320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Chivul olevat järsku häbi hakanud, et teenib raha mitte millegagi tegelemise eest.
    UUU ei suuda kuidagi leppida sellega, et äkki ikka lükati 13+2 Lotitole aanusesse mille peale ta ütles veel aitäh ka! Aga vahet pole, su meeleheite vähendamiseks väidame, et maksti 20+ milli. Seda täpset summat ei saa niikuinii täpselt teada.

    Tähtsamad lükked:

    IN:

    Danilo D'Ambrosio
    Hernanes
    Andy Polo toodi Universidad San Martìnist. 19 aastane ründaja. Lõpetab hooaja Primavera juures hetkel.

    OUT:

    Pereira São Paulosse (kahjuks hetkel ainult laenul)

    Belfodil laenule Livornosse, ehk siis juba vist viies Interi mängija. Loodetavasti saab seal oma võimaluse ja tuleb tugevamana tagasi.

    Longo Rayo Vallecanosse laenule, ehk proovib uuesti õnne Hispaanias.

    Daniel Bessa Hollandi teise liigasse Sparta Rotterdami. Loodetavasti suudab seal lõpuks korralikult vormi koguda ja suvel juba kuhugi kõrgemale liikuda

    Denis Alibec AC Astra Ploiesti. Seda siis jäädavalt.



    Kuzi asemel Guarin ja Milito asemel Icardi ning hakkab isegi looma.

    Kommentaar


      Ja sul ei mahu vist pähe, et teie rüütel valgel hobusel osutus hoopis mingiks wannabe Richard Bransoniks kellel on vana IL seeria lennukite kogumik kuskil Siberi külas põllu peal. Lennuk on lennuk, mis vahet sel on kas see on põllul mädanev IL-96 või taevas ilutsev Airbus A380.
      Literally saying-Me saame teada, mis on ikkagi diili väärtus, aga vb Trahiir ei taha oma investorite närveldamiseks päris täit summat öelda. Lotidiot poleks Hernanest külmutanud, kui diil oleks läbi kukkunud. Esiteks leping on tal 2015 suveni ja teiseks WC Brazil on tulekul. No Lotidiot sai kõvasti rikkamaks, rõhutan Lotidiot sai mitte Lazio, aga Hernanes heitis oma karjäärile küll virtsa peale. Brasiiliasse sõidab ta turistina nagu näiteks pealinna Titty.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        #88

        Kommentaar


          Mazzarri: "Could DAmbrosio and Hernanes mean we change formation? With time the team will have to adapt to playing 4 at the back"

          Guarin on Juve vastu välja jäetud. Põhjendus: Mazzarri: "Guarin not in the squad? A player can't be fully focused if he's the subject of transfer rumours up to the last minute". Loodame, et pole järjekordne Sneijderi juhtum. Räägitakse, et pakuti nüüd lepingu pikendust, näis kas tal on enam tahtmist siin edasi olla. Hernanest ka pole, kuna paberid saab alles esmaspäeval korda ajada.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Paberid saab alles esmaspäeval korda ajada? Hahahaha tundub, et wannabe lennukite kogu ei pakkunud kellegile mulle, kui vanarauale huvi? Siit võib veel kõike tulla........Edu moepeallinna säästusääsed
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Hair still perfect.Miks ta mängida ei saa üldse ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Hair still perfect.Miks ta mängida ei saa üldse ?
                    Ei sobi formatsiooni, wingbackina ta kiirus ja vastupidavus vist ei luba mitte et teised seal suurepäraselt hakkama saaks...
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Miks Hernanes nii kurvalt tribüünidel istus? Kas tulemus oli negatiivne?
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        ma vaatasin teie mängu täna. kas inter on pask, sest terve meeskond mädaneb ja tagatubades on kõik perses või mazzarri ei ole tippklassi treener ja teie prints valgel hobusel, kes teid eeslipasast välja tõmbab?

                        mida te teete seal väljakul üldse?
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Mina swapiks Seedorki Matzorroga. Peaks ju pulli saama küll.
                          Ma ei taha OT väga panna, aga vaadates, kuidas Napoli on perses, Inter on perses siis Lazio 5-6 finish ei ole enam ulme...pean silmas, kui Keita ja Candreva Hernanese augu kinni panevad. Kurb mõelda, et korraliku treeneriga oleks Lazio ilusa hooaja teinud.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            See, mis viimasel kuul on toimunud, läheb küll suures osas Mazzarri kapsaaeda. Ei saa aru, mis toimub... jaksu ega adrenaliini ei paista meestes üldse olevat. Hooaja algusega nagu öö ja päev see, kuidas meeskonnana mängitakse. Korralikust pressist pole enam haisugi. Isegi mitte kaotusseisus ei näidata üles mitte mingisugust võimet vastane surve alla panna. Juventus lubas meil piisavalt mängida, et me oleks pidanud midagi ära tegema.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              ma vaatasin teie mängu täna. kas inter on pask, sest terve meeskond mädaneb ja tagatubades on kõik perses või mazzarri ei ole tippklassi treener ja teie prints valgel hobusel, kes teid eeslipasast välja tõmbab?
                              Mnjah, Interi seis on hapu küll. Meenutab veidi üht teist suurklubi. Asub teine Inglismaal

                              A kui nüüd tõsisemalt rääkida, siis Zanetti pingilistumine on ilmselt kõigile harjumatu kes Interi tegemistega end vähegi kursis hoidnud. Leian küll, et selle koosseisu juures peaks vanameister ikka üsna suurt rolli mängima. Jaksu on ju veteranil siiamaani oioi kui palju.

                              Kommentaar


                                Zanetti keskväljal on suht kohutav. JanK, kõik õige, terve meeskond mädaneb, pole seda klassi lihtsalt ja see kolmene kaitseliin ei tööta. Olen ennegi maininud, et kogu see bande koos juhtkonnaga tuleks laiali saata. Seal midagi päästa väga pole enam. Mängu poolest pettumust pole, ise ennustasin 4-0. Läks pisut paremini.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X