320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    counti suust möga nagu alati. Teame mõlemad, et suvel jooksed sa oma kokkulaenatud 200 euroga triobeti ikka Hispaaniale panustama.
    Aga see selleks.

    Nadi tulemus. Cassano - Rossi puudumine annab tunda, vähemasti näitas Borini, et nõuab ka edaspidi õigusega endale kuuluvat koondisekutset.
    Aquilani Pirlo asemele? Kuule markus kas me teeme huumorit siin või räägime ikka tõsiselt jalgpallist?
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Itaaliat näen EM-il 8-ndik finaalis, mitte rohkem, püha issand mis mäng eile oli, mul hakkab paha.
      JUST DO IT.

      Kommentaar


        keenja, võta ette

        Kommentaar


          Kui rube supermees viga peaks saama siis Itaalia number üks PEAB olema Federico Marchetti. Ja kuna Prandelli on Mauri suur fänn siis ei imesta, kui Stefano kaasa läheb. Kõik oleneb kuidas ta viimase 3 kuuga sisse jälle elab.
          Tegelikkuses tahaks rottit koondises näha...see oleks alles alandav nii FIGCile kui ka rottile endale....BIG LOL
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Kui rube supermees viga peaks saama siis Itaalia number üks PEAB olema Federico Marchetti. Ja kuna Prandelli on Mauri suur fänn siis ei imesta, kui Stefano kaasa läheb. Kõik oleneb kuidas ta viimase 3 kuuga sisse jälle elab.
            Tegelikkuses tahaks rottit koondises näha...see oleks alles alandav nii FIGCile kui ka rottile endale....BIG LOL
            Ma ei tea tõesti kui lemmiklaps Mauri Prandellile on, kuid ükskõik mis teise treeneri pukkis olekul sellist asja ei juhtuks, saasta koondisesse ei lasta, eks see näitab ka väga ilmekalt Mauri tegelikku taset.
            Maurit Tottiga võrrelda nagu ei kannata mitte ühestki aspektist, üks on mees keda austatakse ja kelle oskused on ausees (TOTTI) ja teine on lihtsalt suvatüüp, keda mujale kui Laziosse lihtsalt enam ei taheta. (mehe oskuste,palga ja hinna suhe on lihtsalt nii piix)

            On väga suur vahe, kas sul on tiimis 30+ mehed, kel reaalselt ka kogemust ja oskusi säilinud, või lihtsalt mingid vanurid, kelle odavalt kättesaanud ja kes nõus põhimõtteliselt kõigega, et leib laual oleks.
            sigpic

            Kommentaar


              IRW again....joppantoonio kui juust sa ikka oled.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas markus:) Vaata postitust
                Itaaliat näen EM-il 8-ndik finaalis, mitte rohkem, püha issand mis mäng eile oli, mul hakkab paha.
                tegelikult läheb itaalial veelgi paremini ! Sest pärast alagruppi tuleb kohe veerandfinaal ja sellist asja nagu 1/8 finaal euroopa meistrikatel ei ole.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Ja ma ei saa üldse aru mida siin kusetakse, et koondis põrub 100%....kui keegi mäletab siis Mourinho kaotas kõik kontrollmängud printeriga hooajal, kui ta 3 karikat kinni pani. Samahästi on prantslased juba võitnud EM-i....on ju ilmselge, et Saksa selle kinni paneb, aga kes finaalis kõrvale tuleb on veel lahtine.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Põhimõtteliselt UUU kui sa selle Mauri-Totti võrdleva jutuga (või Mauri koondisesse jutuga) Itaalia pealinnas või ükskõik millises kohas itaalias hulluarsti juurde peaksid minema, siis usu mind, sulle surutakse vägisi hullupaberid kätte.

                    Näha on sinu palju kiidetud ja haibitud mängijad, keda oled tituleerinud Tottist andekamateks meesteks, kus on FOGGIA? KUS ON PANDEV? KUS ON MAUNO PIZZARRATE???

                    Foggia kopitab juba kuskil serie b klubi pingil, Mauno vajub koos Printeriga kohe Serie B-sse( jah õnneks on tal päästeparv olemas)...

                    ja miks peaks Mauri mingi erand olema, varsti on tema ka jehhat tõmmanud!

