320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sattusin ühe tuttavaga Itaalia EM-ist rääkima. Üks neist vestlustest, mis jõuab sujuvalt Barrios Hiinasse üleminekult Itaalia koondise mänguplaanini.

    Põhimõtteliselt jõudsin(me) järelduseni, et 3-5-2 oleks üsna ideaalne mänguplaan. Esiteks on seltskond 4-3-1-2 jaoks vähemalt minu arvates veidi tasakaalust väljas - eriti "1-2" on probleemsed ja 3-5-2 annaks palju rohkem ründepotentsiaali ja lubaks üsna looval ründeliinil vabamalt liikuda, kuigi ründes oleks samad mehed. Pealegi on enamus meeskonna selgroost (Või noh, Juventuse mängijad põhimõtteliselt) 3-5-2'ga väga tuttav.

    Buffon
    Bonucci - Barzagli - Chiellini
    Maggio - De Rossi - Pirlo - Motta/Nocerino/Marchisio - Criscito
    Balotelli/Borini/Pazzo - Cassano

    Reaalselt on veel võimalus, et kasutada ka Giovincot seal, kus Motta, Notsu või Markiisio on ja mängida rohkem Napoli stiilis 3-5-2'te.

    3-5-2 annab ründemeestele palju rohkem vabadust ja ruumi. Peale selle, et kaitse tundub niimoodi palju soliidsem, kui Criscito ja Maggio saavad tegeleda ründamisega, mis on eriti Maggio puhul selgelt tema tugevam külg.

    Pealegi ei peaks siis Aquilanit või Montolivot algkoosseisu panema.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Sattusin ühe tuttavaga Itaalia EM-ist rääkima. Üks neist vestlustest, mis jõuab sujuvalt Barrios Hiinasse üleminekult Itaalia koondise mänguplaanini.

      Põhimõtteliselt jõudsin(me) järelduseni, et 3-5-2 oleks üsna ideaalne mänguplaan. Esiteks on seltskond 4-3-1-2 jaoks vähemalt minu arvates veidi tasakaalust väljas - eriti "1-2" on probleemsed ja 3-5-2 annaks palju rohkem ründepotentsiaali ja lubaks üsna looval ründeliinil vabamalt liikuda, kuigi ründes oleks samad mehed. Pealegi on enamus meeskonna selgroost (Või noh, Juventuse mängijad põhimõtteliselt) 3-5-2'ga väga tuttav.

      Buffon
      Bonucci - Barzagli - Chiellini
      Maggio - De Rossi - Pirlo - Motta/Nocerino/Marchisio - Criscito
      Balotelli/Borini/Pazzo - Cassano

      Reaalselt on veel võimalus, et kasutada ka Giovincot seal, kus Motta, Notsu või Markiisio on ja mängida rohkem Napoli stiilis 3-5-2'te.

      3-5-2 annab ründemeestele palju rohkem vabadust ja ruumi. Peale selle, et kaitse tundub niimoodi palju soliidsem, kui Criscito ja Maggio saavad tegeleda ründamisega, mis on eriti Maggio puhul selgelt tema tugevam külg.

      Pealegi ei peaks siis Aquilanit või Montolivot algkoosseisu panema.
      Kuhu Totti jätsid? Vastasel juhul ma ei usu, et te rääkisite Itaalia koondise mänguplaanist
      sigpic

      Kommentaar


        Taneli kaitseliiniga täiesti nõus, kuid mida teeb ründeliinis põhikoosseisus Pazzini või Borini? Taset ju pole. Esiründajaks Lolotelli/Di Natale/Matri. Isegi Quagliarella või fuck me, Bornoello on parem kui Pazzini. Keskväljaga olen ka enamvähem nõus, kuigi Motta võiks sealt nahui saata.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Destro!

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Taneli kaitseliiniga täiesti nõus, kuid mida teeb ründeliinis põhikoosseisus Pazzini või Borini? Taset ju pole. Esiründajaks Lolotelli/Di Natale/Matri. Isegi Quagliarella või fuck me, Bornoello on parem kui Pazzini. Keskväljaga olen ka enamvähem nõus, kuigi Motta võiks sealt nahui saata.
            Hakkasid alles see hooaeg uuesti Serie A-d vaatama, et Bornoellot või Quagi Pazzost paremaks pead?

            Edit: Di Nat jah läks meelest. Matri ei. Parem siis juba Destro!
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              Hakkasid alles see hooaeg uuesti Serie A-d vaatama, et Bornoellot või Quagi Pazzost paremaks pead?
              Jah.

              Äkki võtame siis Gilardino ja mõne muu dinosauruse ka kaasa, kes kunagi head olid? Minu arust võiks ikka kutsuda need, kes hetkel ka reaalselt tegijad on. Pazzo pole. Destrot olen liiga vähe näinud - ei oska öelda.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Gio, Cassano, DiNatale ja Balotelli. Teised on sellised, kellel ok päev juhtub olema, suudab kasulik olla.

