil on Julio Cesar! Väravavahtide kunn! Ja siis karistas Etoo. Igatahes, olen kindel, et Roma siit veel viigi võtab. Väga ohtlikud Menezi-Vucinici duo. Ei usu, et Inter kolmeka täna saab.

                Kommentaar


                  Ülikõva mäng on olnud seni. Mõlemad meeskonnad on heas hoos, võitlusvaimu täis ja kohe on näha, et väljakul on eelmise aasta kaks paremat.

                  Põnevamaid mänge võib-olla leiab, aga kvaliteedi poole pealt on see küll senise hooaja parim mäng olnud.

                  Interi poolel on paar asja mille üle kurta (Maicon oleks pidanud Roma värava puhul kindlasti paremini tegutsema), aga midagi väga hullu pole ja teenitult 2:1 ees hetkel. Sneijderit, Maiconit (rünnakul) ja Eto'od on täna FANTAST vaadata.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Kuna edy rejal on tähtis vaid serie-asse püsima jäämine....mängitades Eesti Meistriliiga tasemega brescianot terve mäng. Siis on mul au lasta Inter Laziost täna mööda ja loota, et võidate Scudetto. Mängupilt on megalt kena. Õnnitlused.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Milline mäng! Kuda Burdissota Roma suudab 2 väravat lüüa on müstika. Kuna me näeme esitust, kus me konkreetselt kontrollime ? Lööme omad võimalused ära ja kaitses oleme fookuses koguaeg? Võimatu vist Leonardo all. Kaitse võidabki scudettosid, aga sellise kaitsega ei saa me Tim Cupilegi ligidale. Menez ja Taddei. Oi kurat, enam rohkem värdjamad jalgpallurid ei saa olla. Roma andis südi esituse ja pani Interi higistama isegi mees vähemuses ja 3 väravaga taga, kiitos!

                      Aga ründes me rokkisime. Sneijderilt fantastiline esitus! Ja Cesar on ka hiilgamas viimasel ajal. Milito blowis jälle tühja värava ära, nagu jalgrattaga raudteerööbastel.

                      Vahe Milaniga ka vähenes. Tahaks nüüd Juve skalpi ka järgmine ndv

                      Kommentaar


                        Kuna mind rioma löödud väravad ei huvita siis pidasin silmas teie võimet väravaid lüüa.
                        Loodan, et see magus kaotus riommale teeb nad mentaalselt hoopis veel nõrgemaks ja Cavani juba kütab korralikult peo kuumaks tuleval nv.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Väga tige mäng! Seisul 4-1 võis arvata, et mäng on tehtud, aga 2 küllaltki õnnetut väravat võtsid selle kindluse hoobilt maha. Õnneks siiski Cambiasso viimistles tulemuse lõplikult ära.

                          Hea õhtu!

                          Kommentaar


                            Viimased 2 Roma väravat olid ikka haiged joppamised, kuigi kaitse veits võbeles küll Vucinici ja Borriello kattes, eriti esimene poolaeg. Aga jaa, rünnak oli täna 5+. Eto'o jõudis mõlemale äärele, Maicon lasi Riisest nagu postist mööda, Sneijderile kulus puhkus ilmselt hästi ära. Sergiolt ka paar ulmetõrjet päästis Romat.
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jr Vaata postitust
                              Milline mäng! Kuda Burdissota Roma suudab 2 väravat lüüa on müstika. Kuna me näeme esitust, kus me konkreetselt kontrollime ? Lööme omad võimalused ära ja kaitses oleme fookuses koguaeg? Võimatu vist Leonardo all. Kaitse võidabki scudettosid, aga sellise kaitsega ei saa me Tim Cupilegi ligidale. Menez ja Taddei. Oi kurat, enam rohkem värdjamad jalgpallurid ei saa olla. Roma andis südi esituse ja pani Interi higistama isegi mees vähemuses ja 3 väravaga taga, kiitos!

                              Aga ründes me rokkisime. Sneijderilt fantastiline esitus! Ja Cesar on ka hiilgamas viimasel ajal. Milito blowis jälle tühja värava ära, nagu jalgrattaga raudteerööbastel.

                              Vahe Milaniga ka vähenes. Tahaks nüüd Juve skalpi ka järgmine ndv

                              Julio Cesar oligi veel puudu, et see vana hea Inter tagasi tuleks. Noh, peaaegu tuli, kaitses vaja veel tööd teha. Aga suureskoorilist mängu ma ennustasin ette ning seda on ka ajalugu nende vahel näidanud et väravaid mõlemad üks-teisele löövad korralikult. Zanetti oli järjekordselt stabiilselt väga hea ning varsti 38-ks saavat meest niimoodi spurtimas näinud :O
                              ...

                              Kommentaar


                                Ülivõimas esitus, teine poolaeg oli lihtsalt vapustav - hooaja parim mäng. 5:1 või 6:1 või 7:1 oleks teise poolaja põhjal küll ausam skoor olnud.

                                Ma tean, et kui kolm väravat sisse lasta, siis on päris kahtlane väide see, aga kaitse oli minu arvates ka juba väga hea täna. Romale kukkus teisel poolajal ainult kaks võimalust, need ka standardolukordadest. Mängulises mõttes tundus lõpuks asi organiseeritud olema ja isegi 4:3 peal väga suurt hirmu ei tekkinud (väike närv muidugi oli, et Romal jälle joppab).

                                Ranocchia oli maailmaklass. Zanetti, Maicon, Sneijder, Eto'o loomulikult ka.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X