320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
    Itaalia ja Hispaania jalkat ma pole tõesti jälgind, kui nende riikide tiimid euro mängudes välja arvata, mitu hooaega on Milito säranud ? Koguaeg pildis olemine, see, et ta Hispaania liiga keskmiku (vbla oli see tiim sel ajal tegijam kui hetkel) heal tasemel väravadi lõi ei tähenda ju, et ta säranud pidevalt on, tõin ju võrdluseks Gomezi, nagu ma ütlesin pole ma Itaalia ja Hispaania liigaga eriti kursis, aga nad on mulle tundunud sarnased mängijad + naaseb Milito kohe supervormis?

    Eelmise hooaja Interit ei näe ma küll naasemas, jah eelmine hooaeg olite parimad terves maailmas, no doubts ilma mingi irooniata, aga te pole pooltki nii head kui eelmine hooaeg hetkel ju. Mourinho asemel on nüüd Leonardo, kes samuti pole pooltki nii hea taktik, meeskonna vaimu jms üleval hoidja kui oli Mou.

    Chelsea nullisite ära hea kaitsega, millest pole midagi järel ju, uus hooaeg, uued mängijad, kui teil muutust ei tule siis arvad, et saate sarnase mänguga kui meie vastu esimesel poolajal Chelseale vastu ? Täpselt sama Manu vastu, sita kaitsega (vaevalt mingi suur muutus paremuse poole tuleb selle ajaga) ja mitte super ründega, kui normal press vastas on, pole ju teie rünne nii meisterlik midagi. Lihtsalt meie kaitsvad poolikud olid sitas vormis, eriti Schwaini, oleks MvB tiimis veel oleks keskvälja kaitse olnud palju parem, arvan ma. Inglise nr. 1 ja 2 na mõtlsin kohti millega nad kvalifitseerusid.

    Kirjuta mis sa Hispaania tiimidega mängudest arvad, oleks huvitav lugeda, Barcale see hooaeg ära teha, no ma arvan sa ise saad ka aru, et see on pehmelt öeldes ebareaalne, kui mingid sajandi õnnetused neid ei taba (välk lööb messi platsi peal surnuks ja wtf veel).
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      karl15?

      karl15? vastu , ei seostu midagi hetkel, äkki räägid täpsemalt.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Oh, sorri. Proovin ju ka saada nii palju poste kui sul võimas Tofoa, a ära postimist küll keela, it`s saint.

        Kommentaar


          Mina ei tea, ma olen üldpildis varjatult optimistlik hetkel. Poolajal sellises mängus surmale määratud olla ja sealt välja tulla muudab hooaega ja annab meestele tagasi selle tõelise enesekindluse, mis Benitezega kaotati. Üldkokkuvõttes ei mänginud me Bayerni vastu hästi, aga see ei ole enam tähtis.

          Ja mõtlen praegu, et meie maailma vastu mentaliteet, mis Mourinho jättis, on hetkel tiimis üsna tugev ilmselt.

          Kõik need raskused, vigastused, mis on see hooaeg olnud ja mille tulemusena meid maha kanti igalt poolt... See väga laialt leviv arvamus, et Chelsea/Manu peaks valitsevast Euroopa meistrist poolfinaalis üle sõitma, kui me Schalke vastu kokku ei kuku... See, et meie õlgadele on taas jäänud Serie A au kaitsmine... See, et öeldakse, et see meeskond võitis eelmine hooaeg ainult Mourinho tõttu... See, et ajalugu on meie vastu (ühe imelise saavutuse oleme me juba teinud, kui Ajaxi imetrikki kordasime... nüüd on veel väga kaugel silmapiiri taga teine järjestikune treble, mis ei tundu absoluutselt reaalne, kuid on ometi võimalik).

          Ja Mourinho Mourinhoks... Mourinho jättis nii Chelseasse kui ka Interisse maha tiimi, kes oskab võita. See, et Leonardo pole niivõrd hea taktik (kuid ma vaikselt loodan, et ta saab sellegi asja kätte) on üsna sekundaarne probleem, sest need mängijad peaks ise teadma, kuidas mingitel hetkedel mängida.
          sigpic

          Kommentaar


            Lisaks veel seda, et kui Inter peakski jõudma poolfinaali siis press küpsetab ManU'st/Chelseast ilmselge favoriidi kohe. Eriti Inglise oma. Meile sobib just selline asjade käik. Las me oleme siis outsiderid..hehe

            Kommentaar


              Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 26 Chivu, 4 Zanetti; 19 Cambiasso, 8 Thiago Motta; 10 Sneijder; 27 Pandev, 7 Pazzini, 9 Eto'o.

