320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Francesco Totti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Nii geniaalset meest pole ma itaalia jalgpallis ennem näinud!
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Ma pigem ikka olen.
    Roberto Baggio?

    Kommentaar


      #92
      Eks kõigil ole omad iidolid ja nägemused!
      Ma austan kõigi arvamusi!
      sigpic

      Kommentaar


        #93
        Mulle üsna meeldib Channel4 nägemus läbi aegade parimatest Itaalia mängijatest.

        Kommentaar


          #94
          Totti tõehetk:

          “Who is the coach I loved the most? [Carlo] Mazzone, then [Zdenek] Zeman and [Luciano] Spalletti,” he said. “Why is Mazzone in first place? Because I debuted in Serie A when he was in charge.

          “Who is the best team-mate I have ever played with? [Antonio] Cassano. We had a quarrel, then made up and then we fought again, because he was still young and was not able to understand a few things, but we met during Roma –Sampdoria and greeted each other after two years.

          “Who is worse, [Fabio] Capello or Cassano? Capello. Inter or Juventus? Definitely Juventus. Juve or Lazio? Mamma mia, it’s... a tie.

          “Who will win the title? Unfortunately Inter. And the Champions League? I hope it will be us. Will I go back to the national side? Who knows…”

          Kommentaar


            #95

            Nüüd siis meie omamehest saanud hetke aktiivsetest mängijatest edukaim skoorija 175 väravaga Serie A-s- loodaks sellele veel hoolega lisa 200 võiks ära tulla ja vaadates mehe vanust siis ei tohiks nagu probleemi olla, kui ei tule jälle mingeid suuremaid vigastusi! Seda imetlusväärseim on see, et tegu pole siis päris tõupuhta tipuründajaga.Huvitav oleks ka teada palju on totti assiste elujooksul andnud veel?
            Algselt arvasin, et Del Piero on hetke resultatiivseim, kuid selle mehe osad väravad jäid paraku serie B-sse maha.
            Eriline imemees on muidugi see Silvio Piola 274 kolliga, see jääb ilmselt pikaks ajaks löömatuks.
            sigpic

            Kommentaar


              #96
              pippo pole rohkem löönud ?

              Kommentaar


                #97
                Ei ole http://en.wikipedia.org/wiki/Footbal...ly#Goalscoring

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                  Eriline imemees on muidugi see Silvio Piola 274 kolliga, see jääb ilmselt pikaks ajaks löömatuks.
                  Nordahl oli tegelikult julmem imemees. 5 capocannonierit(rekord); 3 neist järjest(rekord jagatud Platiniga); 35 väravat ühel hooajal(rekord jagatud mingite WC eelsete pässidega).
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                    Eriline imemees on muidugi see Silvio Piola 274 kolliga, see jääb ilmselt pikaks ajaks löömatuks.
                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Nordahl oli tegelikult julmem imemees. 5 capocannonierit(rekord); 3 neist järjest(rekord jagatud Platiniga); 35 väravat ühel hooajal(rekord jagatud mingite WC eelsete pässidega).
                    OT jätkuks

                    Kui Piolal läks 274 kolli löömiseks 25 aastat, siis Gunnar ”il Pompiere” Nordahlil piisas tabelis teise positsiooni saavutamiseks üheksast aastast. Oleks on sitt mees, aga ei kujutagi ette, mis oleks tema tulemus olnud siis, kui ta poleks end varem 11 aastat Rootsis solgutanud, kus ta samuti 151 (Wiki väidab, et 149) väravaga 10 parema seas
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      totti peab veel mõned "õigustatud" penaltid realiseerima, et Lazio Giuseppe Signori (188) kätte saada.
                      Hooaja lõpuni veel aega on...rosella pani vast ikka mõned milkud kõrvale hooaja lõpuks ja küsis härra moggilt veel nõu ka. Momendil töötab süsteem perfektselt. Ainult Juve vastu ei ole võitu loota kuna seal on kogu skeem välja töötatud.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                        Nüüd siis meie omamehest saanud hetke aktiivsetest mängijatest edukaim skoorija 175 väravaga Serie A-s- loodaks sellele veel hoolega lisa 200 võiks ära tulla ja vaadates mehe vanust siis ei tohiks nagu probleemi olla, kui ei tule jälle mingeid suuremaid vigastusi! Seda imetlusväärseim on see, et tegu pole siis päris tõupuhta tipuründajaga.
                        Samas on Tottil väravate löömine meeskonna eest kordades lihtsam, sest Romal pole peaaegu kunagi olnud võrdväärseid ründajaid Totti kõrvale. Põhimõtteliselt võib Totti olla ükskõik millises konditsioonis ja koht algkoosseisus on ikkagi garanteeritud. Ma selles valguses hindan palju kõrgemalt just DP ja Pippogoli saavutusi, sest nendel on olnud klubides ka kõva konkurents ja on olnud ka aegu, kus nad on algkoosseisust välja langenud.

