320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Tänase mängu kohta polegi midagi öelda. Roma mängis meid keskväljal üle. Samuti joosti meie kaitse üle. Esimesel poolajal tehti juba asi selgeks enne, kui meie arugi saime.
      Kaotatud mängus ei hakka kedagi mängijatest välja tooma. Keskväljal oli kohe aru saada,et Sneijder ja Alvarez puudu. Ilma nendeta meil pole mingit mängu.
      Jama kaotus. Lazio oleks kinni saanud ja Udinesele oleks ka lähemale saanud. OLEKSID aga ei oska jalkat mängida!!!
      Mõtlemis ainet on, valus kaotus 0:4!
      Forza Inter!
      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

      Kommentaar


        Tanel, kas Serie A tiitlilootus on veel alles?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Ei ole.

          Oli juba algkoosseisuga näha, et mingit lootust tulemust saada pole. 8 kaitsjat ja Pazzini... ainus mees, kellelt midagi oodata võis on Milito.

          Ma ei looda enam Meistrite Liiga koha pealegi.

          Väikese kivi viskan täna Ranieri kapsaaeda, et ta sita olukorra veel sitemaks on suutnud teha oma mängijavalikutega. Ja terve rahn lendab Interi peakorteri suunas... no totaalne imbetsillide kari seal koos vist. Iga vähegi jalgpallist (Itaalia omast) teadev inimene võib öelda, et selle koosseisuga oli ainus võimalus midagi korda saata, kui kõik põhimehed terved suudavad püsida. See tiim on komplekteeritud umbes sama hästi kui klassikalise Moratti aja tiim.

          Ainus vahe on selles, et kui siis oli meil üleliia ründetalente ja puudusid mehed, kes kaitsta oskaks, siis nüüd on meil liiga palju kaitsvaid mehi (kes on überaeglased ja kohmakad) ning mehed, kes rünnata oskavad võib ühe käe näppude peal kokku lugeda. Kui lugeda kokku need rünnata oskavad mängijad, kes ka terved on, siis piisab ühe näpu püsti tõstmisest.
          sigpic

          Kommentaar


            Irw....Lazio kaotus ei tundugi nii katastroofiline...lihtsalt kurb, et voorul, kõik eespool olevad klubid libastusid suutis Lazio vigaseks muutuda ja häbistavalt kaotada....lifes a bitch....but so is printer..........sittugu ja nutke pihku peace!!!!!!!!
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Mauro Matias Zarate:"I have joined one of the greates clubs"
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar



                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Mis nuud siis juhtus, Riomma kaest niimoodi aanusesse saada, et auk teeb veel jargnevad 12 kuud valu ei ole kull ilus :P

                  Kommentaar


                    Sitaauguni juba sellest Ranierist. Ja ka morattist.
                    Moratti ei tea keda treeneriks tuua, ma olen jumala kindel et kui ranieri kevadel kinga saab, kutsutakse treeneriks Villas boas.
                    Kuid toda ka ei tahaks siia. Kah jälle üks lihtsalt suure nimega treener.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas keitsik Vaata postitust
                      Sitaauguni juba sellest Ranierist. Ja ka morattist.
                      Moratti ei tea keda treeneriks tuua, ma olen jumala kindel et kui ranieri kevadel kinga saab, kutsutakse treeneriks Villas boas.
                      Kuid toda ka ei tahaks siia. Kah jälle üks lihtsalt suure nimega treener.
                      Peale Mourinho minekut ongi treeneri ümber mingi trall...ja seega kannatab ka mängijate ost...see kes ühele sobib- selle teine jätab pingile jne. jne. See tiim ju ongi Moratti mängukann!!
                      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                      Kommentaar


                        Järelikult morattile meeldib et meeskond madalseisus on.
                        Näha ju kohe mille järgi ta palkab treenereid. Igatahes mitte tulemuste eest. Lihtsalt selle järgi kellel on suurem nimi. Ja kui ranieri palgati siis oli ta ka ainus hetkel saadaval olev suure nimega treener. Kuigi paremaid oli tohhuija !

                        Kommentaar


                          Saan aru teie meelehärmist, kuid mis te arvate, et kui Ranieri lahkuks läheks asi paremaks? Ikka väga ei läheks, ma arvan et meestel saaks ka kõrini, et koguaeg uus treener. Las Ranieri proovib see hooaeg ja järgmine hooaeg tõmbame kotid pähe teistele. Eriti Laziole, et ma saaks seda Uuud terve oma elu parastada. Väga närvidele käid juba. Saan aru igasugusest kvaliteetsest kriitikast aga see on rohkem sellinne, et olen maailma kõige kõvem kunn, kuna saan öelda midagi foorumis halvasti teiste tiimide kohta, võta kokku end ahv selline.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas noorfänn Vaata postitust
                            Eriti Laziole, et ma saaks seda Uuud terve oma elu parastada. Väga närvidele käid juba. Saan aru igasugusest kvaliteetsest kriitikast aga see on rohkem sellinne, et olen maailma kõige kõvem kunn, kuna saan öelda midagi foorumis halvasti teiste tiimide kohta, võta kokku end ahv selline.

                            Tere tulemast Soccerneti Itaalia alafoorumisse! UUu käib siia nagu lurisev spagett Tommaso Rocchi suhu. Sellega tuleb harjuda, pikapeale muutub see niisama tavaliseks kui foorumi roheline värv või Zlatani millimeetrine süütenöör.
                            Kahju, et Lazio klubi maine selle tõttu kahjustada nii rängalt on saanud.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas noorfänn Vaata postitust
                              Saan aru teie meelehärmist, kuid mis te arvate, et kui Ranieri lahkuks läheks asi paremaks? Ikka väga ei läheks, ma arvan et meestel saaks ka kõrini, et koguaeg uus treener. Las Ranieri proovib see hooaeg ja järgmine hooaeg tõmbame kotid pähe teistele. Eriti Laziole, et ma saaks seda Uuud terve oma elu parastada. Väga närvidele käid juba. Saan aru igasugusest kvaliteetsest kriitikast aga see on rohkem sellinne, et olen maailma kõige kõvem kunn, kuna saan öelda midagi foorumis halvasti teiste tiimide kohta, võta kokku end ahv selline.
                              maru ränga panid maha nüüd

                              Kommentaar


                                Ei tahagi väita, et midagi maru ränka maha panna aga noo, kas sulle pole see pinda käinud? ja Ranieri kohta on selles lauses midagi valesti? arvad et kõik lahenduks kohe, kui toome uue treeneri järjekordselt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X