320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nojah, vägev stsenaarium, kus suutsid kõik ebameeldivad tegurid kokku langeda.

    - Motitu Sassuolo teeb oma selle hooaja ilmselt parima taktikalise mängu. Mänguplaan suutis võtmekohtades Interile piisavalt probleeme tekitada ja kaitseliin suutis kastis täpselt nii end mehitada, et sisuliselt võimatu oli midagi sinna saata ilma, et Sassuolo jalg vahel poleks olnud.

    - Ise raiskab. Icardi, Eder, Candreva ja ka Rafinha, kes küll lõpuks värava sai.

    - Vastaste väravavaht Consigli tuleb õnnesärgis platsile - megatõrjeid riburada ja siis veel isegi olukorrad, kus ise totaalselt väljas, jääb keset väravat pulgana seistes ikka pallile ette või kukub persega juba temast mööda lennanud pallile peale.

    Perisic teisel poolajal tõmbas välja, aga see kord on raske vabandust leida Icardile. 5 võimaluse peale ei saa 0 väravaga lõpetada.

    Rafinha värava järel oli tagasitulek õhus korra küll ilmselt, aga siis tuli see Sassuolo fake vigastuspaus, mis ilusti ära lõhkus mängu. Muidugi mitmed mängijad olid ikka nii palju andnud, et keel oli päris vestil - Perisic eelkõige.
    sigpic

    Kommentaar


      Kas ma saan ôigesti aru, et viimase vooru Interi vôit tähendab automaatselt kohta CL-is? Elik samade punktide puhul arvestatakse omavahelisi mänge ja kuna eelmine oli 0:0, siis igasugune vôit on määrav?
      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

      Kommentaar


        Algselt postitas Pealik Vaata postitust
        Kas ma saan ôigesti aru, et viimase vooru Interi vôit tähendab automaatselt kohta CL-is? Elik samade punktide puhul arvestatakse omavahelisi mänge ja kuna eelmine oli 0:0, siis igasugune vôit on määrav?
        just nii.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Pealik Vaata postitust
          Kas ma saan ôigesti aru, et viimase vooru Interi vôit tähendab automaatselt kohta CL-is? Elik samade punktide puhul arvestatakse omavahelisi mänge ja kuna eelmine oli 0:0, siis igasugune vôit on määrav?
          Jah, piisab ka ainult 1:0 võidust ja minnakse CL-i.
          ...

          Kommentaar


            Walterooone!

            Kommentaar


              Algselt postitas Pealik Vaata postitust
              Kas ma saan ôigesti aru, et viimase vooru Interi vôit tähendab automaatselt kohta CL-is? Elik samade punktide puhul arvestatakse omavahelisi mänge ja kuna eelmine oli 0:0, siis igasugune vôit on määrav?
              Jajah. Ma olen seda stsenaariumit juba näinud

              Mul kaardid näitavad siiski midagi muud.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Loodame, et de Vrij võtab täna vähe vabamalt .
                ...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Jajah. Ma olen seda stsenaariumit juba näinud

                  Mul kaardid näitavad siiski midagi muud.
                  Hakkate aimama?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Arvan Tofoa, et ükski Interi fänn ei arvanud tõsimeeli täna, et suur võidulootus oleks. Lazio on soliidne sats ja koduväljakueelisega, mis on täna ilmselgelt ka välja paistnud, jõulisemad, agressiivsemad. Inter värisenud enamus ajast. Seda 1:2 ka ilusti peegeldab. Interil vaja teisel poolajal vähemalt kolm lüüa, sest Lazio kahe peale ei jää, ei paista seda võimaluste osas - rünnatakse küll, aga kiirus jääb nadiks, Candreva ja Perisic on ühele äärele maandunud ja see on totaalselt failinud variant sest kipub väga rahvarohkeks minema seal.

                    Icardi on TOTAALSELT floppinud viimased kaks mängu, täna näha, et mõtted on segaduses hirmu ja vajaduse vahel olla kangelane - löögid tehtud saapapaeladega ja puude teatud hetkedel ka alt vedanud. Sellisel hetkel hakka juba kahtlema, et äkki võiks selle 100+ milli vastu võtta, kui Real tuleb, sest äkki muude positsioonide ja pingi arendamine annab rohkem väravaid juurde kui tema hoidmine. Üsna kurb, sest varem on just tema olnud see mees, kes otsustavatel hetkedel alati külma pead hoiab, aga viimasel ajal on asi minemas vastupidi - kui lõpuks mingid reaalselt saavutused ka kaalul olnud lisaks üksikule mängule.

                    Lazio kindlasti hetkeseisuga väärib seda esinelikukohta totaalselt - nii stabiilsuse kui ka senise mängu eest. Interil on vaja veel samm edasi astuda meeskonnana, eriti pingega toime tulemisega - sellega on järjepidevalt alt veetud sel hooajal ja on veetud ka täna.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Juventuse mängu koopia, meie poole seekord.

                      Tänks Lazio.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Palju õnne.

                        Edit:
                        Et see De Vrij teile samapalju õnne tooks,kui meile.

                        Kommentaar


                          Ja tänks de Vrij-le penalti eest, fakkk yeaah
                          ...

                          Kommentaar


                            Nulla e impossibile!!!

                            Grazie ragazzi!

                            #cl

                            #interiscoming

                            Kommentaar


                              Chokerite duellis selgus võitja - Lazio! Arvasin, et Interist suuremat chokerit pole, aga eksisin. Paremat stsenaariumi poleks vist osanud kirjutada. Võib-olla ainult sellisel juhul, kui Icardi oleks veel viimase võimaluse löönud ja lõpetanud hooaja 30 väravaga. Aga see pole enam tähtis. Tervitused Tofoale ja näeme järgmine hooaeg CLis. Tuleb põnev suvi.

                              Kommentaar


                                Dzentelmenidena hoidsime teie rahapõletus-idufirma paar hooaega veel elus. On sellise meeskonnaga CLis midagi teha ka? Sügisel näeme!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X