320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Algselt postitas eika


    No enamasti on Real saanud enda rivistusse kõik mängijad, keda nad on ihaldanud. Niisiis võid juba aegsasti Adrianole teha...
    Õnneks Ronaldo pole Adriano iidol. Ja nagu minu vormilanguses olev iidol Dejan Stankovic ütles: \"Adriano to Real? Dream on...\"

    30. detsembril mängitud sõpruskohtumises Pro Sestoga (Serie C2 klubi vist) võitsime 6:0. Kogu teenitud raha (~26 000 €) annetatakse tsunami ohvritele.

    Lisaks aasta lõpus teatati ka paar tabelit.

    Parim väravalööja:

    Adriano 34

    Martins 21

    Vieri 15

    Recoba 13
    Stankovic 13
    Cruz 13
    van der Meyde 5
    Adani 3
    Mihajlovic 3
    Materazzi 3
    Cambiasso 2
    Cannavaro 1
    Cordaz 1
    Veron 1
    C.Zanetti 1
    Emre 1
    Karagounis 1
    Lamouchi 1
    Sorondo 1

    Ilmselt on siin sõprusmängude väravad ka, sest muidu Cambiassole kindlasti 2-te ei tuleks.

    Kõige rohkem mänge tegi eelmisel aastal Cordoba (60) talle järgnes 55-mänguga Il Capitano ning kolmas oli Toldo (50).

    Lisaks oleme me väidetavalt rallitamas oma naabritega Walter Samueli pärast. Lisaks spekuleeritakse rohkem Fiore ja Cesari nimedega. Aga kuidas me siis ikka ilma eks Lazio mängijateta hakkama saaks.
    :P

    Anti-Juventus
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Milliste naabritega? Torino on Milaanole väga lähedal.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Said aru küll mis naabritega.


        Aga jah lood on nüüd sellised, et me kavatseme teha oksele ajava mängijate vähendamise, mille käigus on võimalikud lahkujad: Davids, Karagounis, Materazzi, Cruz, Van der Meyde, Recoba, Coco, Burdisso, Pasquale ja Carini.

        Kõik kindlasti ei lahku, kuid kui juba 5 mängijat lahkub, siis võivad Interi fännid järjekordselt Moratti, Facchetti ja co. oma ebanormaalse oskusega mängijateturul sinna saata.


        Ma teen nüüd mängijate põhjal mingid nimekirjad:

        Kes peaks lahkuma:

        Materazzi ja Pasquale

        Siis ei saa Mancini neid enam mängu panna.

        Kellele oleks lahkumine parem:

        Kõik peale VDM-i (nii nunnu on teda VDM-iks kutsuda )

        Nii enamikud mängijad pole saanud kindlalt välja teenitud mänguaega ning miks nad peaks siin passima ja karjääri rikkuma. Neist rohkem mänguaega väärivad Davids, Gonzalez, Cruz, Coco, Burdisso ja Carini. Burdisso tuleks igal juhul alles hoida, sest siiski on ta esimest hooaega Serie A-s ja üldse euroopas ja imesi on vast imelik oodata. Ma julgen pakkuda, et 2-3 aasta jooksul võib temast tõesti saada üks Serie A hinnatuimaid kaitsjaid. Karagounis ka lisada tegelt, see mees väärib siit lahkumist, sest tema talenti lihtsalt ei nähta. Sest meie geimees Manciol on ju armuafäärid Stankovici ja Veroniga.

        Kelle lahkumist ma ei taha:

        Burdisso, Davids, Carini, Van der Meyde, Coco ja Carini

        Recobast on mul, nagu näha, suhteliselt ükskõik, põhjuseid ei oska tuua. Aga tema laenule saatmine oleks väga tark tegu, sest ilmselgelt talle ruumi pole. Ja tegu on siiski eriti tobedalt ebastabiilse mängijaga. Aga siis peaks Cruzi alles jätma, kui Recoba laenule läheb, sest kes seda Choutust ikka mängu tahab panna. Viimase juurde tulles pole ma ikka aru saanud miks ta osteti. Karagounise kohta olen ma juba enne sõna võtnud.

        Ma usun, et ma lõpetasin.

        Anti-Juventus
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          No kiu Choutos osteti, plaaniti osta ju Kompany ja Choutos + cashi vahetusega
          ...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Algselt postitas Tanel

            Kelle lahkumist ma ei taha:

