320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Endine Interista röövis monzaga Interilt punkte... how awesome is this?!?!? miks monza teemat siin pole, tegemist ülituusa klubiga ju..

    Kommentaar


      No see oli nüüd küll üsna lihtne.

      Kommentaar


        Sellel klubil enam polegi foorumis fänne alles? CL veerandfinaali pääsetud aga siin haudvaikus.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
          Sellel klubil enam polegi foorumis fänne alles? CL veerandfinaali pääsetud aga siin haudvaikus.
          Sitem sai edasi ju, kahju et Porto lõpus ära ei löönud. Kes Interi omale vastaseks saab, võib suht rahul olla.

          Kommentaar


            Veider sellist asja kirjutada, kui oled CLi poolfinaali esimese mängus võitnud Milani 2-0, aga tulemus jäi natukene hinge kriipima. Väga vabalt oleks võinud 3 või 4 ära torgata.

            Kommentaar


              Ei oleks uskunud nii tugevat yleolekut teilt, aga t6esti, 4 oli close.

              Kommentaar


                Enne mängu muud ei kuulnud, kui Leao, Leao, Leao... Nagu Maradona oleks tulnud tagasi ja Milani särgi selga tõmmanud.

                Kommentaar


                  Pmst kõik kes City't või Ac Milani ei fänna pooldavad nüüd Interit finaalis, et see koletis oma tiitlist ilma jätta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Pmst kõik kes City't või Ac Milani ei fänna pooldavad nüüd Interit finaalis, et see koletis oma tiitlist ilma jätta.
                    Miks koletis? Kuna mängivad vapustavat vutti? Butthurt is strong with this one

                    PS!Ma olen kah Interistade poolt...

                    Kommentaar


                      Isiklikult olen ka finaalis Interi poolt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas alvarez Vaata postitust

                        Miks koletis? Kuna mängivad vapustavat vutti? Butthurt is strong with this one

                        PS!Ma olen kah Interistade poolt...
                        Ilmselt mõeldakse seda, et mida üleüldiselt City ja PSG tüüpi klubid sümboliseerivad.

                        Kindlasti saab väga raske mäng olema. Kui peaks vaatama palju City on kulutanud oma põhikoosseisu peale vs Inter, siis sellist vahet varasemast ajas vist üsna raske leida. Õnneks on kogu surve City kaelas ja ega keegi väga mingit erilist lootust Interile ei anna. Seni on Inzaghi karika finaaalides igati hästi saanud meeskonna toimima, muidugi CLi finaal on täiesti teine tase võrreldes Coppa Italia ja Supercoppadega.

                        Praegu peab muidugi keskenduma sellele, et liigas teine koht kindlustada (pole kindlasti lihtne, sest kaks viimast mängu vs Napoli ja Atalanta) ja kohe-kohe ka Coppa Italia finaal tulemas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas alvarez Vaata postitust

                          Miks koletis? Kuna mängivad vapustavat vutti? Butthurt is strong with this one

                          PS!Ma olen kah Interistade poolt...
                          No vaadates kuidas see masin mis City on viimastel aastatel liikunud - siis on vaja toetada keda iganes kes neile vastu tuleb ja on hetkel ilmselgelt underdog. Interi võit oleks lihtsalt lahe, et vanameistrid nagu Džeko saaks oma CL-i tiitli kätte.

                          Kommentaar


                            Inzaghi väärib sacki selle Gagliardini punase eest. Muidu võtab mängija kohe välja, kui kollase saab ja nüüd sa jätad selle hunniku sitta mängima, kuigi sa näed, et sealt tuleb punane... Ma ei ole nii kohutavat mängu enne näinud, kui see Gagliadonkey poolt tehtud 40 minutit.

                            Kommentaar


                              Inzaghi on nii nice guy, et alustab Handanoviciga Coppa finaalis. Loodetavasti pole jälle samasugune geniaalne lüke nagu Gagliardini mängitamine. Finaalides võiks ikka parim meeskond platsil olla.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X