320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Algselt postitas Silver


    Teeme nii, et räägime sellel teemal siis edasi, kui ta läinud on. Kräppi tuleb nii või naa veel, kuid enne, kui ta läinud pole on see halamine natukene naljakas. No unistused on alati olemas, nende täitumine on teine teema. Ma saan temast täitsa aru, kui Interiga lähimatel aastatel midagi tasku ei pista, siis võiks mujal karikate võitmist proovida. Elatakse korra. Martins ja Vieri on teil ju siiski olemas.
    Noh, aga ega alati ei taha see klubi, kuhu siirduda tahaks, mängijat ise saada. Ja Inter ei ole AC Milan, kes lükkaks isegi hiiglaslikke pakkumisi oma kullatükkide eest tagasi. Adrianol on vaja ainult transfer request vaja sisse anda ja Morattist poole meest teda ümber veenma. Lisaks ei saa ma veel aru Mancinist. See räägib, et Adriano tahab tähelepanu, aga viimane jällegi ütleb, et ta läheb kurvaks, kui need ülemineku jutud pihta hakkavad. Adriano näol on tegu ambitsoonika noormehega, kes näeb kindlasti juba praegu Realis suuremate võimalustega võistkonda. Ma ei usu, et teda kotib kas me suudame hooaja lõpuni võitmatutena minna või mitte. Interi edu näol on tegu üli üli pikaajalise projektiga, sest mingi hetk läheb see perse ja siis tuleb uus treener ja kõik algab otsast jne. Adrianol saab sellest üsna kindlalt küllalt ja läheb Ronaldo teed mööda ja \"jätab meid maha\".

    Edit: Rohkem ei räägi minagi sellel teemal, kui just keegi millegi erit lolliga lagedale ei tule.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Algselt postitas zaz


      There\'s only one #1 - CHRISTIAN VIERI!!!

      Tubli poiss, jumal on sind valgustanud.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Algselt postitas Tanel

        Edit: Rohkem ei räägi minagi sellel teemal, kui just keegi millegi erit lolliga lagedale ei tule.

        Mõtlesin et oleksin see mees ja tuleks mingi eriti lolli asjaga lagedale....................... et selles mõttes ei saanud su viimase postituse pointist nagu eriti aru aga okei ma olen loll kah..... et ma tahtsin nagu küsida et mis mõttes Inter on \"üli üli pikaajalise projektiga\"............. minu arust hetkel Interi põhis ei ole ühtki nende kasvandiku(võin eksida muidugi kui on siis 1-2).............. et ma saaks su sellest lausest aru siis kui koosseisus oleks 7-8 Interi kasvandiku ja et interil poleks raha uusi mängijaid osta....... ainuke pikaajaline projekt on seal Adriano kellel kindlasti on veel väga särav karjäär ees.............. sest kui sa pidasid pikaajalise projekti all silmas seda, et läheb aega millal Inter tiitleid võitma hakkab või et edu tuleb ........ siis no ma ei tea mida sina \"üli üli pikaajaliseks\" pead ?....... sest noh CL võivad nad juba see aasta ju võita (või siis mitte)......... sellest et Interist saaks ka püsiva eduga klubi... piisab paarist täppi läinud ostust ja heast treenerist ja kõik.... ja see võib tulla juba see suvi...samas see võib ka lõppeda sama kiirelt..... ma võisin küll täiesti valesti asjast praegult aru saada aga palun seleta mulle mida sa selle \"üli üli pikaajalise projektiga\" mõtled või mõtlesid sa seal mingeid ülesehitusi klubi infrastruktuuris ?
        fc pohmell

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Praegu ei viitsi arutleda, kuna lähen kohe magama, aga jah.

          Võit, 1:0. OOOOOOOOOOOBAAAAAAAAAAAAAA

          Emre\'t vaadates jäi mul suu lahti, no millised oskused, jalg oli jala külge liimitud nagu kui kunagisel Zidanel! Näha võisite ka seda, miks ma Carinit väga heaks pean! Ning kaitse püsis vägagi kindlana tegelt. Kily Gonzalez sai üle pika aja mängu. Cruz\'ile võis see kahjuks viimaseks mänguks nerazzurri särgis jääda.

          Aga igaljuhul:

          Forza Nerazzurri!
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Algselt postitas Tanel
            Emre\'t vaadates jäi mul suu lahti, no millised oskused, jalg oli jala külge liimitud nagu kui kunagisel Zidanel!
            VÄgev täkk ütleks sellepeale küll, a kas see mängimist ei sega ?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Pigem ta unise peage mõtles et pall oli nagu jala külge liimitud vms
              Btw, kas keegi teab millagi viasat seda mängu ka kordab, ei saanud nädala sees koju vaatama minna.
              ...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Algselt postitas SoccerWorld


                Pigem ta unise peage mõtles et pall oli nagu jala külge liimitud vms
                Btw, kas keegi teab millagi viasat seda mängu ka kordab, ei saanud nädala sees koju vaatama minna.
                1,2 tunni pärast

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  ah kurat, siis jälle jääb nägematta
                  ...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Sport 1 näitab muidu pool 1 öösel :P

