320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Francesco Totti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Ja kui nüüd vaadata ka infot, kelle vastu Totti söötu on jaganud ja väravaid löönud, siis jutt mingist kuningast ausalt öeldes natuke naljakas.
    Kui väravaid lüüakse Cesenale või Chievole söödupunktike kukub mängudest Novara, Catania ja Cagliari (kelle käest saadi sellest hoolimata pähe) vastu, siis ...
    Napoli, Juve ja Interi vastu sööt muidugi tubli tulemus, aga sellise staari kohta tundub natuke vähe

    Roma fänne muidugi statistika ei koti, sest nimi ju maksab

    Äkki tutistaks kuningat selle eest ka, et Barcelonale ühtegi väravat pole löönud see aasta?

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Ja kui nüüd vaadata ka infot, kelle vastu Totti söötu on jaganud ja väravaid löönud, siis jutt mingist kuningast ausalt öeldes natuke naljakas.
      Kui väravaid lüüakse Cesenale või Chievole söödupunktike kukub mängudest Novara, Catania ja Cagliari (kelle käest saadi sellest hoolimata pähe) vastu, siis ...
      Napoli, Juve ja Interi vastu sööt muidugi tubli tulemus, aga sellise staari kohta tundub natuke vähe
      Ma saan heast huumorist aru, ma saan aru kui vaimupuudega Uuu ajab oma soga, ma saan isegi enamustest trollidest aru, aga kui ennast maailma kõige inteligentsemaks ja haritumaks jalgpallifänniks tituleerinud Maarek sellist sogast sitta hakkab tootma...

      vat see on ausalt öeldes natukene naljakas
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Maarekiga täiesti nõus ja kas oleks võimalik see teema üldse kustutada...milleks solkida foorumit?
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Ma saan heast huumorist aru, ma saan aru kui vaimupuudega Uuu ajab oma soga, ma saan isegi enamustest trollidest aru, aga kui ennast maailma kõige inteligentsemaks ja haritumaks jalgpallifänniks tituleerinud Maarek sellist sogast sitta hakkab tootma...
          Mis kurat sa soiud siin?
          Tehke oma silmad lahti ja saage ükskord aru, et sellest mehest saab üsna pea ajalugu.
          Totti on hea mängumees, aga kõik mängumehed saavad ajalooks ja juhtub see ka temaga, tahate seda või mitte.

          PS. Kui koolipoisil keeruliste sõnade kirjutamisega raskusi on, siis annan sulle abistamiseks lingi õigekeelsussõnaraamatule. Kasuta seda, kui soov sinu jaoks natuke liiga keerulisi sõnasid kasutada
          http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?...lligenttne&F=M
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            PS. Kui koolipoisil keeruliste sõnade kirjutamisega raskusi on, siis annan sulle abistamiseks lingi õigekeelsussõnaraamatule. Kasuta seda, kui soov sinu jaoks natuke liiga keerulisi sõnasid kasutada
            http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?...lligenttne&F=M
            LMAO, ise kirjutasid ka "intelligentne" kahe t-ga
            nigu ütles juba mu hea sõber Jeezus: teiste silmas pindu näed, enda silmas palki ei näe

            Kommentaar


              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                LMAO, ise kirjutasid ka "intelligentne" kahe t-ga
                nigu ütles juba mu hea sõber Jeezus: teiste silmas pindu näed, enda silmas palki ei näe
                Jyrka, täpselt nii ongi. Keegi meist pole ideaalne, mistõttu mina vigade parandamiseks seda lehte kasutangi
                Pole küll seda sõna vist varem kahe t'ga kirjutanud, aga eks hommikul ikka juhtub
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Tehke oma silmad lahti ja saage ükskord aru, et sellest mehest saab üsna pea ajalugu.

                  http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?...lligenttne&F=M
                  Ajalooks ja üheks uhkemaks peatükiks Rooma linna ja Itaalia ajaloos.
                  Lõpeta see ulgumine, et söödud Novara ja Chievo vastu, see mees on mänginud tipptaset kaugelt üle 10 aasta ! Mine ja uuri milliseid klubisid selle ajaga tõmmatud on nii väravate kui söötudega.
                  Intellekt my ass
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Mis kurat sa soiud siin?
                    MIDA sa soiud siin!! Saad aru , Totti lasi su ainuisikuliselt alla! Saad sellest ikka aru?! Lihtsalt võttsis selle fakin palli, tagus selle läbi võrgu ja isegi celebration oli puhtalt Maareku kretiinsusele pühendatud!
                    "AASTA PANGE" tiitli võib juba Maarekule ära anda. Sellist juttu ajada Totti kohta, minu juhitud riigis võrduks see surmanuhtlusega, aga eks tänane mäng ja esitlus Totti poolt oli sinu jaoks hulka räigem kui ükskõik mis viisil surmanuhtlus! Loodan et võtad sellest õppust ja alustad homsest "Totti EM-ile!!!" kampaaniat ! Muud moodi sa oma nime nii pea puhtaks küll ei pese!

