320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Prandelli just rääkis nädal aega tagasi, et kui Toto nii jätab, siis peab ta kaasa võtma. Arvatavasti tuleb nüüd kutse ära ka.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Cassano puhul EM kahtluse all
      Rossi puhul EM kahtluse all

      Huvitav, kui senine kindel esiründeduo hetkeseisuga EMilt väljas/kahtluse all on, mis Prandelli edasiseks välja mõtleb. Balo-Gio? Balo-Pazzo? Balo-Matri? Toto tagasi? Ülejäänud senised nö pingiotsavalikud Osvaldo, Quagliarella, Pazzo, Seksmees ja Gilardinho on senisel liigahooajal ikka üsna/väga kusised või vigased olnud (okei, Zlatani kloonil on omad hetked olnud).
      Natuke vara ei ole muretseda ründajate pärast, kelle hooaja alguses erinevatel põhjustel tagasihoidlik on olnud?
      Elu on näidanud, et just kogu hooaja jooksul heas vormis mehed tiitlivõitlustel tihtipeale juba üsna vormist väljas. Võibolla ongi hea, kui hooaja esimene poolt veits kusine, et siis lõpuks hoog üles saada ja EM'l juba põrutada mõnuga.
      Arvestades pikka ja töist hooaega mina just Balo või Toto mängule lootma ei jääks. Suur oht, et mõlemad tõmmatakse tõenäoliselt juba kevadeks üsna kuivale, mistõttu ma suurturniiril küll nende peale nii väga lootma ei julgeks jääda. Sama teema Pazziniga, kui Interil juhuslikult peaks mingi tase hakkama kuskilt koitma ja suudetakse näiteks CL's grupist edasi jõuda.
      Vennad, kes Euroopas end näitamas ei pea käima, on selles suhtes hoopis paremas seisus.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Tegelt võetakse hoopis Zarate koondisesse.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Sry, aga kes on Toto?

          Kas mu juhe on täiesti koos või .. ?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Di Natale on Totō

            Kommentaar


              Zarate:"After joining one of the greatest clubs on earth i want to join one of the greatest national teams"

              Lamb....sul on õigus..poiss tahab vist tulla
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Zarate:"After joining one of the greatest clubs on earth i want to join one of the greatest national teams"

                Lamb....sul on õigus..poiss tahab vist tulla
                Jah, andis ju nagu muuseas kunagi teada, et kui Maradona teda MM2010 koondisesse ei võta, siis võib kaaluda liitumist Itaalia rahvuskoondisega
                Kindlasti on agent juba Prandellile e-maili saatnud, et tippklubi TOP5 staarründaja on soodustingimustel saadaval
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  +1 Maarek
                  Ma narrin teda muidugi õigustamatult, aga pole ta kuidagi lähedalgi oma esimesele hooajale Lazios. Ehk siis ei Argentiina ega ka Itaalia ei peaks teda ülesse kutsuma. Hetkel on mõlemal koondisel palju paremaid alternatiive. Kuid mulle sobiks korraks ta ülesse kutsuda ja siis võiks ta mõlemad jalad murda näiteks Kuigi ma ei pea Interit enam Serie-A top 3 meeskonnaks.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Kutsugu muidugi Zarate Itaalia koondisesse, võtame siis juba Makinwa ja Pavlyuchenko ka sinna Thiago Motta kõrvale. Ja oleks läbiaegade vingeim Itaalia rahvuskoondis olemas!
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Sry, aga kes on Toto?

                      Kas mu juhe on täiesti koos või .. ?
                      Antonio De Curtis

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                        Kutsugu muidugi Zarate Itaalia koondisesse, võtame siis juba Makinwa ja Pavlyuchenko ka sinna Thiago Motta kõrvale. Ja oleks läbiaegade vingeim Itaalia rahvuskoondis olemas!
                        Prandelli võikski kunagi mõnel sõpakal mingi krantside erimeeskonna kokku panna
                        Euroopa ajakirjandusel oleks nalja nabani
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Ära unustas siis Ossivallot ka franco....ta sobib ideaalselt muusikaga kokku.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            Ära unustas siis Ossivallot ka franco....ta sobib ideaalselt muusikaga kokku.
                            Jaa, tema ka, läks meelest ära juba.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Sry, aga kes on Toto?

                              Kas mu juhe on täiesti koos või .. ?
                              Ilus blogiartikkel - http://blogs.thescore.com/footyblog/...-not-football/
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Totō küll Prandelli ründajatevalikusse ei mahtunud, kuid olemas on PEPEDINHO!

                                Portieri: Buffon (Juventus), De Sanctis (Napoli), Sirigu (Paris Saint Germain).
                                Difensori: Abate (Milan), Balzaretti (Palermo), Barzagli e Chiellini (Juve), Criscito (Zenit), Maggio (Napoli), Ogbonna (Torino), Ranocchia (Inter).
                                Centrocampisti: Aquilani e Nocerino (Milan), De Rossi (Roma), Marchisio e Pirlo (Juventus), Montolivo (Fiorentina), Thiago Motta (Inter).
                                Attaccanti: Balotelli (Manchester City), Giovinco (Parma), Matri e Pepe (Juventus), Osvaldo (Roma), Pazzini (Inter).

                                Muidu üsna üllatustevaba.

                                -e-
                                Ja väidetavalt mängib Azzurri EMil sellises särgis:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X