320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks näis, kindlasti peame kohe turule lendama, pakun isegi seda julget väidet , et Sneijderit ei müüda, vb ainult Etoo sel nädalal. Sest Samu teenib suurimat palka Interis. Sneijder jääb temast mingi 4ga alla. Peale selle jääb veel 2nd aega mercatoks. Management teab, et tegelikult Sneijderile asendust lihtsalt ei ole, ManU peab ülikorraliku papi viskama igatahes, alla 45 m euro ei ole mõtet müüa teda. Ja aeg tiksub, kui 20nda augusti paiku see veel ei ole juhtunud siis seda diili ei toimugi. Ja ma oleks väga õnnelik siis.

    Kommentaar


      Paistab, et Eto'o eest üritataksegi rohkem välja lüpsta 38-40 miljonit on hilisõhtustest reportidest läbi käinud.
      sigpic

      Kommentaar


        See tundub suht kollane uudis olevat, aga väidetavalt KUI hollandlane saab müüdud on Hernanes Laziost sihikul. Vaevalt see juhtub kuna Hernanese hind on 20-30 milli. Sellega ei võida te suurt midagi. Ja üldse nagu ennem ütlesin...Sneijder jääb alles.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          See tundub suht kollane uudis olevat, aga väidetavalt KUI hollandlane saab müüdud on Hernanes Laziost sihikul. Vaevalt see juhtub kuna Hernanese hind on 20-30 milli. Sellega ei võida te suurt midagi. Ja üldse nagu ennem ütlesin...Sneijder jääb alles.
          Ma usun et kui Sneijder läheb müügiks, ja InterNAZIOnale tahab Hernanest siis nad saavad ta sõbrahinnaga ja poolmuidu! Aga sisimas loodan et Sneijder ei tõmba serie a st minema kuskile manchesteri külakolkasse.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Etoo hind Cds arvates on hoopis 22milkut, mis on ikka ülinõrk.

            Kommentaar


              Tundub, et Eto'o tehing on tehtud. 40 miljonit eurot üleminekusummaks.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Ei tea enam ise ka mida uskuda. 22, 27, 30+, 35, 40. Igalpool on erinevad kuulukad, ootame mis Etoo ise ütleb ja milliseks saab ametlik summa. 40 on Etoo vääriline kindlasti, kui müüdakse alla 30ne siis Branca ja Co on konkreetselt failinud minusilmis. Kui vene rahaboss suudab talle 60+ miljonit maksta palka siis suudab ta ka normaalse summa välja käia maailma ühe parima ründaja eest.

                Kommentaar


                  Kui Eto eest saate 40 milkut siis on võimalus Tevez kohale tirida, veel enam kui Wesley Sneijder peaks tahtma väga Manchesteri minna.

                  Ega seal Citys ka seda ruumi nii palju pole et mängida, Tevez, Aguero, Balotelli, Dzeko, Silva kõik tahad põhis mängida. Loogiline, et Tevez "peab" lahkuma, kui kõik nimetatud põhis tahavad mängida.

                  Kommentaar


                    Ma olen kategooriliselt Tevezi ostmise vastu (puudub igasugune garantii, et ta mõne aasta pärast Euroopasse jääda soovib ja see tähendaks seda, et pmst pole tema eeest raha saada võimalik), aga see on meie juhtkonna kinnisidee olnud juba kaks aastat nii, et üsna tõenäoline, et see juhtub. Tra Rossi saab sama hinna eest ja väiksema palgaga ja pikemaks ajaks.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      SamuL Et´´óoo´´óo´´´´´´´´o sold=Pandev takes the driving seat. See võib olla Gorani aasta. Mängida vaeses interis parima ründajana....mis saabki parem olla.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Samu Etoo ongi kohe minemas. Kass on peal, krt. Supermängija oli meile

                        Kommentaar


                          Ma ei saa ikkagist hästi aru ta motiividest. Sai 30 see aasta. 2 aastat võiks ju veel kuskil kõrgemal tasemel pallida. Saan aru, et kõik võitnud klubitasandil. Ainus seletus oleks see kui ta plaanib jalgpalliga mängijana lõpu teha nii 33 aastaselt. Ei ütleks, et vorm ka kehvem oleks, 21 väravat eelmine hooaeg.

                          Raha raha raha, aga ennegi olnud juhtumeid kus see vene still ikka ei istu üldse. Maniche omal ajal läks Dynamosse ja siis lunis pool aastat hiljem ennast laenuga Mourinho Chelseasse. Ei meeldinud sealne värk üldse pm olid ta omad sõnad. Teadagi, vene värk.

                          Mis siis veel sellest Anzhist rääkida. Ma saaks aru veel Zenidist kuna seal selline multikulti atmosfäär meeskonnas ja linn ka asisem.

                          Läinud siis kohe sinna Araabiasse nagu Canna ja Jimenez ja osad veel läinud on.

                          Kommentaar


                            Anzi tegutseb Moskvas, kodumängudele lennatakse. Meeskond on hoolsalt ostnud Brasiilia eilse staari ja homseid tulevikutegijaid ehk multikulti ei tohiks eriline probleem olla. Tulevikuplaanidest rääkimata ...
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Kui asjad peaksid tõesti nii keeruliseks minema nagu Venemaal üldiselt oodata on siis ühe aasta peab ta ikka vastu. Ja see on juba Interi palga duubel mis ta teenis. Ja saab alati 31 aastasena viimased tiitlid võtta mõnes kuulsamas EU klubis v siirduda Mallorcasse v Montpellieri. Et seal rahulikult naerulsui mängu nautida. Sest üks nendest kahest klubist on tema viimane klubi, mitte Dagestani-Anchi.

                              Kommentaar


                                Roberto Carlos on ainus brasiilia staar. Diego Tardelli ja João Carlos Pinto Chaves mitte.

                                Ja kui ma seda rosterit nüüd vaatan seal, siin on ju tegu ilmselgelt 2 äärmusega, 2-3 staari ja hulga muidumehi. Staarid on kohale toodud just sellel põhimõttel et "yes we can". Iseaasi kuidas see meeskond tegelikult ka toimima hakkab. Zenidil on ka raha, aga ehitavad suhteliselt stabiilselt meeskonda seal. See Anzi ei mängi ju eurosarjas ka vist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X