320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Mancini: "Next year we may try: we just need three champions to close the gap with Juventus.""

    Optimism.
    Juventusel läks vaja enamvähem nelja mängijat, et tõusta eelmise hooaja seitsmendat kohalt võitjaks (Pirlo, Vidal, Lichtsteiner, Vucinic- kogukulu, kui palku mitte arvestada, mingi 30m eurot), et mingi loogika düüdi jutus on.

    Kommentaar


      päris rõve lõust sellel uuel vennal

      Kommentaar


        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
        päris rõve lõust sellel uuel vennal
        Cännu, tõsta see si*t ära siit.

        Interist hakkab varsti isegi asja saama, saaks seda ka Milani kohta öelda
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          tõsta ennast ise kuhugi ära

          Kommentaar




            Tundub suht see keiss:

            Kommentaar


              Ma suht nõus siiski, et Brozovici lõust nõme - see blondeeritud hari on huge mistake.
              sigpic

              Kommentaar


                Brozovic jätab Handanovici emotsionaalsuse puudumise täitsa varju kohe.

                Kommentaar


                  Mv sa üritad mängida palli tagant välja, kui sul ei ole seal kedagi, kes seda rünnakule toimetada suudab. Mis kasu neist Shaqirist, Kovacicist, Podolskist osta on, kui ainsad olukorrad, kus nad palli saavad on seljaga värava poole küljejoone juures või keskel 3-4 mängija vahel.

                  Guarin-Medel on mingi Eesti meistriliiga tase - üks lahmib palli sinna, kus ta arvab, et keegi võiks olla, teine siblib niisama nagu taksikoer jääl, panus rünnakule null, kaitses palju uhkema väljanägemisega kui ta reaalselt väljakule toob. Kumbki tüüp ei sobi sellesse stiili, mida me üritame mängida. Tõmmaku minema.

                  Jätkuvalt on pats ees nii katastroofiline, et ma kahtlen kas ta jaksaks kellegi üle joosta isegi siis, kui vastased peaksid jooksma kahe täis kilekotiga. Jube, miks ta mängib nädalast nädalasse 90 minutit. Olgu pingilt sekkuja. Nahhui. Icardi pingil selle asemel, et Pats saaks tipus mängida. WTF?

                  Vidic - ma ei tea, mida see mees esimese värava ajal tegi. Rano hoiab samal ajal üldse mängust eemal end.

                  Noor poiss Donkor kaitses suurt sittagi ei jaga, rünnakul on okei, parim tsenderdaja, keda ma näinud olen siin viimasel ajal. Aga väga harva jõuame me palliga nii kõrgele, et sellest kasu oleks.

                  Dodo - ei meeldi. Ta ei sobi suurele väljakule jalgpalli mängima. Mingu kuhugi saali.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust


                    Vähemalt esikümne tiim veel.
                    Loodame et asi paraneb tänasega
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Sassuolo võidab ja teeb seda teenitult. Ikka masendav on see mängupilt.

                      Kommentaar


                        Serie A kohtunikud...
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Tänane ja. Kui mees juba esimese 7 minutiga kahe vea järel korduva vea eest kollase välja tõmbab, siis võis aimata, mis siin juhtuma hakkab.

                          Donkori punane ja pennal olid väga lambid, samuti võinuks normaalajale vabalt pea 10 minti lisada, sest Sassuolol läks ainuüksi paari venna ravimisele üle 5 minuti ja neid mängutempo katkestusi oli teisigi. Muidugi pärast penalti realiseerimist oli hea, et mäng käbe läbi sai.

                          Teise poolaja esitus oli jälle selline, et kui terve mäng oleks nii mängitud, siis oleks OK olnud, aga jah... pole juba paar aastat suudetud 90 minutit normaalselt mängida.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Pennu oli lamp tõesti. Samas enne võist jäi andmata ka üks. Nalja oli, väravaid oli. Korralik hommikune mäng.

                            Kommentaar


                              Ei jõua enam naerdagi.....Kui juba wannabe Branson oled siis selleks sa jääd ka Trahiir
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X