320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    no mis toimub? kelleks see bobo ennast peab? kuidas väravad?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Algselt postitas mazz
      Algselt postitas Tanel

      Fakt on see, et Inter pole juba 8 aastat midagi võitnud ning alguseks sobib see ka. Kui me peaks selle võitma, siis ma usun, et õnn minus on suurem, kui Juventuse fännidel, kes ilmselt pärast aastast vaheaega Scudetto võidavad.

      Forza Nerazzurri! Non mollare mai!
      Anna andeks, aga kui kaua sa oledki täpsemalt Interi fänn olnud? Ühe hooaja? Kui Juventus võitis eelmise Scudetto, siis olid sa vist veel Juve fänn?
      Mis lause osast küll sina järeldasid, et ta Juve fänn aasta tagasi olnud?
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Tuhni natukene vanemates teemades ehk siis jõuab kohale!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Algselt postitas Maarek


          Algselt postitas mazz
          Algselt postitas Tanel

          Fakt on see, et Inter pole juba 8 aastat midagi võitnud ning alguseks sobib see ka. Kui me peaks selle võitma, siis ma usun, et õnn minus on suurem, kui Juventuse fännidel, kes ilmselt pärast aastast vaheaega Scudetto võidavad.

          Forza Nerazzurri! Non mollare mai!
          Anna andeks, aga kui kaua sa oledki täpsemalt Interi fänn olnud? Ühe hooaja? Kui Juventus võitis eelmise Scudetto, siis olid sa vist veel Juve fänn?
          Mis lause osast küll sina järeldasid, et ta Juve fänn aasta tagasi olnud?
          Aitab ka sellest, kui lugeda minu allkirjas olevat tsitaati, milles olev postitus on tõesti tehtud umbes aasta tagasi

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            mina kui naturaalne inimene seda arvutite jama ei jaga hästi....kus ma neid allkirju(e) näen???
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              BOBOOO!!!!



              Selle karika nopime küll ära!
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Algselt postitas mr.eyebrow
                mina kui naturaalne inimene seda arbutite jama ei jaga hästi....kus ma neid allkirju(e) näen???
                Seaded -> Foorumi Seaded -> Kas tahad teemasid lugedes näha kasutajate allkirju?

                sul endalgi vahva allkiri olemas juu
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  misasi on bobo?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Bobo = Il Tritolone = Christian Vieri.

                    Super mäng! Super Bobo! Oba oba! Vierilt 2 väravat ja 1 sööt. Meil jäi üks penalti saamata, kui Cagliari kaitsja Conti blokeeris Vieri pealelöögi oma küünarnukiga. Carini päästis meid ka ühe korra ära. Positiivne oli ka see, et 1. poolajal neutraliseeriti Cagliari ründeliin täiesti ära. Zola kadus üldse ära, Langella oli veel vähem nähtav ainult Esposito tekitas Materazzile pahandust. Igati teenitud võit.

                    Vieri on viimasel ajal supervormis. 5-st viimasest mängust 5 väravat. Adriano mossitas pingil ülejäänud aja, samas eelmise Coppa Italia mängu ajal tegi Vieri väljaspool väljakut kõvasti nalja. Cagliari väravavaht Iezzo tegi suhteliselt palju tõrjeid. Vieri oli umbes 40-50 cm kaugusel kübaratrikist, kui nurgalöögi järgses olukorras esimesest postist ta pealöök napilt mööda läks. Oleks see raamide vahele läinud, siis värav oleks kindel olnud, kuna Iezzo poleks elusees seda palli ära jõudnud võtta. Teise värava eel oli Bobol ehk käsi, kuid kordused ei leidnud just väga head nurka.

                    Ja aasta tagasi hakkas minu süda Interi poolele minema, Juventust pole ma fännanud, vaid tegelesin gloryhunterlusega. Ja mina eelnevas postituses seda ei maininud, et tiitel on kindel. Udinese oleks ikka paras pähkel.

                    Forza Nerazzurri!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      no ma küll ei saa aru mis sundis võlus sind interis?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas mr.eyebrow


                        no ma küll ei saa aru mis sundis võlus sind interis?
                        Ära minu käest seda küsi. Lihtsalt läks nii.

                        Infoks finaali kohta, Udinese/Roma mängib esimese mängu kodus ning meie kodumäng on korduskohtumises. Mulle see igatahes sobib.

                        Ja lõpuks ometi on keegi mängijatest öelnud midagi normaalselt. Giorgos Karagounis:
                        \"I am at Inter to help my teammates and the team do well, and these splendid fans deserve a lot more than we\'re giving them.\"

                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas Tanel
                          Udinese oleks ikka paras pähkel.

                          ROMA ROMA ROMA !!!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Par(r)eira üles puua! Värdjas ikka kutsus Adriano koondisesse, samas Roma Mancini\'t ei hakkanud vaevama. Braavo! Juhmard!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Umbes 4 tundi veel mänguni. Lugesin siis Mancini mängueelset intervjuud. Tänase mänguga seoses rääkis ta ka Primavera mängijatest. Ta lausus, et 2-3 mängijat saavad järelejäänud 2-s mängus mängida. Ilmselt on need mängijad Dino Marino ja Marco Andreoli + keegi veel.

                              Kuid küsiti Mancinilt üks selline küsimus:

                              Küsimus: Juan Sebastion Veron ei mängi homme. On see proov, kuidas ilma temata hakkama saad?

                              Vastus: \"Juan Sebastian Veron on väga hea talendiga mängija, kes juhib mängu ja tiim usaldab teda. Aga ka see on tõsi, et siis kui ta mõni kuu vigastusega väljas oli, me tegime kõike sama hästi ja võitsime mõned mängud. Me peame leidma tulevikuks lahenduse, kui Veron puudub. Räägin ma ase-Veronist? Me võime tegelt leida ka mängija, kellel on head oskused ning suudab temaga mängida. Kas mulle meeldib Udiense David Pizarro? Mulle meeldivad kõik head mängijad, ja Pizarro on hea mängija.

                              Itaalia meedia saab kohe ühe uudise juurde. Ma usun ka, et Inter on temast huvitatud, kuna hea play-maker kuluks ära küll, kuna Veron juba varsti vanaks jäämas.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Ei saanud eile pärast mängu postitada, kuid jah. Super esitus kaitses. Ründes oldi ka piisavalt teravad. Adriano värav oli super koostööst Cruziga! Cordoba, nagu ikka, oli meie kaitse süda ning mitu korda tegi muljetavaldavaid tacklinguid. Kahju on Stankovicist, kellel alati peab väravast midagi puudu jääma. Vieri oleks peaaegu järjekordse kolli löönud jne. Kokkuvõttes 1:0 võit ning ilmselt lõpetame hooaja teise poole parima kaitseliiniga.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X