            Burdisso, Davids, Carini, Van der Meyde, Coco ja Carini

            Recobast on mul, nagu näha, suhteliselt ükskõik, põhjuseid ei oska tuua. Aga tema laenule saatmine oleks väga tark tegu, sest ilmselgelt talle ruumi pole. Ja tegu on siiski eriti tobedalt ebastabiilse mängijaga. Aga siis peaks Cruzi alles jätma, kui Recoba laenule läheb, sest kes seda Choutust ikka mängu tahab panna. Viimase juurde tulles pole ma ikka aru saanud miks ta osteti. Karagounise kohta olen ma juba enne sõna võtnud.
            Nii VDM-st kui Cruzist on tugevalt huvitatud Fiorentina. Kehv lugu see, et der Meydest vist ka Barca huvitatud
            Oletatakse, et Della Valle juhtimise all olev tiim saab jooksva transferkampaania suurimaks kulutajaks
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Tegelt ma ei usu, et VDM lahkub, sest siis meil jääks ainult üks puhas äärepoolik, kelleks oleks Kily Gonzalez. Ja paremale äärele tekkiks hiiglaslik auk, mille täidaks ilmselt Fiore tulemine. Samas Javier võib ka poolikus mängima, aga siis tuleb Ze Maria kaitseliini panna ja see on paha-paha. Noh Burdisso ja Cordoba oskavad ka äärel mängida, aga see idee ei meeldi. Muidugi oleks meil suht lihtne mängida nt 3-5-2\'te või 3-4-3\'e, aga mulle isiklikult küll selline asi ei meeldiks. Keeruline lugu igatahes nende äärtega. Ka \'almighty\' Dejan on seal käinud, aga talle see äär ei sobi just hästi. Aga tegelt, mul tuli nüüd selline idee pähe. Tegelt annab mängida ju 4-3-3\'e. Siis topiks kõik vennad keskele ja mina valiks Emre, Stankovici ja Cambiasso. Mancio võtaks siiski Veroni, Stankovici ja Cambiasso, aga vaevalt et see värk õnnestub. Noh, sellel teemal saaks päris pikalt oma mõtteid kirja panna, aga ei viitsi.

              Traktorist Javier Zanetti kutsub meedia väitel Walter Samueli Interiga liituma. Aga vaevalt, et see juhtub. Ainult siis suvel, kui keskkaitsetäkk pole selleks ajaks korralikult mängima hakkanud. Cordoba-Samuel ajab igatahes suu vett jooksma. Samas oleks, siis kõikvõimas argie trio J. Zanetti, W. Samuel ja E. Cambiasso.

              Enne postituse lõpus asuvat Anti-Juventust tahan ma veel öelda mõned asjad meie 5 täkkründajaga seoses:

              Bobo on kunn ja legend! Adriano hetke parim! Oba tulevane parim! Recoba võiks oma hambad ära pesta! Meedia teeb Cruzist kõvasti halvema mängija, kui ta on! Tegelt on ta täkk!

              Anti-Juventus
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Algselt postitas Tanel
                Meedia teeb Cruzist kõvasti halvema mängija, kui ta on! Tegelt on ta täkk!
                100% nõus
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Goal.com andmetel jahib Moratti juba kolmandat korda Ryan Giggsi, keda plaanitakse värvata juhul, kui Cesari saada ei õnnestu. Kas siis vasakäär meil teiseks poolaastaks olemas?
                  ...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Kas sa Mancio intervjuud ei vaatanudki?

                    The transfer market has reopened in January. Do Inter need a left-winger?
                    \"We\'re hoping to have Kily González back as soon as possible. We have been waiting a long time and he hasn\'t played for three months, but he\'s fine now and he\'s making good preparations. Once he\'s available he will be an important player for us.\"

                    Sa seda Interface oled mänginud? Ma sain esimest korda täna kõik õigesti!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Ei ole veel seda proovinud.
                      ...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas SoccerWorld


                        Goal.com andmetel jahib Moratti juba kolmandat korda Ryan Giggsi, keda plaanitakse värvata juhul, kui Cesari saada ei õnnestu. Kas siis vasakäär meil teiseks poolaastaks olemas?
                        Giggsi puhul on see case, et hooaja lõppedes saab keegi ta tõenäoliselt free transferina kätte kuna lepingu uuendamine ManU-ga pole väga hästi edenenud.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Juhuuuuuuu! Teine võit ja clean sheet järjest! Bobo pendlast ja MATERAZZI! Adriano on juba kaks penaltit järjest \"mööda\" löönud.

                          Juvel 2 punni lähemal ja 13 punni minna veel! :P

                          Forza Nerazzurri!
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Algselt postitas Maarek


                            Algselt postitas SoccerWorld


                            Goal.com andmetel jahib Moratti juba kolmandat korda Ryan Giggsi, keda plaanitakse värvata juhul, kui Cesari saada ei õnnestu. Kas siis vasakäär meil teiseks poolaastaks olemas?
                            Giggsi puhul on see case, et hooaja lõppedes saab keegi ta tõenäoliselt free transferina kätte kuna lepingu uuendamine ManU-ga pole väga hästi edenenud.
                            Walesi võluril on siiski tervelt 18 kuud lepingu lõppemiseni. Ryan ei taha klubist lahkuda ja ta ei teegi seda. Ta on kindel, et suudab palli mängida kuni 35. eluaastani ja selle pärast tahab ta ühe aastase lepingu asemel kahe aastast, et oma karjäär kindlalt Unitedis lõpetada.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Inter pole normaalne meeskond täitsa lõpp mida nad see hooaeg teevad.
                              luck2win
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                TÄITSA LÕPP, no kuidas kobistavad.. Õnnitlused!

                                Inter Milan - Sampdoria 3:2
                                88. O. Martins, 90. A. Recoba, 90. C. Vieri - 44. M. Tonetto, 83. V. Kutuzov

                                Kommentaar

                                Working...
                                X