320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    2 Sep Fääri võõrsil
    6 Sep Sloveenia kodus


    Kui paljukest see streik nüüd mängijate vormi võib ka mõjutada?

    Kommentaar


      huvitav fakt: 4 mängijat väljastpoolt Itaalia liigat. Rekord?

      Kommentaar


        Mis rekord...kuni 2006 aastani ehk jah olid kõik mängijad praktiliselt omast liigast aga juba euro 08 oli 4 meest võõrleegionärid: Luca Toni (Bayern Munich), Fabio Grosso (Lyon), Zambrotta (Barcelona), De Sanctis (Sevilla). Ja noh Cannavaro oli ka Realis, aga enne eurot läks katki ja vahetati välja koosseisus:

        Kommentaar


          Prandelli avaldas tänase algrivistuse:

          Buffon, Maggio, Ranocchia, Chiellini, Criscito, De Rossi, Pirlo, Thiago Motta, Montolivo, Cassano and Rossi

          Kommentaar


            Mis värk Prandellil Abatega on ?, Fääri saared on Fääri saared god dämnn, kohekohe on esikoht kindlustatud, heaküll Maggio tegi Tikitaka vastu hea mängu, aga kammoon. Isegi läbi Interista prillide on see bullshit, et seda meest koondisest nagu jõuga eemale hoitakse. Forza Azzurri!

            Kommentaar


              Eks Abate on vaataja silmades. Minu meelest hetkel veel Maggio ja Cassani > Abate.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Eks Abate on vaataja silmades. Minu meelest hetkel veel Maggio ja Cassani > Abate.
                Erinevalt Jr.-ist vaatas järelikult Parandelli eelmise hooaja mänge , mitte aind skoore. Maggio oli selgelt üle Abatest - Ja Maggiol on suur ere tulevik ees Azzurris ja miks mitte õppida kokkumängu oma rahvuskaalsastega? Pole ju mõtet raisata aega mingile keskpärasele Abatele! Kui saaks selle Ranocchia ka sealt kambast välja, oleks päris soliidne maailmameistrite koondis koos!
                FORZAAA AZZURRII!!!!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Mulle ei meeldi Montolivo mängud enam viimasel ajal nagu näiteks täna avapoolajal, hindab üle ennast vms, ei tea.
                  Edit:ja nagu näha 58minutiks on mees kadunud.
                  JUST DO IT.

                  Kommentaar


                    Itaalia oli pörast u 20 minutit pask ja teisel poolajal täispask. Isutu, igav ja ideetu mäng. Fäärid panid paar korda latti, nii et lõppkokkuvõttes he, et niigi läks. Ehk järgmise nädala mänguks suudetakse ennast rohkem motiveerida.

                    Kommentaar


                      Ma nii kriitiline ei oleks. Grupi viimane, motivatsioon polnud laes, vorm ka hetkel ehk. Hispaania vastu tehti ilus mäng kuna mängiti tugeva vastasega. ja oli ehk mingine tõestusvajadus.

                      Ennegi on Faroe vastu tasavägiseid mänge peetud, 2008 euro kvalifaktsionis võideti võõrsil 2-1.

                      Faroe liiga muide käib praegu, neil liigajalgpall aprill-okt 2011: http://en.wikipedia.org/wiki/2011_Fa...eague_Football

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Panso Vaata postitust
                        Ma nii kriitiline ei oleks. Grupi viimane, motivatsioon polnud laes, vorm ka hetkel ehk.
                        no ja seda minagi
                        Algselt postitas Panso Vaata postitust
                        Hispaania vastu tehti ilus mäng kuna mängiti tugeva vastasega. ja oli ehk mingine tõestusvajadus.
                        Pask sõpakas


                        Algselt postitas Panso Vaata postitust
                        Faroe liiga muide käib praegu, neil liigajalgpall aprill-okt 2011: http://en.wikipedia.org/wiki/2011_Fa...eague_Football
                        No ja sorry, aga sellist paska on raske kommenteerida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Itaalia oli pörast u 20 minutit pask ja teisel poolajal täispask. Isutu, igav ja ideetu mäng. Fäärid panid paar korda latti, nii et lõppkokkuvõttes he, et niigi läks. Ehk järgmise nädala mänguks suudetakse ennast rohkem motiveerida.
                          + poolkaitseliin oli erakordselt mannetu. Erakordselt. Okei, Pirlo andis paar sekssöötu. Montolivo proovis Pirlo olla, aga jäi söötudega hiljaks, hoidis palli üle jne. De Rosst nägin ma esmakordselt kuskil 60. minutil ja Mottat paarkümmend minutit hiljem kui ta välja võeti. Sellise seltskonnaga kaua rallit ei sõida suurturniiril.

                          Kommentaar


                            Pazzigol päästis päeva
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Suht gay mäng oli, niipalju kui silmanurgast jälgida sain. Vähesed võimalused mis tekkisid sitati täiega, Balo oli mängu lõpus suht hea. Rohkem polegi nagu midagi öelda.

                              Kommentaar


                                Ma tõsiselt loodan, et Prandelli on Mauri oma peast mõneks ajaks ära kaotanud. Ta on vajalik vaid Laziole!!!!!!!
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X