320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõige ägedam on, et ma lähen nii närvi ja endast välja, kui Lazio kaotab...oleksin interi fänn kas üldse elaksin enam?
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
      Ei no tõesti lõhnab Moggi vol 2 ajastu järgi.

      Kes seda usub, et Juve on mõne kekpärase mängijaga tõusnud mingisse imelisse hoogu, 0 kaotust seni ja Inter mängib nagu poleks kunagi palli näinudki.Mis reaalselt see on ikka mingi serie a mäng?

      Ütlen ausalt, et see on paras teater, stsenaarium oli juba ammu paikapandud- läbiharjutatud ja tundub, et peaproovil ei lähe midagi viltu.
      Kusjuures vaatan seda kokku"mängu" ja mõistatan ka ise, et kas Inter on üleöö muutunud viienda liiga meeskonnaks , või on tõesti kogu see jama seal üks suur etendus. Nii s/tasti ei ole lihtsalt võimalik mängida. Chiellini on konkreetselt põhi ründeraud Juventusel, driblab Samuelidest ja Luciotest läbi nagu nendest koonustest mida treeningutes kasutatakse. Lihtsalt ulme mida minu kõike näinud silmad nägema peavad.

      Eks see oli midagi stiilis Moggi: Kuule teil on nkni hooaeg p*tsis, andke meile parem punkte, Diimat vaja püüda , Moratti: nojah, mis seal ikka, meie fännid on niikuinii juba kõige hullemaga harjunud ja mingeid võite ei loodeta juba ammu, tehke mis tahate ja kui paned vähe pappi juurde , garanteerin et ükski mees ründeliinis palli järgi ei jookse!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Kusjuures vaatan seda kokku"mängu" ja mõistatan ka ise, et kas Inter on üleöö muutunud viienda liiga meeskonnaks , või on tõesti kogu see jama seal üks suur etendus. Nii s/tasti ei ole lihtsalt võimalik mängida. Chiellini on konkreetselt põhi ründeraud Juventusel, driblab Samuelidest ja Luciotest läbi nagu nendest koonustest mida treeningutes kasutatakse. Lihtsalt ulme mida minu kõike näinud silmad nägema peavad.

        Eks see oli midagi stiilis Moggi: Kuule teil on nkni hooaeg p*tsis, andke meile parem punkte, Diimat vaja püüda , Moratti: nojah, mis seal ikka, meie fännid on niikuinii juba kõige hullemaga harjunud ja mingeid võite ei loodeta juba ammu, tehke mis tahate ja kui paned vähe pappi juurde , garanteerin et ükski mees ründeliinis palli järgi ei jookse!
        Sinu jutt on õige! Hullemini annab kaitses mängida! Kui juba nii läbi minnakse kaitsest...
        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Kõige ägedam on, et ma lähen nii närvi ja endast välja, kui Lazio kaotab...oleksin interi fänn kas üldse elaksin enam?
          Elame...aga mis elu see on! Päev algas ilusti...siis tuli Raineri, kaitseliin ja Stankovic!
          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

          Kommentaar


            Ranieri võiks siis vähemalt huniku noori mängima panna, kaua nende vanuritega ikka siin proovida, näha ju, et midagi ei tooda. Hooaeg juba niigi peeaugus omadega, proovigu midagi uut oma tavalise lolluse asemel.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
              Elame...aga mis elu see on! Päev algas ilusti...siis tuli Raineri, kaitseliin ja Stankovic!
              Eh, kaotust Juve vastu võis tegelikult oodata, üllatus oli see, et me üldse mingi 50 minutit mängida suutsime. Minu jaoks oli päevane mäng palju tähtsam.
              sigpic

              Kommentaar


                Ma ei kujuta, ette kuidas neid kokkumänge küll korraldada...selles mõttes, et paljudel meestel on siiski eneseväärikus olemas. Vandenõud on raske uskuda, kuid jah tühja ju ka ei lõõbita, kui näed mis täna juhtus. Tammeka saaks ka viigi kätte. rubentussist pole ilanile mingit vastant anyway.
                Ja see on siiski Serie-A. Noorte paugu pealt tulle viskamine tooks teile rekordkaotused rekord kaotuste arvu kõrvale. Poleks ju mingi üllatus näiteks Inter 1-15 Udinese
                Peale selle teil mingeid imemehi nagunii pole nagu näiteks ilanil on see egiptitaalia tsurka.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  mauno matias pizzarate:"i have joined one of the greatest clubs on this fucking earth"
                  @tancredipalmeri

                  Ranieri didn't call Zarate for Juventus-Inter,and he tweeted "Luckily this is gonna end soon!!!"
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Ma sügavalt loodan, et Lazio CL saaks. Ei tea kas see koer tõesti loodab koju tagasi saada? 1% tõenäosusega vaid siis, kui Reja siiski ei jää. Ja ma siiamaani mõtlen ja imestan, miks Interi ikoon, etalon, noorte mentor Zanetti talle käppa ja kalli läks tegema, kui Pizzarate Marseille esimeses mängus välja vahetati. Laenas naist?
                    Aga jah nüüd on üks asi kindel. Printer CL ei saa. Jääb siis Lazio, Napoli, Udinese ja see pasapruuni värvidega kääbusklubi.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Fun fact:

                      Siena väravatevahe on parem kui Interil
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Isegi härra Galliani kiitis Interi poiste eilset võitu ja järgmine aasta võib NextGenis juba Milano derbit näha, sest ta avaldas lootust, et Milan ka sarjaga liitub.

                        Aga Sky väidab, et Ranieri positsiooni arutatakse Interi bosside seas. Võibolla saadetakse isegi enne hooaja lõppu minema.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Pep tuleb Barkast enne hooaja lõppu ära?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Pep tuleb Barkast enne hooaja lõppu ära?

                            Kommentaar




                              Ma kuulsin saunas jutte, et hoopis Barca A meeskonna treener Luiz Prussakas Iglesias vahetab lähiajal Rainise välja. Kui juba meeskonda uuendada siis milleks Barca B treener Pep siia vedada? Nad pole isegi Realist möödunud.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Will Claudio Ranieri still be in charge of Inter come the end of the season?

                                "I think so." - Moratti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X