320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõik jauravad siin varuväravavahi ja ründajate teemadel. Poolkaitse on minu meelest kõige murettekitavam koht. Jah, on Pirlo ja seal keegi veel ehk, aga üldiselt pole asjad kuigi säravad seal liinis.

    Vaadates muidugi siinsete fännide kommentaare ja "arutelusid", siis on muidugi üsna raske olla Itaalia poolehoidja. Te ei tee siin just väga head reklaami oma sõnavõttudega

    Kommentaar


      Algselt postitas MNa Vaata postitust
      Kõik jauravad siin varuväravavahi ja ründajate teemadel. Poolkaitse on minu meelest kõige murettekitavam koht. Jah, on Pirlo ja seal keegi veel ehk, aga üldiselt pole asjad kuigi säravad seal liinis.

      Vaadates muidugi siinsete fännide kommentaare ja "arutelusid", siis on muidugi üsna raske olla Itaalia poolehoidja. Te ei tee siin just väga head reklaami oma sõnavõttudega
      Marchisio + Nocerino + DDR toidavad poolikus kenasti. Ära tee nendest pealinna härradest välja.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Rääkides parimatest, siis oleme ausad Totti on olnud see hooaeg Roma meeskonna parim mees, selle meeskonna ihu ja hing, geniaalsuse kõrgklass, mida ihaldavad endale ükskõik millise liiga ladvi
        Rohkem ei jõudnud....hakkasin lihtsalt sügavalt naerma.....aga asi pole enam naljakas......KUNA TE KRT VAIT JUBA JÄÄTE SELLE SENIILSE AHVI PROMOGA MUUDES TEEMADES???????
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Keegi jääb reaalselt Marchisio ja Nocerino peale lootma ?
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Algselt postitas Panso Vaata postitust
            Puyol mängib viimasel ajal nagu RB-d .
            See on hobuse unenägu, et Puyol RB on. Asi lihtsalt selles, et Pepi barca mängis 3 tagumise kaitsega, kellest kah veel 1 tavatses kuskile ära joosta, ühesõnaga pudru ja kapsad. Aga mis sest mehest enam, teda nagunii suvel ei näe.
            Ja Pirlo on reaalselt ka ainuke creativity, Markiisio, Nocerino mängivad vaid siis hästi kui neil aju kõrval on.


            Ja UUUUU : Pean nõustuma, Kaua see Totti jutt käib, see ei ole reaalne elu, et Totti tuleb ja teeb Itaaliast meistri.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Üritan jah pealinnahärrade postitusi juba ammu ignoreerida, aga vat ei õnnestu alati piisavalt hästi

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust

                Ja UUUUU : Pean nõustuma, Kaua see Totti jutt käib, see ei ole reaalne elu, et Totti tuleb ja teeb Itaaliast meistri.
                Keegi pole seda maininud, et tuelb ja teeb kohe meistri.

                Fakt on see, et korralikest kõrgklassiga mängujuhtidest on puudus itaalias.Mäletad 2010 MM-i kui Pirlo sai vist alles viimaseks mänguks korda, siis nagu hakkas pall ka ründajate poole liikuma, muidu lihtsalt Montolivo pommitas peale 30 meetrilt.
                Ei ole ju nendest noortest täkkudest väga kasu seal ees, kui pall sinuni ei jõua.

                MNa sa oled ikka tõsine spetsialist küll, räägid, et tehakse halba reklaami kellegi poolt, ilmselt sa pole mitte ühtegi Roma mängu see hooaeg vaadanud ja ilmselt toetud selle halli massi hoiakutele, et mitte negatiivselt silma paista.

                Poolkaitse on üldse üks kindlamaid asju itaalial! Ilmselt sellisest mehest Daniele De Rossi pole sa ka midagi kuulnud, peale tema polegi nagu rohkem sinna kedagi vaja.

                Sa oled ikka tõesti objektiivne inimene hindama nii itaalia vuti pooldajaid kui ka koondise võimekust.






                Vaata need videod ära ja siis saad aru, miks on Tottit vaja koondisesse.Me ei ootagi temalt väravaid, vaid on vaja aju, kes oskaks rünnakul palli liigutada!

                Siin ei käi jutt mingitest üheöö liblikatest a´la Tauni,Zambsprotid,Peerotta, Grosso jne, kes on oma oskused ammu kaotanud.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                  Keegi pole seda maininud, et tuelb ja teeb kohe meistri.

                  Fakt on see, et korralikest kõrgklassiga mängujuhtidest on puudus itaalias.Mäletad 2010 MM-i kui Pirlo sai vist alles viimaseks mänguks korda, siis nagu hakkas pall ka ründajate poole liikuma, muidu lihtsalt Montolivo pommitas peale 30 meetrilt.
                  Ei ole ju nendest noortest täkkudest väga kasu seal ees, kui pall sinuni ei jõua.

                  MNa sa oled ikka tõsine spetsialist küll, räägid, et tehakse halba reklaami kellegi poolt, ilmselt sa pole mitte ühtegi Roma mängu see hooaeg vaadanud ja ilmselt toetud selle halli massi hoiakutele, et mitte negatiivselt silma paista.

                  Poolkaitse on üldse üks kindlamaid asju itaalial! Ilmselt sellisest mehest Daniele De Rossi pole sa ka midagi kuulnud, peale tema polegi nagu rohkem sinna kedagi vaja.

                  Sa oled ikka tõesti objektiivne inimene hindama nii itaalia vuti pooldajaid kui ka koondise võimekust.






                  Vaata need videod ära ja siis saad aru, miks on Tottit vaja koondisesse.Me ei ootagi temalt väravaid, vaid on vaja aju, kes oskaks rünnakul palli liigutada!