              Päris ründav, Capitano tagasi, Chivu keskel. Mulle meeldib.

              Kommentaar


                Varjatud lootused lihtne võit saada on päris alusetud olnud.... Lecce mängijad on ikka täie hingega asja juures ning ei ole meil pärast esimest kümmet minutit ühtegi võimalust luua lasknud. Pall on küll meie käes, aga kontratega on nad paar-kolm korda hirmu tekitanud.

                Sneijder, ETo'o ja Pandev peavad oma mängu parandama, kui me midagi siit tahame. Pazzinini pall ei jõuagi, laseb üksi seal kolme-nelja mehe vahel. Maicon ei suuda ka kedagi üle mängida paremal äärel.
                sigpic

                Kommentaar


                  Väljak aga jätkuvalt väga masendavas seisukorras..
                  ...

                  Kommentaar


                    Lecce on ikka uskumatult sitke olnud 1 poolaeg. Press on meil peal, peab ära lööma värava! ! Rohkem palli ka Maiconile, hetkel ainult Eto'o teeb kogu tööd vasakul..

                    Kommentaar


                      Pazzo päästis meile võidu.


                      Aga no peale värava pole midagi kiita. Lecce oli muidugi väga hea ja tegi ilmselt oma hooaja ühe parima esituse, aga no keskväli oli meil ikka alla igasugust arvestust täna (ei saadud ründes toetatatud tiimi ja kaitses jäeti ka kaitsjad taaskord üksi). Motta on viimased kuu aega ikka väga lahja olnud, Sneijder tegi täna väga kehva mängu kui paar helgemat hetke välja jätta, Pandev täna peale vigade teenimise midagi muud ei pakkunud... Eto'o oli ka kahtlased kehva, ei saanud ühestki mehest mööda enne viimaseid minuteid, kui ruumi rohkem oli. Maiconi vorm on ka tugevalt alla käinud.

                      Milani vastu samasuguse esitusega võitu ei saaks, see on selge. Motta, Maicon, Cambiasso, Stankovic peavad kindlasti oma vormi parandama.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Lucio sai kollase, derbyst eemal, samas Chivu esitus oli üleni positiivne peale selle jalgadega sissesõitmise kusagil lõpus. Ranocchiaga koos saavad nad hakkama!

                        Pazzini järjekordselt päästis, kehvake see esitus, aga Inter suutis pinge all võidu tuua, naabrid oksendasid endal kõik nurgad täis Bari vastu..

                        Ühe nädalaga on ikka korralik ime juhtunud. Bresciaga viik, seis lootusetu, Milan viigistab Bari vastu, 2 min enne normaalaja lõppu Pandev lööb ristnurka ja Inter CL veerandfinaalis Bayerni arvelt, siis Palermo , ülikohutava statistikaga 15 väravat 5 mängus , neist 2 viimases Sitsiilia mängus 11 sisse! VÕIDAB MILANI! Ja hambad ristis suudab Inter järgmine päev Lecce üle mängida..

                        Vahe ainult 2 punkti. BRING IT ON BILAN BITCHES!

                        Kommentaar


                          GODO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          SIA LODATA SANTA ROSALIA!!!

                          Kommentaar


                            Nii palju on lisada, et Lucio ei saa Milani vastu mängida oma kollase tõttu. :S
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Nii palju on lisada, et Lucio ei saa Milani vastu mängida oma kollase tõttu. :S
                              Jah, see oli ainus jama tänal...Cordoba on vastaste parem sõber, raisk.
                              Aga liigume Chivu keskel Ranocchiaga ja Capitano taga. Parem lahendus minu jaoks.
                              Fakk, see paus on parem AC´le ja loodame mehed tulevad tagasi terved.

                              Kommentaar


                                Brasiilia meedia väidab, et tegime Santosele Ganso eest pakkumise. Tore, et seal asjad edasi liiguvad.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X