320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts




    Kommentaar


      Algselt postitas Jr Vaata postitust






      Rünnak küll midagi erilist pole. Ehitaja Sneijder pingil. No kui esimene poolaeg perse, siis poolajal Faraoni ja Sneijder sisse. Raineri juba käekirja ei muuda.
      Ma loodaks selle hooaja kuidagi lõpule saada. Midagi head siit küll tulemas enam pole.
      Kuid Serie-B-sse ei lange me iial!!! Minu silmad seda ei näe!!
      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

      Kommentaar


        Nii, Moratti plaan tänaseks õhtuks, helista Pepile ja räägi, mis ta asjast arvab... ning kui Pep usub, et ta jätkab või teeb vaheaasta, siis AVB koheselt sisse, et ta saab näha, kuidas seda tiimi järgmiseks hooajaks ehitada.
        sigpic

        Kommentaar


          Kommentaar


            Inter: 1 Julio Cesar; 55 Nagatomo, 6 Lucio, 25 Samuel, 4 Zanetti; 37 Faraoni, 17 Palombo, 19 Cambiasso, 9 Forlan; 22 Milito, 7 Pazzini.
            A disposizione: 12 Castellazzi, 2 Cordoba, 10 Sneijder, 18 Poli, 20 Obi, 28 Zarate, 40 Juan Jesus.

            Kontratega Catania vastu, troll win Ranierile.

            Kommentaar


              Ee... mis koosseisu sa siis tahaks.... Faraoni ja Forlan siiski ründavad mängijad.... Nagatomo ka üsna ründav, Zanettit pole keskväljal. Palombo suudab ehk palli välja ka sööta.
              sigpic

              Kommentaar


                Forlan ei suuda ründeski teravust tuua, äärel on tema kasutegur veel väiksem ma usun. Poli-Sneijder on ikka mäekõrguselt parema pallivaldamisega/ehitamisega kui nt Palombo.

                Eks me näe mis saama hakkab. Pärast mängu tuleb suure tõenäosusega Interi lehekülgi refreshima hakata , sack race on alanud ma usun.

                Kommentaar


                  Aga Mauno Pizzarate? You know, the guy who recently joined one of the greatest clubs on this fucking earth.

                  Aga teemasse. Usun, et täna tuleb printerile siiski võit ära. Ilmelge, et Ranieri ei jätka uuel aastal, kuid see aasta peate veel Laziole need 3 punkti tagasi andma, et me karika peakohale tõsta saaksime. Ja selleks on meil vaja Ranierit, venda kes ei saa mitte essugi aru...no umbes sama seis nagu Prussaka Iglesias, aga neilt tuleb punktid ju jõuga kätte saada.

                  Edu tänases mängus!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Vinge äärekohtunik on, mees on meeter suluseisus ja sellel näeb nägemata. -.- Aga Inter jätkab jällegi vanas hoos.

                    Kommentaar


                      kõva 0-2 juba taga

                      Kommentaar


                        Minu esimene postitus siia foorumis oli mõni aasta tagasi, kui nirusin selle kallal, et see tiim siia maailma sündis. Kahjuks pean ma sööma oma sõnu(ei olnud mu viimane postitus) ja tegema uue postituse siia foorumisse. Ma soovin südamest, et selline tiim nagu Milano Inter langeks kõige sügavamasse auku ja mitte iialgi ei tule sealt tagasi. Täielik häbiplekk jalgpallis, kes ei suuda mitte millegiga hakkama saada ja mängitab täiesti mõttetuid mängijaid.BURN IN HELL!!!!!!!!!!!!!!!!!( Jah ma kaotasin triobetis suure pileti 2x teie mõttetu tiimi pärast.)
                        Äitah tähelepanu eest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rooland Vaata postitust
                          Minu esimene postitus siia foorumis oli mõni aasta tagasi, kui nirusin selle kallal, et see tiim siia maailma sündis. Kahjuks pean ma sööma oma sõnu(ei olnud mu viimane postitus) ja tegema uue postituse siia foorumisse. Ma soovin südamest, et selline tiim nagu Milano Inter langeks kõige sügavamasse auku ja mitte iialgi ei tule sealt tagasi. Täielik häbiplekk jalgpallis, kes ei suuda mitte millegiga hakkama saada ja mängitab täiesti mõttetuid mängijaid.BURN IN HELL!!!!!!!!!!!!!!!!!( Jah ma kaotasin triobetis suure pileti 2x teie mõttetu tiimi pärast.)
                          Äitah tähelepanu eest.
                          +1
                          Mul samuti lihtsalt SELLISE PASA INTERI pärast läks 500 eurone bet triobetis. Palju õnne mulle ja Roolandile

                          Ei saa aru miks Ranieri siiani veel Interis on. Ammu juba aeg talle jalaga p*rse anda ja tuua normaalne treener.

                          Kommentaar


                            Krt miks ei saa teisi tsiteerida ega midagi... ?

                            Muidu Catania on lihtsalt super. Egas midagi (pr)inter kindlustab sedasi oma EL kohta või mängitakse meelega niihalvasti et järgmiseks hooajaks ELi mittepääseda?CLis neid uuel hooajal nkn pole...

                            E: Roland sina we?
                            Adiós amigos

                            Kommentaar


                              Mida sa mõtlesid, kui Interile raha panid? Siin oled süüdi ainult sina ise.

                              Aga jah, AVB teisipäevaks pukki! Saame ehk paar punkti ka hooaja lõpuks lisatud.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rooland Vaata postitust
                                Minu esimene postitus siia foorumis oli mõni aasta tagasi, kui nirusin selle kallal, et see tiim siia maailma sündis. Kahjuks pean ma sööma oma sõnu(ei olnud mu viimane postitus) ja tegema uue postituse siia foorumisse. Ma soovin südamest, et selline tiim nagu Milano Inter langeks kõige sügavamasse auku ja mitte iialgi ei tule sealt tagasi. Täielik häbiplekk jalgpallis, kes ei suuda mitte millegiga hakkama saada ja mängitab täiesti mõttetuid mängijaid.BURN IN HELL!!!!!!!!!!!!!!!!!( Jah ma kaotasin triobetis suure pileti 2x teie mõttetu tiimi pärast.)
                                Äitah tähelepanu eest.

                                Mine postita enda wc-potti edasi, mis see Sinu asi on...jäägu see Sinu viimaseks postituseks ka siin. Tont. Üritas rebida siin. Sinu sugused ongi häbiplekid jalgpalli elus....tulevad siis kapist välja, kui arvavad,et nüüd panevad hullu kõva kommentaari maha. Sinu kaotusi Triobetis mine räägi oma emale...eks annab Sulle uue raha...kui saab kasuisa alt välja.
                                MIKS SA TONT ARVAD,ET KEDAGI HUVITAB SINU TRIOBETIS KAOTATAUD RAHA? TEE ENDALE TRIOBETI NIMELINE FOORUM JA HALA SEAL! IDIOOT!
                                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X