320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Itaalia jalgpall on jàànud nii umbes aastasse 2006.
    FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
    FORZA ANCHE SAMP E GENOA

    Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

    Kommentaar


      Ehk siis sellesse aastasse mil võideti MM

      Kommentaar


        Ei mitte nüüd otseselt selles aastasse täpselt, mu point on selles, et pole toimunud arengut (edasi minekut tasemes) sellest aja järgust.
        FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
        FORZA ANCHE SAMP E GENOA

        Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

        Kommentaar


          Pigem ütleks et koondis on kindlalt sammu edasi astunud võrreldes nt paari aasta taguse ajaga, ja usun et lähiaastad tõotavad tulla väga head

          Kommentaar


            Koondise osas olen nous, Mancini on tegemas vàga head tòòd koondise tasandil.
            Olen vàga positiivselt meelestatud koondise arengu ùle ja jàrgnevad aasta tulevad kindlast àgedad.
            Samas tòòd on veel palju teha, et jouda teistele suurtele jàrele tasemes. Tuleb ka loota, ùlejàànud sùsteem nàeb Mancinit, kui head eeskuju.
            FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
            FORZA ANCHE SAMP E GENOA

            Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

            Kommentaar


              Mänguaeg ilma pausideta. Open play time nö.

              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                https://www.bbc.com/sport/football/56794673 minu toetus sellele edasi ei kandu kahjuks. täiesti debiilne vanamehe süsteem on see

                Kommentaar


                  Post, latt ja endale pusserdatud värav. Lisaks Darmian, kes jättis super võimaluse kasutamata... Täna on siis selline päev.

                  Kommentaar


                    Punkt on hea, aga Darmian ja Hakimi - mis küll nende peas toimub, et sellistes kohtades veel söötma hakata.

                    Kommentaar


                      Ma arvan ja loodan, et puhtalt integrity mõttes on Interil viimane aeg loobuda Super liigast. Antud liiga on lihtsalt rahaahnete vanameeste soov hoida oma klubi tipus igavesti.

                      Kahjuks ülejäänud miljard jalkafänni ei nõustu selle süsteemiga- kaasaarvatud mina.

                      Palun Inter lahkuge sellest paktist koheselt ja alatiseks.

                      Lugupidamisega

                      Keskpärane Inter Milano fänn

                      Kommentaar


                        printer võiks ainus klubi maailmas olla, kes oma superliigat toksiks.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Pigem on nii, et ükskulm ja Perez on lõpus kahekesi oma Superliigas ja jagavad oma JP Morgani laenurahasid. Rääkides Agnellist..

                          Eile Solbakken ja Boniek ja Ceferin pmts kusesid pähe talle , täna Rummenigge ütles, et on proovinud tüübiga kontakti saada, ei võta isegi raibe telefoni vastu haha. Agnelli pole elus mitte midagi ise saavutanud, kõik on vanaisa poolt talle sülle kukkunud, monokulm ei suutnud isegi endale naist sebida vaid löi parimalt sõbralt üle. Vot selline kõva tegija on Andrea Agnelli. Sobib ideaalselt Juventuse ja Fiatiga. Vargad ja sitad autod. Muud midagi.

                          E: ja juba Chelsea, City, Atletico tahavad välja, Barca ei kinnita enne sociode otsust. Suure tõenäosusega ei liitu. Bayern, 6x CL omanik ütles fuck this shit. Dortmund jne. Oioikuidas ma näen Agnello saab sellise pasa kaela. Ja Juventus keda ta esindab samuti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            printer võiks ainus klubi maailmas olla, kes oma superliigat toksiks.
                            Ilmselt ainukesed, kes midagi toksima jäävad on Agnelli ja Perez üksteise seent.

                            Kommentaar


                              Ei jõua neid Handanovici küpsetatud kooke enam vaadata. Ja mis värk sellega oli, et kohtunik lõpetas poolaja 44:20? Või nägin ma valesti?

                              Kommentaar


                                Uskumatult sitt mäng! Lukaku ja Lautaro väga halvad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X