320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Serbia ja Põhja-Iiri vastu avaldati koosseis:

    Gk: Buffon (Juventus), De Sanctis (Napoli), Sirigu (Paris Saint-Germain);

    D: Astori (Cagliari), Balzaretti (Palermo), Barzagli (Juventus), Bonucci (Juventus), Cassani (Fiorentina), Chiellini (Juventus), Criscito (Zenit), Maggio (Napoli);

    M: Aquilani (Milan), Cigarini (Atalanta), De Rossi (Roma), Marchisio (Juventus), Montolivo (Fiorentina), Nocerino (Milan), Pirlo (Juventus);

    F: Balotelli (Manchester City), Cassano (Milan), Giovinco (Parma), Pazzini (Inter), Rossi (Villarreal)

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Ma tõsiselt loodan, et Prandelli on Mauri oma peast mõneks ajaks ära kaotanud. Ta on vajalik vaid Laziole!!!!!!!
      Ei ole hullu , Mauri on itaalia koondisele täiesti kasutu mees.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Räägib vend, kes ei tee hernel ja konnal vahet.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Pazzo, Snickers vigased. Rossi poolvigane. Giovinco algrivistusse!

          Kommentaar


            Hakkab üha tõenäosemaks saama, et Serbia saab punkti vähemalt kätte. Prandelli kutsus siis kõigi nende vigastatu asemele Osvaldo....no mis asja? Kas tõesti on Osvaldo esimene varuvariant või? Matri? Ma oleks isegi Di Natale enne kohale kutsunud.

            Kommentaar


              Ei saa mina ka aru mis sellel Prandellil peas toimub. Osvaldo ja Itaalia koondises, Thiago Mottast jäi veel väheks või? Nagu ei saaks enam üldse hakkama ilma et vähemalt 1 "välismaallane" koondises oleks. Üle hakkab vaikselt viskama see mees juba, kurat küll, nagu PÄRIS Itaallasi kes neid kohti palju paremini välja mängiks vähe oleks.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Mhm, Prandelli on tõesti laustropp, sest Oriundosid (elik nö kodustatud Itaalia juurtega Lõuna-Ameeriklasi) pole tõepoolest varem koondises olnud (Tegelikult on Osvaldo trobikond mänge ka Itaalia U-21 koondises teinud, aga see selleks). Prandelli seebiks!

                55 CAMORANESI Mauro German (MF) 12-02-2003 (Juventus 55) Oriundo: Argentina

                35 ORSI Raimondo (AT) 01-12-1929 (Juventus 35) Oriundo: Argentina

                26 ANDREOLO Michele (MF) 17-05-1936 (Bologna 26) Oriundo: Uruguay

                18 MONTI Luisito (MF) 27-11-1932 (Juventus 18) Oriundo: Argentina

                17 LIBONATTI Julio (AT) 28-10-1926 (Torino 17) Oriundo: Argentina

                13 DEMARIA Attilio (MF) 27-11-1932 (Inter 13) Oriundo: Argentina

                12 MONTUORI Miguel (MF) 15-02-1956 (Fiorentina 12) Oriundo: Argentina/Chile

                11 CESARINI Renato (MF) 25-01-1931 (Juventus 11) Oriundo: Argentina

                10 GUAITA Enrico (AT) 11-02-1934 (Roma 10) Oriundo: Argentina

                9 MOSCARDINI Giovanni (AT) 06-11-1921 (Lucchese 8, Pisa 1) Oriundo: Scotland
                9 SIVORI Omar E. (MF) 25-04-1961 (Juventus 9) Oriundo: Argentina

                8 LOJACONO Francisco R. (MF) 28-02-1959 (Fiorentina 5, Roma 3) Oriundo: Argentina

                7 SORMANI Angelo B. (AT) 07-06-1962 (Mantova 6, Roma 1) Oriundo: Brazil

                6 ALTAFINI Jose (AT) 15-10-1961 (Milan 6) Oriundo: Brazil
                6 GUARISI Anfilogino (MF) 14-02-1932 (Lazio 6) Oriundo: Brazil

                5 FACCIO Riccardo (MF) 24-03-1935 (Inter 5) Oriundo: Uruguay
                5 GHIGGIA Alcide (MF) 26-05-1957 (Roma 5) Oriundo: Uruguay
                5 MOTTA Thiago (MF) 09-02-2011 (Inter 5) Oriundo: Brazil

                4 SCHIAFFINO Juan A. (MF) 05-12-1954 (Milan 4) Oriundo: Uruguay

                3 FIRMANI Edwing (AT) 11-11-1956 (Sampdoria 3) Oriundo: S.Africa/England
                3 RICAGNI Eduardo (MF) 13-12-1953 (Juventus 2, Milan 1) Oriundo: Argentina
                3 SANSONE Raffaele (MF) 20-03-1932 (Bologna 3) Oriundo: Uruguay

                2 AEBI Ermanno (MF) 18-01-1920 (Inter 2) Oriundo: Switzerland
                2 ANGELILLO Antonio V. (MF) 10-12-1960 (Inter 1, Roma 1) Oriundo: Argentina
                2 FEDULLO Francesco (MF) 14-02-1932 (Bologna 2) Oriundo: Uruguay
                2 MASCHERONI Ernesto (DF) 17-02-1935 (Inter 2) Oriundo: Uruguay
                2 MASCHIO Humberto (MF) 05-05-1962 (Atalanta 2) Oriundo: Argentina
                2 SALLUSTRO Attila (AT) 01-12-1929 (Napoli 2) Oriundo: Paraguay