                Kommentaar


                  Santon ka võtke koondisesse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    Santon ka võtke koondisesse.
                    Kindlasti, kuid pingile teiseks/kolmandaks valikuks äärekaitsesse.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Peale F.Totti tuleks siit koondise teemast teid küll kõiki ära bännida. Lõpetage see Azzurri särgi mõnitamine oma kretiinse mölaga. Te ausalt jagate jalgpallist sama palju kui Tiit Vähi kinnisvarast. Oksele juba ajab see süstemaatiline debiilikute tekst. "Mina olen Tanel, mina istusin sõbraga maha ja tegin ideaalse Itaalia koondise, mina tean et Tottit pole vaja!" Mina olen eika, Mina tean ka! Mina olen homom*nn mina tean ka! Pange jah ründesse Pazzinid ja ma ei tea kes kasutu homo veel ja palju õnne teie emadele. Tõised ajukääbikud. Hakake Inglismaa koondist fännama ja ärge rikkuge mu tuju oma pasaga rohkem. Mõnitage meest ja mehe mütsi, aga mitte Itaalia koondist, eksju?! p*tsi Balotelli ja Itaalia koondisesse...sellist juttu annab genereerida, sellsit soovi annab esitada, sellist unistust annab omada...
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Peale F.Totti tuleks siit koondise teemast teid küll kõiki ära bännida. Lõpetage see Azzurri särgi mõnitamine oma kretiinse mölaga. Te ausalt jagate jalgpallist sama palju kui Tiit Vähi kinnisvarast. Oksele juba ajab see süstemaatiline debiilikute tekst. "Mina olen Tanel, mina istusin sõbraga maha ja tegin ideaalse Itaalia koondise, mina tean et Tottit pole vaja!" Mina olen eika, Mina tean ka! Mina olen homom*nn mina tean ka! Pange jah ründesse Pazzinid ja ma ei tea kes kasutu homo veel ja palju õnne teie emadele. Tõised ajukääbikud. Hakake Inglismaa koondist fännama ja ärge rikkuge mu tuju oma pasaga rohkem. Mõnitage meest ja mehe mütsi, aga mitte Itaalia koondist, eksju?! p*tsi Balotelli ja Itaalia koondisesse...sellist juttu annab genereerida, sellsit soovi annab esitada, sellist unistust annab omada...
                        Vahet pole, kes teil kokkuvõttes koondisesse saavad - Hollandi, Hispaania ja Saksamaa käest saate igaljuhul mõnuga, Tattinaad ja Perrotta teid ei aita. Hispaania võib gaiska mendieeta, Holland Seedorfi ja Saksamaa Kaaani poisi tiimi tuua, et ausam oleks.


                        Ainuke võimalus edu saavutada oleks keskväli kinni tsementeerida, aga selleks praegu vahendeid pole, ja mängutaktika on liiga Barcalik. Kuigi see kolmekaitsja taktika tundub ka päris pull olevat, Napoli, Juve ja Udinese pealt näha, et see võib toimida küll.
                        balotelli on äge must vend, lausa super meelelahutaja, Pole Tottit vaja enam klounaadi tegema, oleks veel vastupidavust või töötahet, siis veel, aga peale hiilgava sööduoskuse tal midagi enam järel pole, Pirlost ja Cassanost piisab juba sellesosas.

                        Aga jah Rooma vennad peavad Tottit vist 60. aastaselt ka maailma parimaks.

                        Kommentaar


                          Ma just kuulsin, et Di Natale hakkab täiega lammutama euroopakatel. Cassano ja Di Natale vrs Puyol ja piripill Pique, see saaks pull olema. Hispaania kaitse saaks niimodi igalt poolt sisse, et vähe ei ole, kahju, et Angeliito Roomast ei saa koondisesse, aga ega olen kogu aeg ründes Alba ka parem ole, Di nataale saab naerda ainult sellise kaitseliini üle. Aga, kui teda kui Itaalia võimast legendi, ainukest, kes väravaid oskab lüüa, ründestaari koondisesse mingi Rooma pedede mõjutuste tõttu ei võeta, nt Totti on parem kui DI Natale ja Oss lööb temast Fransesca unenägudes rohkem väravaid, siis Itaalia koondis võib persse minna, neil poleks mingitki võimalust alagruppist edasi saada. Okei Itaalia koondise mänge vaadataks kõige rohkem, sest Klounide jumal Balositt naerutab maailma oma hullumeelsustega, aga mängida see hale sitt ei oska.

                          Kommentaar


                            Karl, mine ravile.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Karl, mine ravile.
                              Mis su vigastus on? Okei tõsiselt ka, kes on Di Natalega võrdväärne ründaja? Itaaliast sellist meest ei leia. Matrite ja Pazzinidega võite Läti ja El Salvadoriga mängida - euroopa meistrivõistlused on vähe kõvem tase.

                              Kommentaar


                                Sa räägid nagu DN oleks ette näidata edukas karjäär väljaspool Udineset? Ei, mees on hullu tööd teinud seal ja on üks Udinese legendidest, seda kindlasti. Aga debüüdi Itaalia eest tegi 2002, ja pole ju siiani itaalia särki kandes ennast tõestanud, pigem just kahtlusi seadnud kui meenutada tema penalti möödalööki 2008.

                                Teiseks on ette näidata, et pole vaja üldse üleliia 1 ründaja peale loota, 2006 ka arvasime, et Luca Toni võtab kergelt selle top scoreri seal turniiril, aga nägid kuidaks läks. Kui praegu vaadata mis see ja eelmine hooaeg ka toimus siis näen isegi mõningaid paralleele 2006 aastaga, kus keskväli ja fullbackid mängisid palju suuremat rolli, kui tipuründaja. Hetkel on itaalias päris palju keskväljamehi kes ei ole ründajad, aga võimelised päris hästi oma väravavõimalused ära kasutama, mis pole sugugi alati nii olnud itaalias. Noh riburadapidi võib siin välja tuua, Nocerino, Marchisio, Pepe. Siin võiks paralleele ehk tuua 2006 Perrottaga, kes polnud ka teab mis imemees, aga lõi ka Roma süsteemis väravaid.

                                Põhiründaja ikkagist mingil määral Cassano kui nüüd tervis korras, ses suhtes põhi, et tema alustab algkoosseisus. Kusjuures, kui Balo mõistuse pähe võtaks, oleks ta päris hea relv, mees on tihti just suurtes mängudes otsustanud olukordi, meenub ju näiteks City-Utd kus Balo lõi 2 esimest väravat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X