                    Jah võib-olla tõesti Zauri on oma tublide esitustega Palermo (5-1) ja teiste vastu koondisekutse auga väljateeninud!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                      Põhimõtteliselt UUU kui sa selle Mauri-Totti võrdleva jutuga (või Mauri koondisesse jutuga) Itaalia pealinnas või ükskõik millises kohas itaalias hulluarsti juurde peaksid minema, siis usu mind, sulle surutakse vägisi hullupaberid kätte.
                      See ei puuduta ainult auväärt härra sitamaja-Uuud, vaid kõiki inimesi planeedil maa, kes julgevad öelda et Totti on praeguses koondises üleliigne mees, või et keegi temast parem on. Jah Buffon on parem väravavaht, jah see Serie B Torino neeger on parem kaitsja, aga mis puudutab mänguehitamist ja mängu juhtimist , surnud pallidega tegelemist ja otsustaval hetkel löögi enda peale võtmist, siis pole sellist meest olemas kes Tottit asendada suudaks, vähemalt mitte Itaalia passiga!

                      Ja las Uuu teeb oma fantasy footballi kuskil teises teemas üldse härra moderaator Maarek! Isegi Fiore fännil on koondise teemal rohkem kaasa rääkida kui mingil Nazio kõntsal! Lähitulevikus pole mitte ühtegi jalgpallurit , kes suudaks Naziost Azzurrisse ennast mängida, isegi steroidide all mitte. Isegi mitte U21he materjali poel seal, U 18 ka mitte, Nazio on üks hunnik kuivanud kajaka kakat sinu auto kapotil - Väga nagu su elu ei torgi, aga sitapleki võiks ikka ära koristada!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Ja ma ei saa üldse aru mida siin kusetakse, et koondis põrub 100%....kui keegi mäletab siis Mourinho kaotas kõik kontrollmängud printeriga hooajal, kui ta 3 karikat kinni pani.
                        Noh, scudetto kingiti Lazio poolt.
                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Samahästi on prantslased juba võitnud EM-i....on ju ilmselge, et Saksa selle kinni paneb, aga kes finaalis kõrvale tuleb on veel lahtine.
                        Õõh, kumb siis ikkagi? (count teab siis panuseid tegema joosta)

                        Kommentaar


                          Lazio ei andnud interile võitu...Maki lihtsalt ei suutnud skoorida.
                          Ja ma ei suuda ikka uskuda seda rott juttu....mida te tarbite? Ausõna mida te tarbite? Keedate vanaema trullereid kuskil silla all?
                          See kloun ei saa kunagi koondisekutsed ja tänu sellele saab ta oma lastelastele rääkida, et näe oleks mina koondises olnud oleks kõigil näod täis ilastatud, oleks neegritele näod pooleks astutud ja oi neid kollaseid kaarte vastastele, kuigi lõin ise endale käega näkku. Ma olen kunn....ma olen nii kunn.
                          Tuletan meelde, et Itaalia koondise kutse võivad saada vabalt veel 3 lazialet....kõige tõenäolisem on muidugi Marchetti.
                          Rioma ahvi, imege lahti
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            Lazio ei andnud interile võitu...
                            Tuletan meelde, et Itaalia koondise kutse võivad saada vabalt veel 3 lazialet....kõige tõenäolisem on muidugi Marchetti.
                            Nüüd ma olen kindel et sa vajad kohest hospitaliseerimist. Uhuhuhuuuuuu.
                            Lazio muidugi ei andnud võitu Interile, lihtsalt keerati ennast pepu upakile keset Olimpicot ja lasti lihtsalt ilma seebita 90 minutit oma fännidele showd teha. Kuuldavasti oli spermakoristuse arve pärast päris suur olnud. Nii mõnigi fänn oli Curva Nordis 4 roundi laksnud ja ikka viimase tilga enda ees olevale fännile pähe tõmmanud. Sel päeval kaotas Nazio õiguse ennast spordiklubiks kutsuda - normaalselt toimivas universumis oleks selline homokari koheselt laiali saadetud!

                            Marchetti ootab mingit kutset v? Kuhu? Curva Nordi salajastele gay õhtutele?
                            1. Buffon
                            2. De Sanctis
                            3. Sirigu
                            4. Curci
                            5. Abbiati
                            6. Viviano
                            7. ..jne
                            Ütle mulel kallis ajuhäbega sohipoeg, kuhu sa selle Marchetti siia superstaaride nimekirja mahutad??????? Isegi lakkutäis Edi Reja ei kutusks teda Azzurrisse kui ta kuskil utoopias Itaalia peatreeneriks saaks!

                            maga kaineks väike tihane
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Kuule koer...Marchetti esindas juba koondist ennem Cagliaris külmutamist....me teame kõik, et ta on Muslera kõigi meie mälust kaotanud. Nii, et sinu arvamus nagu kedagi ei koti. Ta on võimalike vv kandidaatide topis.
                              Ja by the way...korralik kutsu tuppa ei situ, aga sa oled ju krants....persekarva ja roti sigitis läbi katkise prillitoosi.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Ja muide ma siiamaani naudin seda 2-0 kaotust printerile....sa oled ja jääd haledaks poopiks
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X