320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Irw! sport.etv pealkiri Interi kaotuse kohta on ikka eiriti hea!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      hähähä, kes see köhis midagi AC Milani eelmise vooru viigi kohta? ähähä

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Ascoli ja Palermo klassivahe on üüratu. (Nagu mu ennustus räägib Ascolile 20. koht ning Palermole 4.) Ning nagu ma enne ütlesin: \"Tõenäoline on, et Palermo paneb kõik suuremad klubid enda kodus kotti.\" See ei olnud üldse mingi suur üllatus ka, et raskeks läks. Ning mina ei hakka kaotuse puhul süüdistama mingit kolmandat asja. (ala halvas konditsioonis väljak, veepark jne) Süüdi oli Inter ise ehk täpsemalt Mancini ning ta ise tunnistas ka seda.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Oo kõikvõimas Inter. :P
          Tuleb vist taas tavapäraselt kesine aasta.. hoolimata suurtest ostudest.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Algselt postitas mazz


            Algselt postitas Tanel


            TOHINMAANNANVIHJEKELLEKAPSAAEDASEEKIVIKUKKUB:

            Manciiiiinniiiiiii!

            No kurat mida see nüüd pidi tähendama. Ei mõista ma seda meest mõnikord. Vahetevahel tundub, et need pikad juuksed on tal suure tühjuse varjamiseks. No kurat võtaks miks ei mänginud Recoba, Figo ja Stankovic. Ükskord kui see viimane oleks tõesti pidanud mängima teda ei kasutata. Draakon leegid on jälle kuumad, kuid muidugi just siis Mancini ei lase tal neid kasutada. Recoba peab vist tõesti Mancinil seda asja imema, et väljakule pääseda vist. Rääkimata sellest, miks ei mänginud Figo. Miks pandi äärele mängima Veron ja Hr. Kily \"Ma alles paranesin vigastusest, mille tõttu jäi mul 2-3 nädalat pre-seasonit tegemata\" Gonzalez. PS! Miks me kurat Toldot ei kasuta - Julio Cesar võib suhteliselt kindel välja näha, kuid Toldo on see kelle numbril on 1 ja ta on teinud piisavalt palju, et seda ka 90 minutit väljakul kanda.

            Milline oli meie algkoosseis: J. Cesar; Ze Maria, Cordoba, Materazzi, Favalli; Veron, Pizarro, Cambiasso, Gonzalez; Adriano, Martins

            Milline oleks olnud ajudega treeneri algkoosseis: Toldo; Ze Maria, Cordoba, Materazzi, Favalli; Figo, Veron, Cambiasso, Stankovic; Adriano, Recoba

            Ning kõige tipuks näen päeva naelane Milanit, kes kindlasti Siena purustab.

            Edit: Ahjaa - selle rotatasiooni võiks ta hooaja lõpuks jäta. HOoaja alguses rikkub see ainult meie shansse.
            Seda purset oli tore lugeda.
            Lihtsalt hea taaskord tõdeda, et Interiga ei ole kõik parimas korras.

            Aga üks asi käib mulle juba pikemat aega pinda ja vajab välja ütlemist. Nimelt, kas on olemas ka mõni Interi mängija, keda sa ei oleks kunagi maa alla mananud? Praktiliselt kõik need, keda sa tsiteeritud postituses väljakule nõudsid, on mingil ajal olnud su viha all. Ja samuti need, keda maatasa tegid, on sinu jaoks kunagi olnud ikooni staatuses. No mida kuradit? Väljakul sibavad ringi siiski inimesed, mitte mängunupud.

            Jalgpall on võistkonna mäng. Täpselt samuti, nagu ei saa kõigil alati mäng välja tulla, ei saa ka võistkond alati hästi mängida. Tulemus on kinni miljardis detailis, aga mängijate kallal ilkumine ei muuda asja paremaks.

            Mina ei suudaks küll hommikul peeglist endale otsa vaadata, kui mõnda Juve mängijat vulgaarselt sõimaksin. Okei, antud juhul sa roppusi ei kasutanud, aga nagu mööduvad ajad näitavad, siis pole see sulle mingi probleem.

