320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh, läheb vanas tempos edasi.

    Kommentaar


      Kohutav! Masendav! Täielik peate olek tiimis ja kriis!
      Teist poolaega otsustas ´´Football Manager 2012´´ fänn Raineri alustada eriti tobedalt. Vahetada ees aktiivsed vennad Sneijder ja Forlan välja. Nende asemel maailma idiootsem kaitsja, Chivu järel muidugi, Cordoba ja Pazzini sisse tuua. Cordoba kellel on jalge vahele juba ämbliku võrgud kasvanud pingi peal istumisest. Krt mille jaoks??? Peale Napoli punast ehitas see vend rünnakuid üles....tule taevas appi!
      Pazzini lõi 110 % võimaluse 3 meetrit mööda! Krt see pole see mäng,kus Teda kasutada. Napoli ründas ja meile jäid vaid pool kõvad kontrad. Siin oleks just Forlan, Milito ja Sneijder olnud õiged mehed. Vahetusest siis Zarate viimase asjana.
      Statistika oli masendav!! Kollaseid vist 5:1 meile. Punast ei arvest. Nurgalöögid 12 või 13:0!
      Peale punast oleks pidanud meie ründama nagu paberite järgi. Tegelt aga tiirutasid Napoli omad meie vanuritest kaitsjate vahel. Väljakul oli meie poolt juba nii palju kaitsvaid mängijaid,et ei saadudki aru, kes kus mängib õieti.
      Stankovici reaktsioonist sai aru,et võistkonnas on asi ikka jumala perses. Samuti JC nägu. JC päästis meid hullemaist!
      JC ainukesena oli täna Nerazzurri...teised olid lihtsalt mutsa-sinise särgi selga tõmmanud.
      Kui nüüd ka Rainerit veel lahti ei tehta siis mingupersse see Moratti!!!
      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas jalkamatuu- Vaata postitust
        Ausalt ka ma ei mõista neid vahetusi mis te tegite :O
        Ma arvan,et kõik jalgaplli natukenegi mõistavd inimesed ei saa aru, kustpersest Raineri need ideed võttis, sellised vahetused teha. Idiootsuse tipp!
        Tundub,et vend tahabki minema saada. Keerab veel nii palju sitta kui saab!
        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

        Kommentaar


          Mõnus on lugeda seda peale Lotito tsirkust Reja kallal. Serie-B all the way.
          Hetkel on triobetis koenfid siis väljalangemisele sellised.

          printer: 1.23
          riomma: 1.33
          lecce: 30000
          fs2000: 0.45
          siena: 2500
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Ma hakkan nüüd Laziot või Napolit gloryhuntima.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Vaatasin siis tagantjärgi seda mängu, ei tea küll miks. Viimased kakskümmend minutit skipisin küll lihtsalt läbi sest ei näinud mõtet.

              Nii palju küsimusi tekkis, et ei jõua kõike küsidagi.

              Aga lihtsalt nii palju, et Roma hundid võivad oma poega kaitsta palju nad tahavad, aga isegi selle sita koosseisuga on 7 kaotust 8-s mängus lubamatu. Aga noh, pole mõtet vahetada ka. Kõik rongid on läinud. Euroopa Liigat pole vaja nagunii.
              sigpic

              Kommentaar


                Printer peaks jah veel üritama Marseillele taha keerata ja kui see ebaõnnestub siis niisama trippida hooaja lõpuni...EL on mõttetu ja kindlasti segaks klubi ülesehitamisel.
                Aga andke ikka Maunole mänguaega....äkki ikkagi võtate ära?
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Peaks siiski Ranieri koha pealt mainima, et targem oleks ta ära vallandada. Kui tal vähegi mõistust peas oli siis ta aimas kohe, kui Scudetto rong minema sõitis (ehk siis pmst need kolm sitta mängu seeria alguses), et tema töö lõppeb suvega.

                  Praegune hooaeg on sama hästi kui kadunud ning palju mõtekam oleks tiimi valmistada ette järgmiseks hooajaks mitte liblikaid taga ajada(mida faking aegunud mängijate nagu Ivan-nomidavittu-Corodba, Dejan-kassasöötaoskad-Stankovic, Esteban-samamisStankovic-Cambiasso jne eelistamine kindlasti ei tee). Ajutine töökoht Baresile ja Figole kelle pikaajalised huvid ja liidud on Interiga seotud.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Hooaja lõpuni Baresi pukki ja uue hooaja eel normaalne treener pukki. Ma rõhutan normaalne treener, kellele antakse täitsa vabad käed nende vanurite suhtes tiimis. Seal peab tegema ikka mega suure puhastuse...kahjux pidi sellega juba ammu pihta hakkama. Siis poleks sellist jama ka...
                    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                    Kommentaar


                      Küll Raineri juba uue töökoha leiab. Benitez ju töötab ka Eurospordis mingi kommentaatorina, Gasperini saatust ma ei tea, Leonardo PSG-s. Saab oma vallandamist shokist üle ja vaatab ise ka neid mänge nats video pealt. Vaatab, mis kuradi vahetusi ma poolaegadel küll tegin. Nüüd vaja asi nii kaugele saada,et CL-is saaks mingi tulemuse kodus Marseille vastu. Raineri peaks selleks ajaks juba ajalugu olema.
                      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                        Küll Raineri juba uue töökoha leiab. Benitez ju töötab ka Eurospordis mingi kommentaatorina, Gasperini saatust ma ei tea, Leonardo PSG-s. Saab oma vallandamist shokist üle ja vaatab ise ka neid mänge nats video pealt. Vaatab, mis kuradi vahetusi ma poolaegadel küll tegin. Nüüd vaja asi nii kaugele saada,et CL-is saaks mingi tulemuse kodus Marseille vastu. Raineri peaks selleks ajaks juba ajalugu olema.
                        Moratti ei vallanda seda rainerit. igipõlised sõbrad siiiski.. Loodame et lõpus tabelis euroopa liiga kohale ei platseeru, ei taha seda euroopa liigat....

                        Kommentaar


                          ...et siis 13.03-ni pikendust vennale. Siis CL-i edasipääs või mitte paneb tuleviku paika?....
                          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                          Kommentaar


                            Ranieril pole tiimis tulevikku, kui ta just Meistrite Liiga finaali ei jõua. Isegi siis oleks küsimärk.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Kui finaali jõuaksite ja veel selle võidaksite siis lahkub ta ise. Kuid ei usuks seda ise ka ja sellepärast seda ei juhtugi.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Arvan,er venda hoitakse hetkel seal vaid, kuna pole veel uut kanditaati olemas. Morattil liiguvad peas omad ulmelised mõtted! Raineri keerab veel viimasegi kraani kinni, CL-i!
                                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X