320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Algselt postitas fittibaldi


    martins oli porto poolt või?
    Pigem ikka sellepärast, et Adriano oli juba enne väravat kõvasti isetsenud ja kui Martins taas vabana karistusalas seisis söötu ei tulnud. Aga jah, lõpp hea kõik hea Interi poolt vaadatuna

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Adriano kohta kommentaarid? Valis väga hea mängu oma tagasitulekuks ning loodan, et suudab ülejäänud mängud samahead mängu näidata ning siis oleks vahepeal kerkinud probleemid jälle lahendatud. Kuigi viriseda andis vähemalt ühe asja üle - söötmine oli ikka suht paigast ära tal. Aga jah, väravajanu oli temas näha. Ja väga silmapaistev oli ta ka, päris mitu huvitavat asja tegi ta ju - mängu alguses ta palvetas ja vaatas üles isa poole, peale väravat näitas Interi särgi alt teist särki mingi sõnaga (algas P või F tähega ja edasi läks ILIPESI ning 4:2 või 1), siis lõi Fordi plakatit, näitas oma nime nagu tavaks on ja suunas oma kätukesed taevasse.

      Ja kindlasti palju mõtlevad, et Porto värav oli Toldo viga, kuid minu arust kohe kindlasti ei olnud. Nimelt pall tuli mööda maad nii, et keegi oleks pidanud selle üldse enne väravani jõudmist puhtaks lööma ning kuna keegi seda ei teinud, siis Toldo pidi ettevõtma suht raske ja ohtliku liigutse keset jalgade järve ja proovida palli sealt maast kätte saada, kuid see ei õnnestunud ja ma pakkun, et väga vähestel väravavahtidel oleks see õnnestunud ja sedagi õnnega pooleks. Muidu oli Toldo üks silmapaistvamaid mängijaid Adriano kõrval, mitte just mängulises pooles, kuid lihtsalt kisas ja kukkus endale omapäraselt pikali, kui palli sai jne, aga mäng oli ka täitsa ok.

      Kahju oli mul Stankovicist ja Javierist, kes nii väga olid oma väravat väärt, kuid Javieril on mingi needus vist peal, et pall ei lähe üldse väravasse ning Stankovic ehk natuke kiirustas oma ohtliku olukorraga või siis lõi pisut vale küljega. Veron mängis ka ühe olukorra maha, kuid tegelt mõtte oli temal õige, kui ta sööta tahtis Adrianole palli, kuna brassil oleks ees olnud tühi värav, see-eest Vitor Baia oli Veroni nurga suhteliselt ära katnud ning väravalöömis võimalus jäi suht väikseks. Söödu kallal võis, aga kõvasti nuriseda. Varemmainitud Zanetti ja Stankovic tegid ka vägagi nunnu esituse, arvestades veel seda, et mõlemad ei mänginud oma naturaalsel positsioonil.

      Meie kaitsvad poolikud Cambiasso ja Cristiano Zanetti tegid ka samuti väga väga hea mängu. Keskkaitse tegi ka hea esituse - arvestades seda, et Miha ja Matrix polegi vist enne koos mänginud või siis ainult paar kolm mängu ehk. Ze Maria sai ka ühe parima mänguga Interi särgis hakkama paremal äärel kaitses. Cruz jäi Adriano varju ning ilmselt annaks talle kogu võisa peale halvima hinde. Nüüd sai vist kõigist algkoosseisu meestest räägitud.

      Mängu vaatasin soome-keelsete kommentaaridega ja päris mõnna oli. Eriti veel sellepärast, et ema magas elutoas, kus ma telekat vaatasin ja, kui me viimane värav tuli siis see õudsalt vali põder hakkas kisama. Üldiselt pakun, et tegu oli Interi fänniga, kuna teadis ta isegi hüüdnimesi palju ja õudsalt palju lobises Interist üldse.

      Nüüd siis loosi ootama. Ise loodan vastaseks Lyonit, sest nagu nad näitasid on tegu väga ründava tiimiga ja seda olemegi meie ning siis oleks 2 mängu, mida vaadata. Inter on igatahes Euroopale näitamas, et Itaalia klubid oskavad rünnata ka! Mäletan väga hästi veel, kuidas grupifaasis Claudio Ranieri ja tema itaallastest co. oli väga usin meile toredaid kommentaare ütlema ja lausuti ka, et Inter näitab, et itaallased ei oska ainult kaitsvalt mängida. Ja tulimegi tulema 5:1 võiduga siis ju. Ja tegelt Inter ja Lyon on kaks seni enimskoorinud võistkonda vist. Ega ma kindel pole, tabeleid pole samuti uurinud.

      Aga pühapäeval, siis Fiorentina, kes kohe-kohe on minemas lisaajale AS Roma vastu, kuna Rooma võitis esimese mängu 1:0 ja Viola juhib praegu kodumängus 1:0 ning käimas lisaaeg või see on vist isegi läbi juba. Saame siis endale väsinud mehed vastu. :P

      Tuli selline pikk jutt.

