320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Isegi, kui tegime siin aastaid tagasi koostööd Interi tiitli nimel(no teate küll seda mängu, kui Lazio kuidagi kodus Makinwaga Interit ei suutnud murda ja nii riomma oma tiitlist ilma jäigi) pean siinkohal ütlema, et Milito injury fail on vesi Lazio 3. koha veskile. Raske on Milito vigastuse tõttu Interit maha kriipsutada nagu näiteks on riommaga tehtud, aga peab lootma, et see mõjub halvasti sini-mustadele.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      kuule, kellegi vigastus pole vesi kellegi veskile, ma tean et jalka on niivõrd tähtis ja iga konkurendi komistus on lemmiktiimile hea, aga vigastus pole komistus, vaid õnnetus - muidu õelutse kuda soovid, aga vigastus on selline kole asi, et sellega ei tasu nalja teha. mul on küll militost väga kahju, vahet pole kas ta mängib interis, parmas, livornos või sassuolos, inimene on inimene ning niimoodi ei maksa küll teda parastada.

      arvestades et lazio ja interi fännide vahel pole rivalry vaid friendship, on inter üks viimaseid klubisid mida tuleks parastada. muidu mul on tolerantsusest ja viisakusest siin foorumis üsna ükskõik, aga vigastused jne teemad ajavad veidi harja punaseks küll, olgem vahelgi inimesed ja soovigem militole head paranemist. loodan, et karjäär läbi pole. põlvevigastused on lihtsalt nii nii jubedad, luumurrud jne on selle kõrval nalts, kui ikka sidemed lähevad, siis see jätab rõveda jälje tulevikku. kõik vigastatud, saage terveks ja tehke seda, mida oskate (ka need kes nii hästi ei oska, vahet pole) - mängige jalgpalli ja tundke sellest rõõmu, olge terved
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        vaid friendship
        Mõelge selle üle...

        Kommentaar


          Vaid friendship. Naer!!!! No tõesti mõelge veidi selle üle.....
          FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
          FORZA ANCHE SAMP E GENOA

          Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

          Kommentaar


            mina wikist lugesin
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              Kovacic mängu teisena kõige parem? No ole nüüd. Näitas palju lubadust, aga tegi ka ohtralt praaki.
              Kovacic kindlasti mängu teine! Pole kahtlustki! Meil on keskväljal mees, kes suudab ehitada, ei karda söötu küsida, söödule vastu tulla, triblada. Strama pani Ta sellise koha peale mängu, kuhu vastased ei lootnud,et Kovacic mängib. Ta andis värava söödu, lõi ise peale ohtlikult, ehitas mängu tagant. Palacio ja Kovacic tõid meile selle võidu.
              Neljases kaitseliinis olnud Silvestre ja Pereira olid muidugi mängu sitemad.
              Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
              I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

              Kommentaar


                Konkurendid kannavad meid peale Milito vigastust maha juba. Sobib! Ühe mehe vigastust ei saa nii küll võtta!
                Tuleb edasi mängida nende vahenditega, mis meil on!
                Forza Inter!
                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                Kommentaar


                  Ma tahaks teid maha kanda, ma ei öelnud, et kannan. Aga loodame, et ikka saan maha kanda
                  Jank....ära nii südamesse võta...ma ei solvanud ega teinud Militot maha....ta on lahe vend ja korralik divija, aga nii see elu on.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    sigpic

                    Kommentaar


                      “I'd like to thank everyone – from the bottom of my heart – for the kind messages and affection I've received since last night,” a note read on the club’s website.

                      “I thank President Moratti, my teammates and everyone at Inter.

                      “I thank the colleagues who have contacted me, Genoa CFC, AC Milan, ACF Fiorentina and all the other clubs who have said such kind things.

                      “But above all I'd like to thank the Nerazzurri fans who have made me very emotional over the last few hours.

                      “All this affection gives me a huge boost and I'll do everything I can to get back playing as soon as possible.

                      “Thank you, from the bottom of my heart, Diego Milito.”
                      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                      Kommentaar


                        Milito läheb siis täna opile. Paranemine min. 6 kuud ehk heal juhul näeb teda uue hooaja alguses tagasi.

                        Kommentaar


                          MILAN – A happy birthday to Andrea Ranocchia, who was born on 16 February 1988 in Assisi and today turns 25 years old.

                          Palju Õnne Sünnipäevaks!!
                          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                          Kommentaar


                            I would be mad too if the same player continuous killing my favorite team over and over. So I can fully understand why a bunch of classless Milan fans shouted this message after the second goal against Parmar: “Jump (to celebrate) with us Diego Milito.”

                            Diego Milito has always been a Milan killer ever since he came to Inter in 2009.

                            Ei jõua 24.2.12 Derby della Madonnina ära oodata!
                            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                            Kommentaar


                              Ääh, idioote leidub kõikide hulgas. Kas mitte Interi fännid ei mõnitanud Cassanot eelmine hooaeg?

                              Kommentaar


                                Aah, Rodrigole meeldib ka Bilanile väravaid kütta. Cluji oli heaks soojenduseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X