                1 AMAURI Carvalho de Oliveira (AT) 10-08-2010 (Juventus 1) Naturalized: Brazil
                1 DA COSTA Dino (AT) 15-01-1958 (Roma 1) Oriundo: Brazil
                1 FANTONI Ottavio (MF) 25-03-1934 (Lazio 1) Oriundo: Brazil
                1 LEDESMA Cristian Daniel (MF) 17-11-2010 (Lazio 1) Naturalized: Argentina
                1 MARTINO Rinaldo (MF) 30-11-1949 (Juventus 1) Oriundo: Argentina
                1 PESAOLA Bruno (MF) 26-05-1957 (Napoli 1) Oriundo: Argentina
                1 PORTA Roberto (MF) 24-11-1935 (Inter 1) Oriundo: Uruguay
                1 PURICELLI Ettore (AT) 12-11-1939 (Bologna 1) Oriundo: Uruguay/Argentina
                1 SCOPELLI Alessandro (MF) 17-02-1935 (Roma 1) Oriundo: Argentina

                Kommentaar


                  Ma arvan, et pahameele point ei ole mitte niivõrd selles, et ta ''välismaalane'', vaid pigem, et ta on sitt ja on kõvasti asjalikumaid ründajaid, keda koondisesse asenduseks oleks olnud võtta.
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Mees on ju impressive formis. Impressive uniform vb. Ogbonna? Torino? Serie B? Ma vb ei tee tõesti konnal ja hernel vahet aga oleks viisakas ikka mitte peksa saada Serbidelt. Meile halb ja omal häbi.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      ...Oriundosid elik nö kodustatud Itaalia juurtega Lõuna-Ameeriklasi...

                      ...
                      9 MOSCARDINI Giovanni (AT) 06-11-1921 (Lucchese 8, Pisa 1) Oriundo: Scotland
                      ....
                      3 FIRMANI Edwing (AT) 11-11-1956 (Sampdoria 3) Oriundo: S.Africa/England
                      ...
                      miski ei klapi...

                      Kommentaar


                        No Itaalia rugby koondises on mingine 30% LAVi/Argentiina juurtega
                        Algselt postitas Iceman
                        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                          Ma arvan, et pahameele point ei ole mitte niivõrd selles, et ta ''välismaalane'', vaid pigem, et ta on sitt ja on kõvasti asjalikumaid ründajaid, keda koondisesse asenduseks oleks olnud võtta.

                          täpselt.

                          KUI juba võtta neid kodustatuid mängijaid siis võtta juba sellised kellest reaalselt ka kasu oleks rohkem kui päris Itaallastest. Eika, su nimekirjast loen välja ainult Camoranesi keda võib sellesse kategooriasse paigutada. Neid 60 ndatel ja ennem mänginud mängijatest ei tea ma kahjuks midagi, aga tahad sa tõesti öelda et Amauri, Thiago Motta, Ledesma ja nüüd ka Osvaldo on tõesti paremad kui paljud Itaallased ja väärivad neid koondise kutseid rohkem?
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Atletico...selles mõttes olen sinuga päri, et ossivallo on tõesti viimane peldik keda koondisesse kutsuda.
                            Loodame, et siis värsket kutsed saanud mehed siiski üllatavad ja pekstakse serbia juustukotid kasti.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Nojah, ma ei kritiseerinudki nii väga seda oriundo poliitikat kui mängija taset. Mingis mõttes saan Prandellist aru, sest meil on u 8 kuud jäänud euroni, mida varem need oriundo asjad ära ajada seda parem on, et pärast ei tekiks olukorda, et vot keda me nüüd asenduseks võtame kui ala Cassano enne eurot rongi alla jääb vms. Lihtsalt kas Osvaldo on tõesti seda väärt? Vorm vormiks, näe Di Natale paukutab kah aastaid, koondises ei löö sellele vaatamata läbi. Ja üldiselt ma ei näe Osvaldost superstaari ka kasvamas seal Romas.

                              Kommentaar


                                Di Nat pole koondises korralikku võimalust saanudki kui minu arvamust küsida. Koguaeg on olnud sees ja väljas ning seda ka muidu üsna ebastabiilsetes tiimides. Samas pole ta ka mängija, kes jaksab kauem kui 50-60 minutit mängida kui aus olla... kuigi Udinese teda reeglina lõpuni sees hoiab. Maitse küsimus, kas on mõtet kutsuda või ei ole, sest pikas perspektiivis pole temaga midagi peale hakata kuigi praegustest meestest peaks üle olema.

                                Osvaldo kaasamine on jah veidi üllatuslik, aga samas Oriundi teema kohta nii palju, et ta on juba Itaalia U21-te esindanud ja vist üsna lähedaste Itaalia juurtegagi nii, et Motta või Ledesmaga võrrelda ei saa. Pigem on küsimus tõesti mängija kvaliteedist, mille näitamine on tal seni 50-50 olnud. Väravaid on löönud, aga samas reaalselt head muljet pole küll suutnud jätta. Aga ega temaga võrreldava Matri hooajagi algus ei ole mingi mägede liigutamine olnud - samas pole ta ka väga palju aega saanud, aga Prandellil pole selle koha pealt midagi teha. Ja pigem nõustun ma Prandelli valikuga Osvaldo võtta. Kaks üsna ühte potti mängijat, Osvaldo on hooaega paremini alustanud... itaallaste rahvustunne on veidi haiget saanud pigem.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X