                  Siin ei käi jutt mingitest üheöö liblikatest a´la Tauni,Zambsprotid,Peerotta, Grosso jne, kes on oma oskused ammu kaotanud.
                  Mina ei ole siin tõesti mingi spetsialist, ei ole sellele isegi mitte kandideerinud. Ning halva reklaami all pidasin ma silmas teatuid isikuid kes siin igast asendist lasteaia tasemel tatti pritsivad.

                  Mis puudutab koondist, siis ma olen arvamusel, et vanameistrid Totti ja Del Piero oleksid üsna heaks abiks noortele. Ei ole ma kusagil väitnud, et Totti/De Rossi või keegi muu ei kõlba koondisse. Pole vaja pooli asju juurde mõelda.

                  Kommentaar


                    Kui te juba FRotti videosid siia postitate 2000-2006 aastani siis äkki võiks selle persega löödud värav ka siia panna. Ja samuti ootaks videot, kus kuningas kollases kostüümis sooja teeb. Ainuke kunn sellise spetsriietusega ikkagi.
                    Aaaaa ja muide hetkel on aasat 2012 mitte 2007.
                    Ehk üks inimene peaks kirstus olema mitte oma puujalgadega Serie-As 5.6 milli palka teenima.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar




                      Põhimõtteliselt piletid on juba ammu taskus!

                      Ja üldse pole välistatud, et Prandelli võtab Roma üle peale EM-i, ilmselt itaalia treeneritest on ta hetkel sobivaim peale Spallettit, kes seda ründavat asja edasi võiks juurutada.

                      Totti Koondisesse ja EM-le!!!
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Nonäed midagi rõõmustavad ka teile Ainult üks mure....niimoodi livis ja avalikult käis Prandelli igas klubis, kus kedagi koondisesse võeti, või plaaniti. Rotti kleepus arvatavasti külge nagu Poojunn Ibrale....no me kõik teame, et ibra ei saanud esimese pauguga aru, kes see väike präänik tal käe küljes ripub ja kutsus turvad. Zlatan muiduig hiljem saatis värvipliiatsid ja joonistusploki Ass Merda ründetuusale(?)
                        Ja treeneriks on teile pakutud juba 200 isikut.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Ma arvan UUU, et igale siililegi on selge, et Totti ja De Rossi on koondise mehed ja , et nad EM-le sõidavad ja põhikoosseisus alustavad esimese mängus.Ja UUU itaalia ja kogu maailm tahab seda näha kuidas isiklikult pitseeritud kutse Tottile üleantakse, seal ei ole midagi häbeneda ega karta, selline on tava Itaalia jalgpallis ja Prandelli ei riku seda tava, vaja on käia seda teed mis on juba sissetallutud.

                          Minu teada saatis Ibra tookord uue kolmerattalise ?!

                          Mis puutub treeneri kanditaatidesse, siis ega me Nazio pole, kes esimesele Rejale ülikonna selga õmbleb, samuti ei leia meie meeskonnas kohta iga esimene neeger (Konko) , meil on ikka mingi väärikus ka, Stankeevitsputs ja Cana olid head näited, krahmati kokku igasuguseid ülejääke mis saada oli, nüüd peeretavad need tuvid teile endale näkku teie enda meeskonnas ja teil jätkub neid tuvisid isegi niipalju, et saata need Cannu riideid täis sittuma ja talle näkku peeretama, nüüd saan ma aru, mis krdi täiendustest Lotidiot siin juba jahub, et 2012-2013 on jälle käidud kuskil Selveri kaubamaja taga prügikastides tuulamas ja OI OI kellegi käsi jäi ka veel prügipressi vahele...
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Ma olen roma ultrates sügavalt pettunud. Totti EMile on ju nii ilmselge valik, et seda poleks küll vaja lollidele selgitada dissertatsioone igasse foorumi alateemasse vorpides. Te jätate unarusse palju olulisema teema. TOTTI MM'ile! See on kampaania mille seeme tuleb varakult rammusasse mulda idanema asetada. Kuningas MMile mängiva treenerina - kas see ei kõla mitte uhkelt? Kujutage vaid korraks seda ette, kui Totti isiklikult koostaks koondise? See tuleks küll vist selline purakas, et järgmised 100 aastat oleks kõigil teiste koondiste fännidel suu ****i täis. Arutelu.






                            Duubel-Bock - Meistrite Pruul!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                              Ma olen roma ultrates sügavalt pettunud. Totti EMile on ju nii ilmselge valik, et seda poleks küll vaja lollidele selgitada dissertatsioone igasse foorumi alateemasse vorpides. Te jätate unarusse palju olulisema teema. TOTTI MM'ile! See on kampaania mille seeme tuleb varakult rammusasse mulda idanema asetada. Kuningas MMile mängiva treenerina - kas see ei kõla mitte uhkelt? Kujutage vaid korraks seda ette, kui Totti isiklikult koostaks koondise? See tuleks küll vist selline purakas, et järgmised 100 aastat oleks kõigil teiste koondiste fännidel suu ****i täis. Arutelu.






                              Duubel-Bock - Meistrite Pruul!
                              Mis sinuga nüüd juhtus? Said Totti kollast kostüümi nuusutada w?
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Marchisio + Nocerino + DDR toidavad poolikus kenasti. Ära tee nendest pealinna härradest välja.
                                Seda situatsiooni tahaks siiski vältida, et Markiisio ja Notsu mõlemad väljakul peaks olema. Pirlo ka olemas. Motta on ka minu mitte-objektiivse arvamuse põhjal mõlemast mehest asjalikum jalgpallur, ise-asi, kuidas ta võrreldes Notsu ja Markiisioga tööd rabab.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X