320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ..meitea.. ma ei saa kummagist meeskonnast aru. Võibolla ma olen liiga palju seda va nõmedat Bundesligat vaatama hakanud, aga kui ma viimati check'isin, siis oli jalgpall selliine mäng, kus vastaste kasti äärde jõudes üldjuhul mõeldakse mingi rünnakuplaan välja, mitte ei tõmmata hoog maha, rollitakse üks joint, peetakse 22 mehega kerge firmakoosolek maha, käiakse vetsus ... - ... ning siis minnakse oma poolele sujuvalt tagasi. ftw?!!?!?
    MIA SAN MIA!

    Kommentaar


      Meie kõik saame aru,et Cambiasso ja Zanetti pole enam esimese nooruses. Neid aga pannakse mängu kuna nad Interi patrioodid. Cambiossa tegeles ka rohkem kohtunikuga vaidlemisega kui mängimisega.
      Teisel poolajal Ranoccia mängis väga korraliku mängu. Kuid esimene poolaeg küll mitte!
      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

      Kommentaar


        Nõme bundesliga deniss? Yeah right. Euroopa üks huvitavamaid kindlalt.

        Kommentaar


          Järgmine mäng siis Teisipäev võõrsil Novara vastu. Huvitav kas Gasperini veel juhendab meid...sellise mänguga jah leiame end hooaja lõpus Serie-B. See Gasperini asi äkki Moggi mingi vande teooria
          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas denisss Vaata postitust
            ..meitea.. ma ei saa kummagist meeskonnast aru. Võibolla ma olen liiga palju seda va nõmedat Bundesligat vaatama hakanud, aga kui ma viimati check'isin, siis oli jalgpall selliine mäng, kus vastaste kasti äärde jõudes üldjuhul mõeldakse mingi rünnakuplaan välja, mitte ei tõmmata hoog maha, rollitakse üks joint, peetakse 22 mehega kerge firmakoosolek maha, käiakse vetsus ... - ... ning siis minnakse oma poolele sujuvalt tagasi. ftw?!!?!?
            Nõme pole Bundesliga kindlasti! Jälgin ise ka väga ning on tõesti huvitav! Aga jalgpall peaks jah midagi muud olema, kui peaga vastu kaitset jooksmine ja healt positsioonilt üle värava peskmine.
            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

            Kommentaar


              Aitäh naiste jalgpalli eest! Gasperini asemel võinuks ka koerakutsika sinna platsi äärde oma lolli saba taga ajama panna.
              Osvaldo on ikkka überkäkkija, taevas halasta! See muidugi ka tore, et Stekelenburg surnuks löödi :S
              Minge mängige B-s sellist sitta koomikud.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas Jr Vaata postitust
                Nõme bundesliga deniss? Yeah right. Euroopa üks huvitavamaid kindlalt.
                Ta joobeaste on hetkel lihtsalt vist üle lubatu...
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Järgmine Interi mäng tuleb ka end enne kinni ära tõmmata kui streami lahti teen.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Järgmine Interi mäng tuleb ka end enne kinni ära tõmmata kui streami lahti teen.
                    Interi mängu enam kaine peaga ei tohi vaadata! Liiga närvis! Nädala sees end segi tõmmata...aga mis sa muidu teed!
                    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                    Kommentaar


                      Kui te arvasite, et riomma on naljanumber siis täna saite tõestuse, et olete ise ka samal tasemel.
                      Zarate....peenisepoiss nagu ikka...üks ilus löök though. Ikka 15.5 milli kaugel kaugel
                      Kindlasti olete Scudetto pretendent....vb oma Fifa10nes ainult irwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Ei, lahe oli see kus uglypeople dot com coverface Moratti istus tribüünil ja ümberringi täistyhjus. Kas sõbrad on raskel hetkel maha jätnud ja taas on aasta 2002?
                        Kahe aastaga meistermeeskonnast selline sitt vormida, peab ikka jõudu ja jaksu olema. Aga MIlani poolehoidja ei virise. Alkohol FTW.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                          Nõme pole Bundesliga kindlasti! Jälgin ise ka väga ning on tõesti huvitav! Aga jalgpall peaks jah midagi muud olema, kui peaga vastu kaitset jooksmine ja healt positsioonilt üle värava peskmine.
                          rahunege, poisid, see oli nali. ma jumaldan bundesligat .)
                          MIA SAN MIA!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            Kindlasti olete Scudetto pretendent....vb oma Fifa10nes ainult irwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

                            Fifa 12 kohe väljas, ära ela minevikus mees.

                            orbitaalile - mancini citys, mou madridis - >>inter. ei ole ilmselt seda uut tuult peale tulnud ja seisab, mis sa seda morattit ikka süüdistad.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Novara: 1 Ujkani; 15 Dellafiore, 24 Paci, 4 Lisuzzo, 3 Gemiti; 17 Porcari, 23 Radovanovic, 10 Rigoni; 21 Mazzarani; 11 Morimoto, 69 Meggiorini.
                              A disposizione: 31 Fontana, 2 Giorgi, 5 Ludi, 14 Morganella, 18 Marianini, 20 Granoche, 27 Jeda.
                              Allenatore: Attilio Tesser.

                              Inter: 1 Julio Cesar; 6 Lucio, 26 Chivu, 23 Ranocchia; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 10 Sneijder, 55 Nagatomo; 9 Forlan, 22 Milito, 30 Castaignos.
                              A disposizione: 12 Castellazzi, 7 Pazzini, 20 Obi, 25 Samuel, 28 Zarate, 29 Coutinho, 42 Jonathan.
                              Allenatore: Gian Piero Gasperini

                              Rant on juba välja mõeldud, aga hoian end mängu lõpuni tagasi.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Nojah, ei ta kas õhtul oleme juba peatreenerita. Anname talle aega. Yeah righty, Genoa ei ole Milanost väga kaugel ca 140km, kui peale mängu rongi peale panna siis on enne keskööd kodus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X