320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurb....küll peale teile katastroofilist hooaega Laziosse tee leiab...nagu enamus wannabisid.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Itaalia allikad väidavad, et me oleme Götze peale mõtlemas.

      Ilus oleks... aga noh, kui see noormees saadaval oleks, siis oleks ta juba ammu ära võetud. Aga vähemalt vahelduseks saab natuke unistada.
      sigpic

      Kommentaar


        Põhimõtteliselt kaalub Diego Forlan meie pakkumist juba ning peaks nädalavahetuse mänguks juba kohal olema.

        Lisada veel Juraj Kucka ja Rodrigo Palacio ning 2012 treble team ongi koos. Genoa on igati tänuväärt tiim - iga aasta suudavad meile maailmaklassimängijaid leida, annavad nad sandikopikate eest ära ning nõustuvad tiitli eest heitlemise asemel tabeli keskel väänlema. Tegelikult peaks nende meeskonna eelmise hooaja algkoosseisu olema veel 9 Interi algkoosseisumaterjali mängijat, aga paraku on meie rahad otsas.

        Kui veebruaris 30-seks saav Palacio tõesti ostetakse pärast väga pingelist terve suve kestnud läbirääkimisi, siis saan igatahes väga õnnelik olema. Väravalöömisrekord on tal Genoa eest olnud fantastiline ja ma usun, et paremas klubis suudab ta veelgi paremini esineda. Lisaks pakub ta oma kauni hobusepatsiga suurepärast reklaaminägu.

        Forlan, Milito, Palacio paneb Euroopa värisema.
        sigpic

        Kommentaar


          Tanel on purjus suurest masendusest?

          Kommentaar


            Kommentaar


              Russian club Anzhi Makhachkala have agreed a deal to sign Samuel Eto'o from Inter Milan for 21m euros (£18.4m).


              Samuel Etoo ja 21milku eest. You gotta be motherfucking kidding!

              Kommentaar


                Imelised uudised saabuvad Inglismaalt, sest Newcastle olla teinud pakkumise Sulley Muntari eest. Loodetavasti suudab mängija see kord pakkumise vastu võtta ja meie saame rahulikult edasi liikuda, mitte, et me kedagi normaalset asemele toome.
                sigpic

                Kommentaar


                  Väidetavalt Zarate agent Milanos. Zarate ja Reja vahel on pisargaas ja kumminui. Andke Lotitole 20 milli.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Kui ma saaksin ühe mängija liigast oma vabal valikul ära saata, siis Muntari oleks kindlalt nr1, ma arvan et ma ei ole ainus, kes nii arvab.
                    Hoiame kõik pöialt, et see tehing läheks läbi.

                    Eto'o kohta veel, just täna tuli teemaks, kas keegi on täpselt kursis selliste numbritega.. tulumaks Itaalias on suurte sissetulekutega profijalgpalluritele kuskil seal 40+%? Venemaal minu teada 13% ainult, sealt ka need ulme palgad. Kui kellelgi on head linki selle palgateema kohta üldisemalt siis jagage infot.

                    Kommentaar


                      Itaalias, nagu ka enamus EU riikides on astmeline tulumaks. Venemaal pole, nagu ka Eestis
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                        Kui ma saaksin ühe mängija liigast oma vabal valikul ära saata, siis Muntari oleks kindlalt nr1, ma arvan et ma ei ole ainus, kes nii arvab.
                        Hoiame kõik pöialt, et see tehing läheks läbi.

                        Eto'o kohta veel, just täna tuli teemaks, kas keegi on täpselt kursis selliste numbritega.. tulumaks Itaalias on suurte sissetulekutega profijalgpalluritele kuskil seal 40+%? Venemaal minu teada 13% ainult, sealt ka need ulme palgad. Kui kellelgi on head linki selle palgateema kohta üldisemalt siis jagage infot.
                        WallStreetJournal - http://online.wsj.com/article/SB1000...839015438.html

                        Lisa kommentaaridest:
                        Ekaterina Chupova wrote:

                        This is a bit outside the point of the article, but in estimating how much Eto'o would cost Anzhi, you're forgetting the payroll tax of 36% in Russia. So the true cost of his $25.5 mln post-tax salary would be 25.5/0.87 = $29.3 mln including the income tax, then $29.3 mln x 1.36 = $40 mln. Still less than abroad but not too far from the $50 mln you estimated for a European club


                        Ei tea, kui adekvaatne see komm on. Eks see ulmepalk tuleb peaasjalikult Kerimovi taskust.

                        PS! Muntari nonsitokka.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Pandev läheb laenutehinguga (1,5 miljonit eurot vist) Napolisse.

                          Inter asendab tema suure tõenäosusega Rodrigo fucking Palacioga. Tahaks tõesti loota, et ma olen viimased kaks aastat valesid mänge vaadanud, sest minule on see soon to be 30 mängija ikka ülikeskpärase mulje jätnud ning ei suuda mitte ühestki vaatevinklist mõista, miks meie või Gasperini teda enda tiimi tahtma peaks.

                          Suve suured täiendused siis saavad olema:
                          Juraj Kucka - 24-aastane pool hooaega Itaalia Serie A keskpärases klubis korralikke esitusi näidanud keskväljamees, kes oli Kakha Kaladze järel oma klubi parim mängija.
                          Rodrigo Palacio - 29-aastane kaks hooaega Itaalia Serie A keskpärases klubis peaaegu kümme väravat löönud keskmisest-kiirem-ei-midagi-muud-erilist ründaja.
                          Diego Forlan - 32-aastane suhteliselt suure palgaga mees, kel on põhimõtteliselt selja taga veel hullem hooaeg kui Diego Milito eelmine hooaeg oli.
                          Ricardo Alvarez - pool hooaega Argentina Velezi klubis säranud 23-aastane mängija 14 miljoni eest, kes on Interi särgis teinud umbes 45 minuti jagu korralikku mängu.
                          Jonathan - äärekaitsja, keda keegi Brasiilia jalgpalli huviline väga kiitma ei kipu, aga meie peame uueks Maiconiks.

                          Mauro Zarate oleks lausa unistus hetkeseisuga. Vidalidest, Sancheztest, Guarinidest siis selle jubeda mängijatehunnikuotsa.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Jonathaniga jäite hiljaks, paar hooaega tagasi oli ta väga heas vormis ja oleks võrdluse Maiconiga välja kannatanud küll, paar vigastust ja klubivahetus on aga tõesti tema vormile katastroofiliselt mõjunud. Nii väikse raha eest suhteliselt hea ost ikkagi... potensiaali on sellel mehel tohutult.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Mauro Zarate oleks lausa unistus hetkeseisuga. Vidalidest, Sancheztest, Guarinidest siis selle jubeda mängijatehunnikuotsa.
                              Zarate ? Unistus ? wtf
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Olen sellega päri,et see hooaeg on meie jaoks isegi Meistrite Liiga koht liiga suur unistus. Olemegi seal 5-6 koha piiri peal.
                                Meistrite Liiga alagrupp ka ju tegelikult meile väga ebameeldiv. Venelased - kellega alati pusimist, Prantslased ja Türklased samuti tugevad. Pole üldse kerge hooaeg tulemas.
                                Ma ei saa aru kuidas saab selliseid lolle oste üldse teha....mille jaoks hambad risti mingeid vanureid kohale vedada (Forlan)? Eks Moratti ja Branco Pizza taga mõeldud mõtted!
                                Aga noh fänni ainuke õigus siin ongi Foorumis targutada. Niite tõmbavad teised mehed!
                                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X