      HILINE EDIT: Kuid mind jäi painama küsimus. Mitu korda me suluseisu jäime siis? Mul jäi 12 peal lugemine pooleli. Igatahes see number oli vist hiiglaslik.
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        mul tekkis mängu vaadates selline kysimus et kas adriano on nn yhejalgne mängija?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Algselt postitas mr.eyebrow


          mul tekkis mängu vaadates selline kysimus et kas adriano on nn yhejalgne mängija?
          Jep.
          It\\\'s always better on holiday...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Pidi ikka tulema tiim, kellega oleks tahtnud ainult finaalis kohtuda. Ma loodan, et eelmine derby ei kordu ning ei tule sellist mängu, et meie ründame ning tekitame sitaks võimalusi ning Milan, kes praktiliselt terve mäng on kaitses istunud koksab oma praktiliselt esimese võimaluse ära.

            Aga ehk neis kahes mängus on õnn hoopis Interi fännide poolel, mida on just raske uskuda. Eks üritame ja kui õnnestub siis poolfinaalis saab natukene kergema vastase, kui nt. Juventus - Liverpool paari võitja.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              sitaks võimalusi
              selge liialdus(ei meenu vb halva mälu järgi yhtegi 100 prossast võimalust
              mina ytlex et interile oli see super-loos, sest kui nad võidavad annavad fännid neile kõik andex isegi karikatest ilmajäämise
              lisan ka siia topicusse et taneli asjalikud ja huvitavad, seekord ka eriti põhjalikud previewd on oodatud koos huvitava statistikaga...loodetavasti võimalikult neutraalsed ka
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                No selle previewi värgi ma võin ära teha.

                Edit: Ja kui me imejuhul peaks nende mängude kokkuvõttes edasi minema, siis \"morale boost\" on nii võimas, et ilmselt siis ei takista meid ei tuli ega vesi.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Sitaks võimaluste kohta, mainiks niipalju, et sittagi neid sitaks oli. Igaksjuhuks tsekkasin ka seellest ajast pärit poste ja nii ka oli, et neid võimalusi sitaks ei olnud.
                  Interil lasti vaikselt rünnata, kaitse oli tasemel ja rikkus enamus võimalusi ära, samuti oli tasemel Dida. Milanil olid kindlasti omad võimalused. Kokkuvõttes võitis kogenum meeskond, kes õigel hetkel suutis palli võrku saata.

                  Kui nii juhtub ka CLis, poleks ma üldse pahane aga samas ei ütleks ära ka 6:0 võidust .

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Fiorentina siis raskelt 3:2 kottis.

                    Cordobalt 2 väravat. 1 meile, 1 Fiorentinale. Ma ei viitsi miskipärast rohkem rääkida, kuna mänguga poleüldse kursis. Ei saanud streami tööle ja Interi raadio ütles vaheajal samuti üles.

                    Ahjaa, Adriano sai vigastada.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Algselt postitas Tanel


                      Fiorentina siis raskelt 3:2 kottis.

                      Cordobalt 2 väravat. 1 meile, 1 Fiorentinale. Ma ei viitsi miskipärast rohkem rääkida, kuna mänguga poleüldse kursis. Ei saanud streami tööle ja Interi raadio ütles vaheajal samuti üles.

                      Ahjaa, Adriano sai vigastada.
                      kaua see adriano siis väljas on?
                      megairw@cordoba owngoal
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas mr.eyebrow


                        Algselt postitas Tanel


                        Fiorentina siis raskelt 3:2 kottis.

                        Cordobalt 2 väravat. 1 meile, 1 Fiorentinale. Ma ei viitsi miskipärast rohkem rääkida, kuna mänguga poleüldse kursis. Ei saanud streami tööle ja Interi raadio ütles vaheajal samuti üles.

                        Ahjaa, Adriano sai vigastada.
                        kaua see adriano siis väljas on?
                        megairw@cordoba owngoal

                        Kallis inimene, mäng lõppes mõne hetke tagasi ja sa tahad juba teada saada kauaks ta väljas on. Mõtle enne kui kirjutad!
                        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas Pealik


                          Algselt postitas mr.eyebrow


                          Algselt postitas Tanel


                          Fiorentina siis raskelt 3:2 kottis.

                          Cordobalt 2 väravat. 1 meile, 1 Fiorentinale. Ma ei viitsi miskipärast rohkem rääkida, kuna mänguga poleüldse kursis. Ei saanud streami tööle ja Interi raadio ütles vaheajal samuti üles.

                          Ahjaa, Adriano sai vigastada.
                          kaua see adriano siis väljas on?
                          megairw@cordoba owngoal

                          Kallis inimene, mäng lõppes mõne hetke tagasi ja sa tahad juba teada saada kauaks ta väljas on. Mõtle enne kui kirjutad!
                          jutus on iva aga minusuguse hajameelse inimese(kes kohvi sisse kakaod kyhveldab ja garderoobist sall kaelas ja myts peas minema tuiskab) puhul tuleb enne kysida kui meelest lännu!
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Adriano peaks eeldatavalt väljas olema kuu aega, esmaspäeval tehekse veel lisateste.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Ootan homseid testi tulemusi ning kui asi osutub nii tõsiseks, et Adriano jääb derby\'dest välja, siis ma olen veendunud, et Curva Nordis mingit sellist asja nagu õnn ei eksisteeri.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Tal on parema põlve nikastus, hetkel ei teata selle tõsidust, kuid loodetakse, et ta saab 6.04 derbyt mängida, halvimal juhul ei mängi ta neli nädalat.Ootame ja loodame parimat!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X