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Algselt postitas Epic


                      Sport 1 näitab muidu pool 1 öösel :P

                      selge, eks vaatab siis tänud
                      ...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Vaata, et sa magama ei jää. Suhteliselt igav mäng oli. Väljak tundus libe olevat ja palju valesid söötusid ning erilist ilu ei olnud. Haigutama ajas. Võrreldamatu näiteks Chelsea Ja ManU mängule mõned päevad tagasi.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas duff_K


                          Mõtlesin et oleksin see mees ja tuleks mingi eriti lolli asjaga lagedale....................... et selles mõttes ei saanud su viimase postituse pointist nagu eriti aru aga okei ma olen loll kah..... et ma tahtsin nagu küsida et mis mõttes Inter on \"üli üli pikaajalise projektiga\"............. minu arust hetkel Interi põhis ei ole ühtki nende kasvandiku(võin eksida muidugi kui on siis 1-2).............. et ma saaks su sellest lausest aru siis kui koosseisus oleks 7-8 Interi kasvandiku ja et interil poleks raha uusi mängijaid osta....... ainuke pikaajaline projekt on seal Adriano kellel kindlasti on veel väga särav karjäär ees.............. sest kui sa pidasid pikaajalise projekti all silmas seda, et läheb aega millal Inter tiitleid võitma hakkab või et edu tuleb ........ siis no ma ei tea mida sina \"üli üli pikaajaliseks\" pead ?....... sest noh CL võivad nad juba see aasta ju võita (või siis mitte)......... sellest et Interist saaks ka püsiva eduga klubi... piisab paarist täppi läinud ostust ja heast treenerist ja kõik.... ja see võib tulla juba see suvi...samas see võib ka lõppeda sama kiirelt..... ma võisin küll täiesti valesti asjast praegult aru saada aga palun seleta mulle mida sa selle \"üli üli pikaajalise projektiga\" mõtled või mõtlesid sa seal mingeid ülesehitusi klubi infrastruktuuris ?
                          Vot seda paksu osa ma mõtlesingi. See projekt on juba mitmeid aastaid kestnud ja meie klubi juhtimine on sama professionaalne, kui ühel Serie C klubil. Mõnikord jääb mulje, et tegu on hoopis ahvidega seal ees, kellele on lihtsalt raha antud. No kurat, meie trangsferiguru Branca on tõeline lammas ja kui ma ei eksi võttis Moratti ta sellepärast tööle, et Branca oli ta sõber. Ma ei tea, kuidas Facchettiga on, aga ega see võimalikult odavalt mängijate saamise taktika on natukene jama, eriti veel see, et me mingeid vanu ja kobasi vabaagente sisse toome. Natukene raha peab meie klubi ka kulutama ja oma klassi tõestanud nooremaid natukene suuremate summade eest sisse tooma. Kui mina oleks treener, esitaks ma juhtkonnale kolm nõudmist: korralik playmaker, noor ja andekas äärepoolik (ükskõik kummale äärele) ja lõpuks ometi üks hea vasakkaitsja. Viimast pole meil sada aastat olnud. CLi võitu annab pärast Serie A võdiu lootmist enam uskuda. Eks tuleb mäng mängu haaval võtta ja kui jõuame finaali välja, siis räägime võitmisest. Enne ei tahaks nagu võitmisest rääkida. Aga Itaalia Karika võiks küll ära võita.

                          Ja üldiselt oleks tore, kui hr. Ronaldo näitaks pisutki austust Interi vastu ning paneks oma suu kinni, mitte ei õpetaks Adrianole, kuidas oma klubi reeta.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            okei respekteerin su arvamust et sinu lemmikklubi juhtkond on veits lambavõitu...... üldiselt arvan samamoodi samas aga häid oste on nad ikka ka teinud Adriano, Ronaldo jne............ aga mind huvitab nagu see et mis nurga alt need asjad paremaks hakkavad minema?......sest see juhtkond võib jääda klubisse veel 10 aastaks ja kui nad oma valitsemis poliitikat ei muuda siis ei saa mingist pikaajalisest projektist rääkida............. aga okei sain vähemalt aru mida sa mõtlesid
                            fc pohmell

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Algselt postitas Tanel

                              Kui mina oleks treener, esitaks ma juhtkonnale kolm nõudmist: korralik playmaker, noor ja andekas äärepoolik (ükskõik kummale äärele) ja lõpuks ometi üks hea vasakkaitsja. Viimast pole meil sada aastat olnud.
                              Minu arvates on teil need kõik olemas, aga Mancio ei suuda mehi lihtsalt vastavalt oma võimetele mängima panna: playmaker-> Veron ja Emre, mõlemad suht tegeijad mehed tegelikult; andekas äär-> van der Meyde, mees näitas Ajaxis, et tal on piisavalt oskusi ja ka Kily ning Stankovic on ju ässad; vasakkaitsja-> Coca ja Favalli, mõlemal mehel on piisavalt oskusi, et sellisel tasemel klubis mängida...
                              Tähendab, tegelikult ma tahtsin öelda, et teil on meeskond hästi komplekteeritud (minu arvates paremini, kui nt Juvel) ja sul pole ühtegi põhjust vinguda selles suhtes. Parim lahendus teie muredele oleks uue treeneri toomine, kes suudaks mehed vastavalt oma tasemele mängima panna ja siis te suudaks ehk meiegagi võidelda (tegelt muidugi ei suudaks)

                              vähemalt sellline on minu arvamus

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                To eika..teil on Capello, kes paneb mehed mängima...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X