                    FORZA F R A N C E S C O TOTTI!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      EM-ile või seebiks? Tõde vaadatakse pühapäeva õhtul. (arvestades, et Romal on viie suurliiga peale kõige vähem viike ja juvel ainus kaotuseta punt, siis ... )
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        EM-ile või seebiks? Tõde vaadatakse pühapäeva õhtul. (arvestades, et Romal on viie suurliiga peale kõige vähem viike ja juvel ainus kaotuseta punt, siis ... )
                        Pean ennast ikka kordama!

                        Ega siin pole muud, kui Prandelli peab oma viimase mõistuse raasu kokkukorjama ja Tottile kõned peale tõmbama.

                        Ühesõnaga TOTTI koondisesse.

                        Cassano-Totti, nende meeste telepaatiat on ennemgi nähtud!



                        Ütleme, et kui selline asi juhtuma ei peaks, siis Prandelli võib küll ameti maha panna.

                        Hetkel on tunne, et UUU;Maarek; Vendetta ja Jasper (seebix) on minuga nõus ja keegi sellele ideele vastu ei ole, sest meil on vaja mehi koondisesse, kes oskavad peaga mängida.
                        Mees käi natuke ringi ka ja uuri mida inimesed kirjutavad, pole mõtet ju esimese seina peale lahtihõõruda, või tõesti on sul alati nii kiire lõpetamisega???

                        Minugipoolest võib teha DIILI "Milan" meistriks "TOTTI" koondisesse, ja ajage juba varakult oma kurikuulus lammas välja kuurist, sest reaalselt ju me kõik teame, et Berlu ja Moggi teavad kes on selleaastane scudetto omanik.

                        Aga niipalju ma Jasper sulle ütlen, et järgmine kord Hiiul teen ma sulle välja küüslaugu leivad juustuga ja suure kannu õlut ja asetan need suure ekraani ette põrandale, siis saad kummardada ja igakord kui kummardad saab sputnik maa "küürude" vahele lennata ja igakord mainid sa repliiki : TOTTI SEEBIX; TOTTI SEEBIX;TOTTI SEEBITA;TOTTI SEEBITA;OIH;AIH;PALUN SEEBIGA;SEEBIGA;PALUN SEEBITA;SEEBITA;AINULT ILMA SEEBITA!

                        Ja usu mind, mul on seepi, nii vedelat kui tahket, nii bakteriaalset kui antibakteriaalset.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Maarek on nagu isiklik Rooma õnne tootja ja talisman, nii kui tegi oma suu lahti, on Totti tulistanud igast torust aind kulda , ja et sellest veel väheks ei jääks, tuli isegi Prandelli välja pakkumisega , et Maarek võiks oma jutu tõsiselt läbi analüüsida ja vabandused ei tohiks enam kaua aega võtta(vaata ka "mehed ja vigade tunnistamine kui on mõistetud et on tehtud ränk viga ja/või solvang ")

                            Totti EMile : http://www.football-italia.net/17838...otti-del-piero

                            Kujutan ette kuidas Maarekul silmist tuld purskas kui luges Prandellit väitmas et “The evaluations I will make when choosing a squad will not only be regarding their birth certificates.”
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Maarek on nagu isiklik Rooma õnne tootja ja talisman, nii kui tegi oma suu lahti, on Totti tulistanud igast torust aind kulda , ja et sellest veel väheks ei jääks, tuli isegi Prandelli välja pakkumisega , et Maarek võiks oma jutu tõsiselt läbi analüüsida ja vabandused ei tohiks enam kaua aega võtta(vaata ka "mehed ja vigade tunnistamine kui on mõistetud et on tehtud ränk viga ja/või solvang ")

                              Totti EMile : http://www.football-italia.net/17838...otti-del-piero

                              Kujutan ette kuidas Maarekul silmist tuld purskas kui luges Prandellit väitmas et “The evaluations I will make when choosing a squad will not only be regarding their birth certificates.”
                              Ma üldiselt olen koguaeg arvanud, et Maareki puhul on tegemist aumehega ja tõsise tsentelmeniga, lisades siia juurde fakti, et tegemist on alafoorumi moderaatoriga, siis ootaks ka vastavat eeskuju, kuid hetkel on seis selline, et muna peab õpetama kana munele.

                              Nagu Jasper kunagi ütles: "Kapteni eeskuju on pehmelt öeldes nadi".

                              Üldiselt Maarek võta ennast nüüd ükskord kokku ja näita välja, et sulle läheb korda see mida sa suust välja ajad ja sind huvitab see maine, mille läbi sinu maine kujuneb.

                              Palun mine ETV Sporditoimetuse otsestuudiosse ja anna see krdi intervjuu ära, vasta küsimustele mida sulle esitab üks suurest kolmikust KUUSE;TIISLER;OSILA; (KALKUN), milleks panna asi nii suure kella külge, lihtsalt mine ja ütle välja kes sulle maksis, et sellist sodi on vaja ühel eesti kodakondsel inimesel suust välja ajada.
                              Loodan, et Eesti Jalgpalliliit tegeleb asjaga ja Maarek ei jää karistuseta, samamoodi nagu ei jäänud karistuseta Kuusmaa ülepiiriminekud.
                              Rahatrahv+ mingi eluaegne foorumi keeld ilmselt ei oleks liiast karistused, aga eks sellega tegelevad juba vastavad inimesed, vastavate regulatsioonide piiridesse jäädes.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Krdi lasteaed, teil on ikka eriti raske millestki aru saada


                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X