            Mida sa Interi juures üldse fännad? Neid, kellel antud hetkel mäng hästi läheb? Mis siis saab, kui Inter ühel heal päeval laostub ja madalamasse liigasse langeb?

            Alles see oli, kui Mancini oli Interi päästja, kui Stankovic oli täiesti mõttetu mees platsil, kui Veron oli lõpuks Interis oma õige hoo leidnud, kui Toldo oli pudrunäpust pensionär. Kolm punkti. Kui viitsiks sobrada foorumi vanemates teemades, siis leiaks ilmselt veel korduvalt rohkem äärmusest-äärmusesse sõimu ja jumaldamist.

            Chill out!
            ah Tanel-poiss veel verinoor jalkafänn, eks tal veel areneb oma isiksus
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Te olete ikka punt koomikuid küll
              Kas fänlus on siis 100% halleluuja oma lemmikmeeskonna sunnas või?
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Silver, hooaeg alles algas, ära hõiska siin veel midagi. Inter lõpetab Juvest eespool
                ...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Algselt postitas Tanel


                  Ascoli ja Palermo klassivahe on üüratu. (Nagu mu ennustus räägib Ascolile 20. koht ning Palermole 4.) Ning nagu ma enne ütlesin: \"Tõenäoline on, et Palermo paneb kõik suuremad klubid enda kodus kotti.\" See ei olnud üldse mingi suur üllatus ka, et raskeks läks. Ning mina ei hakka kaotuse puhul süüdistama mingit kolmandat asja. (ala halvas konditsioonis väljak, veepark jne) Süüdi oli Inter ise ehk täpsemalt Mancini ning ta ise tunnistas ka seda.
                  et kus sa seda nyyd ennustasidki? ma mõtlen kas jätan selle kuhugi mälestuseks või mitte. et noh jah ma ei joo kuu aega alates momendist kui palermo on neljanda koha saanud ja ascoli 20nda.


                  ja sa ei saa veeparki syydistada sest seda polnud ... hahaha
                  inter on ikka ja jälle heidikurollis. .

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Algselt postitas Devil

                    ma ei joo kuu aega alates momendist kui palermo on neljanda koha saanud ja ascoli 20nda.
                    Lööme käed?
                    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      PS! Ma olen kuulnud, et Vieira ostu tõttu pole Juventusel enam raha, et kohtunikele mängueel pistist maksta.

                      Ja Devil, ma polekski veeparki süüdistanud, sest meie oleks ikkagi pidanud võitma. Ükskõik, mis konditsioonis väljak on.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas Tanel


                        PS! Ma olen kuulnud, et Vieira ostu tõttu pole Juventusel enam raha, et kohtunikele mängueel pistist maksta.

                        Katsu nüüd tegelt ka üle olla, see kibestumus hakkab tüütavaks muutuma.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Minu eelmine kommentaar oli mõeldud just tögamiseks, sest ma lihtsalt ei suuda enam kuulda, kuidas Tanel Interit kiidab ja kõik karikad sinisärklastele külge tembeldab.

                          Mis puutub Vierasse, siis Juventus ei osta mängijaid suva järgi nagu seda teeb Inter. Lõpeta oma kibestunud ala Tanel, saa ükskord üle!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Algselt postitas Pealik


                            Algselt postitas Devil

                            ma ei joo kuu aega alates momendist kui palermo on neljanda koha saanud ja ascoli 20nda.
                            Lööme käed?
                            Sinuga võib, tanel hakkaks mancinit syydistama ja hyppaks alt ära .
                            Aga tögamise kohta niipalju, et ega ju ei tögataks kah, kui põhjust poleks .

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Artmedia 1-0 kottis. Veronile anti punane, kaks kollast õigemini. Viimane palli enne kohtuniku vilet lahti mängimise eest. No kurat ma loodan, et see kuradi prantslane enam meie mänge ei vilista. Kust ta üldse litsentsi sai. Mustalt turult ilmselt.

                              Ahjaa värav Cruzilt!
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                sellise asja eest kollane? huvitav lüke

                                Kommentaar

                                Working...
                                X