                        Aga Nordahli mängud-väravad suhe on ikka võimas 257-210. Viimastel kümnenditel on midagi ligilähedaltki sarnast suutnud teha ainult Batistuta Fiorentinas (269-168)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Samas on Tottil väravate löömine meeskonna eest kordades lihtsam, sest Romal pole peaaegu kunagi olnud võrdväärseid ründajaid Totti kõrvale. Põhimõtteliselt võib Totti olla ükskõik millises konditsioonis ja koht algkoosseisus on ikkagi garanteeritud. Ma selles valguses hindan palju kõrgemalt just DP ja Pippogoli saavutusi, sest nendel on olnud klubides ka kõva konkurents ja on olnud ka aegu, kus nad on algkoosseisust välja langenud.
                          No mingi hooaeg oli ikka Montella (ligi 100 väravat Roma eest) see kes need pallid Totti eeltööst kõik sisse koksas. Ja enne seda Batigol. Siis muidugi polnud enam kedagi võtta ja nihutati Totti ette poole. Vaadates Roma mänguskeemi, siis on Totti vähem ründaja kui Perrotta, Beast või Vucinic. Kui vastane ründab, siis ta longib jah seal ees, aga positsioonirünnaku ajal tõmbab päris tagasi ikka palli korjama ja söötu jagama.

                          Pippo puhul muidugi jah see et ta pidevalt vigane ja pingil. DelPiero puhul oli vahepeal selline periood kus ta ei suutnud algkoosseisu kohta välja võidelda. Kes treener oli siis?

                          Totti kohta jah tõsi, et ükskõik mis vormis, siis ta mängib. Kasvõi lonkab seal platsil ringi. Siiski ka tema päris palju vigane ikka...

                          Tõehetk saabub siis kui vaadata väravate juurde ka mängitud mängude arv. Totti ja DP praktiliselt samas pajas nii väravad kui mängude arv.

                          Minu jaoks on kõik 3 täkku suured ikoonid

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Minu jaoks on kõik 3 täkku suured ikoonid
                            See Pippogoli ikoonistaatus on minu silmis nii ja naa värk. Totti on Roma ikoon ja koondiseski esimese viiuli mängija olnud; DP on Juventuse ikoon; Batistuta on Fiorentina ikoon jne. Samas Pippot ei saa otseselt seostada ühegi klubiga- oli Juventuses täkk, aga jäi DP varju. On Milanis täkk, aga jääb teiste varju. Ja samamoodi pole ta ka koondises suurepäraseid suurvõistlusi mänginud. Selline Vieri sarnane mängumees, keda avalikult keegi oma ikooniks ei pea. Aga noh, see on ainult minu nägemus. Samas mul on selline kiiks, et ma mitte kuidagi ei salli tipptiimide vahel pendeldajaid. Mina saan ikooniks pidada ainult Totti, DP, Maldini, Rauli suguseid mängumehi, kes on oma meeskonnale jäägitult truud. Minu meelest on näiteks Gerrard juba seetõttu Beckhamist suurem mängija, et ta ühes klubis truult püsinud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Minu meelest on näiteks Gerrard juba seetõttu Beckhamist suurem mängija, et ta ühes klubis truult püsinud.
                              kohe näha, et tõeline Itaalia vuti fänn sest Ferguson hoidis tõepoolest Becksist kümne küünega kinni või midagi jubedat nagu kapis istuv scouser
                              Little things worry little minds.

                              Carlo Ancelotti, 2009

                              Kommentaar


                                Ikoon on võib-olla tõesti vale sõna. Ei tahaks sõna tähenduse üle filosofeerima hakata. Itaalia jalgpalli legend? suurkuju? Meisterskoorija?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X