320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Roomlased eksivad tihti teemadega.Valel ajal vales kohas ja jutt läheb ikka totaalselt aiaaugule.
    Milanista

    Kommentaar


      Algselt postitas MNa Vaata postitust
      Kirjutasin oma lühikese teksti siia seepärast, et ma vist tõesti ei tabanud sinu "ülipeent" "huumorit" vms. Ranieri hambad, Interi meeste koledad särgid jne. No andke mulle andeks, aga ma tõesti ei saa aru kuidas keegi viitsib või suudab sellised postitusi vorpida. Tundub kuidagi arulageda lahmimisena mulle, aga mida mina ka tean, eksju.
      Ma liigun tavaliselt teatud härrasmeeste postitustest sujuvalt üle.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Ma liigun tavaliselt teatud härrasmeeste postitustest sujuvalt üle.


        Juan Jesus! Kas see tehing on nüüd juba päris lähedal? Teab keegi muud ka selle venna kohta?
        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

        Kommentaar


          Schelotto, El Papu Gomez, Farfan?
          Milito minema?
          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
            Juan Jesus! Kas see tehing on nüüd juba päris lähedal? Teab keegi muud ka selle venna kohta?

            Kommentaar


              http://en.wikipedia.org/wiki/Juan_Guilherme_Nunes_Jesus



              Peaks vist olema sama mees, kes Interile armastus kirju saatis.Eks neid Juan-e kes on pühaku seisusesse pandud ole üsna palju, iseasi, kas tal on sellised võimed, et Inter münadepühadeks surnust ülesäratada.

              Video põhjal ütleks, et täiesti tavaline suvaline Brass, teil on neid läbikäinud ju küll, et ilmselt ta midagi imelist erilist pole.

              Kuna mees on noor ja kogenematu ja tuleb kohvimaalt, siis vaevalt ta esmapilgul kõvasti asjalikum ja tugevam kaitsefaasis on kui teie praegused segaverelised.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                http://en.wikipedia.org/wiki/Juan_Guilherme_Nunes_Jesus



                Peaks vist olema sama mees, kes Interile armastus kirju saatis.Eks neid Juan-e kes on pühaku seisusesse pandud ole üsna palju, iseasi, kas tal on sellised võimed, et Inter münadepühadeks surnust ülesäratada.

                Video põhjal ütleks, et täiesti tavaline suvaline Brass, teil on neid läbikäinud ju küll, et ilmselt ta midagi imelist erilist pole.

                Kuna mees on noor ja kogenematu ja tuleb kohvimaalt, siis vaevalt ta esmapilgul kõvasti asjalikum ja tugevam kaitsefaasis on kui teie praegused segaverelised.
                Vaatasin ka ise seda videot enne juba ja nagu midagi erilist esmapilgul ei tundunud. Eks Ta meid üles poole vedama küll tabelis ei hakka. Noor tüüp, plaan tuua tulevikku silmas pidades. Rohkem ootan ikka oste ja täiendusi sinna edurivisse.
                Eks vaatab, mis juhtuma hakkab...või nagu Interile kohane....kogu aeg on meeletud läbirääkimised ja lõpus, ei ole me ikka kedagi juurde toonud.
                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                Kommentaar


                  Eurosport (Werder-Wolfsburgi mängu ajal) teadis rääkida, et Claudio Pizarrost olevat Inter huvitatud. Kogemusi juurde!

                  Kommentaar


                    Fiorentina algkoosseis on nii sitt, et täna ei ole vähem kui võit isegi meie sita algkoosseisuga mitte mingil juhul vastuvõetav.

                    Serie A, Inter-Fiorentina: le formazioni ufficiali

                    Inter: 1 Julio Cesar, 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 55 Nagatomo; 37 Faraoni, 8 Thiago Motta, 19 Cambiasso, 29 Coutinho; 7 Pazzini, 22 Milito.

                    A disposizione: 12 Castellazzi, 2 Cordoba, 11 Alvarez, 18 Poli, 28 Zarate, 30 Castaignos, 77 Muntari.

                    Fio oma ei viitsi kopida.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Pazzolt ilus värav! Forza Inter!
                        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Eurosport (Werder-Wolfsburgi mängu ajal) teadis rääkida, et Claudio Pizarrost olevat Inter huvitatud. Kogemusi juurde!

                          Loodetavasti ei!
                          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                          Kommentaar


                            Korralik mäng seljataga. Ründes jäi teravusest ja enesekindlast puutest veidi puudu, aga oli piisavalt, et kahe värava jagu võimalusi luua.

                            Aga kaitseliinis ei antud täna midagi ära. Isegi kui Fio tänane koosseis oli väga nõrk, siis on see positiivne märk.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Nüüd oleks õige aeg Scudetto jutud ülesse võtta, või mis arvate?
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Võitsite ikkagi FS2000
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X