320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Otse 'La Pinetina'st, Mancio pressikonverents
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Jonny, Yuto , Herna ja Juan nutsid kui kuulsid Mazzarri vallandamisest.

      Kommentaar


        Juba ühe treeninguga meeleheitel mehe nägu peas:



        Lubas sädeme uuesti üles leida. Loodab parimat - pole juba ammu näinud tiimi, kus võitlust ja vaimu sees on.
        Lisatud failid
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Lubas sädeme uuesti üles leida. Loodab parimat - pole juba ammu näinud tiimi, kus võitlust ja vaimu sees on.
          Vaata teinekord mõne teise mansa mängu peale Interi. Siis näed neid nägusi.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Vaata teinekord mõne teise mansa mängu peale Interi. Siis näed neid nägusi.
            Ma ei leidnud kohta kus sulle üelda et sa võiks magama minna juba. Mulle väga meeldivad su postitused, aga ülejoonult sa oled meeldivalt nõme. Õhesõnalised postitused mis isegi mulle mitte midagi ei ütle? Kammooon Orbik sa oled rohkem väärt.
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
              Ma ei leidnud kohta kus sulle üelda et sa võiks magama minna juba. Mulle väga meeldivad su postitused, aga ülejoonult sa oled meeldivalt nõme. Õhesõnalised postitused mis isegi mulle mitte midagi ei ütle? Kammooon Orbik sa oled rohkem väärt.

              võta tuba vms
              läbusse?

              Kommentaar


                Paneme 'Derby della Madonnina' atmosfäär kütma!
                Pildid otse San Siro'st: läksime vahetusiruumi sisse, läbi tunnel ja otse väljakule kus hoolitsevad muru enne suur mäng.
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  See naljakas, et interil on tavalised pingid ja Milanil rängad toolid. LOL.
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar




                    Tundub täiesti seeditav. Äärekaitsjad tekitavad hirmu ja eks näis, kuidas ilma Medelita kaitseliini turvatakse.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Kahju, et Hernanest töökorda ei saada. KuzKuz on suht head mängu näidanud viimasel ajal, seega võib alustada küll. Hirmu teeb ainult natukene Dodo, näis kuidas tal kaitse välja tuleb. Palacio võiks ka ennast nüüd maast ülesse korjata ja paugutama hakata, vastasel korral peaks Osvaldo alustama, kui ta muidugi terve on.

                      Kommentaar


                        Mancio võtab juba selle pealt derbi ära, et meestel on mentaalselt nii suur erektsioon, et Mazzarrist lahti saadi. Vähemalt hakkavad mehed teil õigetel kohtadel mängima. Üle pika aja üks Milani derbi mida isegi mina väga ootan.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Handanovic; Nagatomo, Ranocchia, Juan Jesus, Dodō; Guarin, Kuzmanovic, Obi; Kovacic; Icardi, Palacio

                          Kommentaar


                            Tulemus pole oluline, palun palun palun tooge see Inter tagasi mille mänge kannatas vaadata, sest peaaegu alati oli draamat ja möllu. Praegu ei julge enam kõva häälega öeldagi ''vaatasin nv Interi mängu'' vähegi asjaga kursis olevad vaatavad kaastundliku pilguga, et vaeseke sul on vist väga igav elu...

                            Kommentaar


                              Päris okei mäng. Vähemalt midagi keskvälja moodi tundus seekord olevat. Ja muidugi platsil kõige sitem ja andetum vend sai värava kirja.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Materazzi ja Gattuso olid derbyst puudu.

                                Icardi ja Ses tõmbasid ikka ulmelööke mööda. Kova oli ka suht pettumus, aga Mancio paneb ta veel õige koha peale tiksuma.

                                Vähe aega juurde ,küll asjad hakkavad paremuse poole liikuma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X