320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ranocchia ei puutunud seda palli.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
      Ranocchia ei puutunud seda palli.
      Lollpea ise väitis, et puutus, aga ju sina nägid paremini

      Nagu ikka öeldakse, et jumal jagas mõistust siis, kui jalgpallurid trennis olid.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Komisjon otsustas, et see on Kharja värav.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
          Komisjon otsustas, et see on Kharja värav.
          Jah, see oleks küll üks ilus pirn olnud, kui komisjon oleks otsustanud, et väravalööjaks on mees, kes tegi seda suluseisust.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Palun, seleta lollile ka seos lahti
            Miks peab üldse mingi seos olema?

            Kommentaar


              mängu ei näinud küll aga kommentaaride põhjal pole vist midagi hõisata aga ega nad vist suht varumeestega mängisid ka w?

              Kommentaar


                7 tundi veel suure mänguni. Lihtne ei ole.

                Alates 6. jaanuarist on Inter igal nädalal kaks kohtumist pidanud. Bayern peaks seevastu värskus ise olema - kuu aega pausi, üsna vähe mänge viimastel nädalatel, mehed vigastusest tagasi kõik.

                Täna on väikest imet vaja, et võita. Kui see ime tehakse, siis olen üsna veendunud, et Allianz Arenal vajalik tulemus ära võetakse, sest siis saab Inter mängida seda jalgpalli, millega eelmisel hooajal Bayernile kott pähe tõmmati. Aga noh, tulemuse saamine täna on väga raske. Ma julgeks isegi öelda, et kes tänase järel paremas seisus on, pääseb veerandfinaali ka.
                sigpic

                Kommentaar


                  Avapoolaeg on olnud oodatult üsna 50-50 mäng. Kahju ikka, et Militot pole. Eto'ole tuleks paar korda paremasse kohta pall saada ja värav oleks üsna kindel, sest kui meie kaitse on kahtlane, siis Bayerni oma ei kannata kriitikatki. Ranocchia valesöödud on natuke jamad, aga kaitses on ta hea olnud.

                  Veidi meil õnne, veidi Bayernil. Aga meil oleks penalti pidanud olema, kui Timukas Eto'oga hakkama ei saanud (karma eelmise hooajaga ilmselt).
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Nojah, kui lõpuks suudeti mäng Bayerni poole pidama saada, siis kohe lollist olukorrast 0:1 ja Allianz Arenal läheb üsna võimatuks.

                    Teleri ees sai Leonardo päris mitu korda putsi saadetud... milleks ta kurat raibe vahetusi ei teinud enne kui Ranocchia oma põlve jälle perse keeras? Stankovic oli mingi mõttetu Serbia dildo teisel poolajal, kes ei jaksanud isegi kahel jalal seista. Oleks Pandevi või Coutinho sisse toonud.

                    Ega jah, ei kurda. Tasakaalus mäng oli ja läks nagu ta läks - perse. Ranocchia hooaeg ilmselt läbi siis ja mehel teine kord juba põlvetrauma saada (uus Nesta indeed. ) ning teises voorus on Interil vaja kaotusseis ümber mängida, mis ei ole meie jaoks kunagi meeldiv ülesanne olnud.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Ja tuligi järjest enne-mängu-hala, vaheaja-hala ja peale-mängu-hala ära. Respekt.

                      Kommentaar


                        Ei näinud mängu kahjuks. Oli targemat teha. Kuidas läks? palju penalteid andmata jäi?
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Ja tuligi järjest enne-mängu-hala, vaheaja-hala ja peale-mängu-hala ära. Respekt.
                          Esimene asi, mille üle mina täna naerda saan. Tänud!
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            Ei näinud mängu kahjuks. Oli targemat teha. Kuidas läks? palju penalteid andmata jäi?

                            Pedlaid jäi 5 andmata +3 punast ja 8 kollast
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Teleri ees sai Leonardo päris mitu korda putsi saadetud... milleks ta kurat raibe vahetusi ei teinud enne kui Ranocchia oma põlve jälle perse keeras? Stankovic oli mingi mõttetu Serbia dildo teisel poolajal, kes ei jaksanud isegi kahel jalal seista. Oleks Pandevi või Coutinho sisse toonud.
                              Ma võin vahest väga äärmiselt rumalaid küsimusi küsida, aga nahh*i seda Couthinot te igale poole sätite?Pandevi nimel ma ei hakka üldse peatumagi, sest iga keskmine jalkafänn teab et tegemist on saamatu ahviga. Aga Couthinho, mis kuradi ime vahetus ta teil on? Kas ma pole juba seda küsimust ilma vastuseta korduvalt küsinud? Kas mitte Coutinho ei ole see väike poiss ,kellel käsiti trennis 20 kg juurde võtta, ennem kui suurte meeste vastu mängida tahab? Ja kas Bayern ei ole mitte üks väga suurte meestega meeskond? Ja kas teie treener on Loll-Leonardo? Ja kas isegi Loll-Leonardo pole nii loll, et hakkab sellist meest platsile panema, kellest oleks ainult kahju??
                              Või kui ma nüüd millestki valesti aru sain ja taktikaliselt nii hästi jalkumaailmas haritud pole , siis why the f*ck peaks Coutinho üldse pingilgi olema? Millega ta üldse on silma paistnud kasvõi Serie A-s? Palun vastake kasvõi ühele küsimusele ja te jõuate tõele lähemale...

                              e: Taneli hattrick, ehk siis kolm halaposti järjest on ka mudiugi EPIC ja eika huumor mulle ka meeldis
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Ja tuligi järjest enne-mängu-hala, vaheaja-hala ja peale-mängu-hala ära. Respekt.
                                Parandan.

                                Saime 0:1 pähe. Kõik oli supper. Leonardo on jumal. Stankovic on maailma parim mängija. Ranocchiaga peaks kõik korras olema. Timoštšuk oli fantastiline kaitsja - Eto'ole vääriline vastane, see taklamine, mis ta avapoolajal kastis tegi oli supper. Tore mäng igatahes.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X