320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Eelkõneleja näe selgitas ilusti lahti. Aga vastane oskas kaotada ja Inter sai edasi olenemata lähedalegi see meeskond kes eelmine aasta - Euroopa parim. Sellele tõestust nägime esimeses mängus ja ma loodan, et Ragnick&Co suudavad seda presentatsiooni jätkata. Interil on võimalus, sest psühholoogiliselt on ikka raske sellises eduseisus 100% keskendunud olla ja poolajaks 0-2 või 1-3 poleks ime. Aga ma usun, et Schalke veteranmängjad suudavad raskel hetkel meeskonda juhtida nii, et selline asi ära hoida.
    jah, oli ühel poolel õnne ja teine pool keeras ise endale sitta, aga siin IMEST ma küll ei räägiks

    Kommentaar


      Neli väravat lüüa? Reaalne.
      Taga null hoida? Ebareaalne.
      sigpic

      Kommentaar


        Julio Cesar, Maicon, Lucio, Frogley, Nagatomo, Zanetti, Thiago Motta, Stankovic, Sneijder, Eto'o, Milito.
        A disposizione: Castellazzi, Cordoba, Materazzi, Cambiasso, Kharja, Pandev, Coutinho.

        Motta on siis meie Vitali Klitshko täna kaitse ees Coutinho on vähemalt pingil

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Neli väravat lüüa? Reaalne.
          Taga null hoida? Ebareaalne.
          Mõlemad paraku hobuse niisked unenäod.
          Saab ehk viimasest Itaalia pasast kah siis lõpuks lahti.
          Kuigi see lõbu pidanuks neil juba üks raund tagasi läbi saama.
          On mul õigus, Francesco?
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Loodan, et ei tee off topicut kui panen Schalke satsi ka. Lihtsalt siis teate oma vaenlast paremini:
            Neuer - Uchida , Höwedes , Metzelder , Sarpei - Papadopoulos , Matip - Baumjohann , Jurado - Raul - Edu

            Et, kui oli juttu, et 17 aastane Draxler tuleb Farfani asemele, siis see asi muudeti ära ikkagi sellega, et Metzelder mängib ja Matip nihkub keskele. Ehk kaks suurt lõhkujat keskväljal, kust erilist kreatiivsust pole loota. Ja mitte väga kiire Metzelder keskkaitses - ohtlik.

            Kommentaar


              Metzelderit tasakaalustab Interi poolel Lucio tagasitulek.
              Äkki kipub seiklema ja Schalke kasutab ära?
              Teda ju teame-tunneme hästi, ikkagi aastaid hoidis Hollywoody ründeteravust.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Selles suhtes on õigus, et oli küll õnne et eelmises voorus see lõbu läbi ei saanud, aga et Itaalia meeskondi Saksa Schalcke kõrval pasaks kutsuda, selles sul ei ole õigus Nautige oma 4. ndat CL kohta, nautige, kuni teile seda võimalust on antud

                Kõik on väga reaalne Inter!!! Tulge aidake siis hädast välja, eks
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Paistab et sõnusin ära. Neli väravat siit küll ei lööda...

                  Kaitse taaskord unedemaal. Kuidas niimoodi läbi sai joosta keegi.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Üks kaitsja lihtsalt astus otsustaval hetkel sammu eemale keskelt ära. Ei tea miks.

                    Kommentaar


                      Juba ammu oli selge,et tiitlikaitja saab paki
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Nii kohutava mängu eest peaks Leonardo avalikult üles poodama...aa mitte ainult Loll-Leonardo, vaid ka muidugi Maicon , kes on ikka kohutav fail, ja siis muidugi Sneijnder, kelle söödud on sitemad kui keskmise Nazio ahvi kobistamised...nii kohutav meeskond ei tohiks sellises liigas küll mängida...45 minutit Schalke platsipoolel palli "veeretada"(loe: vastasele palle kaotada igal võimalusel ja ka siis kui võimalust pole) ja siis 1:0 poolaeg kaotada on ikka uus tase! Leonardo kuningaks! Inter meistriks" OKSEEEE
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                          Mõlemad paraku hobuse niisked unenäod.
                          Saab ehk viimasest Itaalia pasast kah siis lõpuks lahti.
                          Kuigi see lõbu pidanuks neil juba üks raund tagasi läbi saama.
                          On mul õigus, Francesco?
                          Peab vist seda Bundesliga hvännide paska siit koristama hakkama
                          Kui kutid, kes muidugi täitsa normaalsed on tundunud, hakkavad mingit ajukääbiku möla suust välja ajama, siis on midagi ikka väga valesti
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Nojah, selle hooaja meistrite liiga lennuk on eriti häbiväärne. Ja ma olin veel õnnelik, kui loos Schalke meile loopis..OMG

                            Suvel palun üks treenerilitsentsiga härra ja tema valikul paar-3 klassiga mängijat.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              Peab vist seda Bundesliga fännide paska siit koristama hakkama
                              Kui kutid, kes muidugi täitsa normaalsed on tundunud, hakkavad mingit ajukääbiku möla suust välja ajama, siis on midagi ikka väga valesti
                              Ma usun, et kalmaar vihjas suht delikaatselt Fransesco postitusele, mis on selle lehe esimene hetkel

                              Kommentaar


                                Itaalia tippklubides teevad ilma välismaalased mitte kohalikud, Saksamaal aga üldiselt vastupidi. P.S ei viitsi siin kana kitkuda, aga lihtsalt ma ei suuda vaadata kuidas üks Roma fänn siin sakslasi maha teeb.
                                Nüüd on siis viimased lootusekübekesed ka kadunud, poolajaga 5 väravat võõrsil Schalkele küll ei lööda, pigem lööb Schalke veel mõne. Inter saab nüüd hakata keskenduma Itaalia liigale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X