320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Balotellit eelistaks Di Natalele juba puhtalt gabariitide pärast, olgugi, et tegu on mustanahalise mängijaga.Usun, et Balo suudaks oluliselt paremini survestada saksamaa kaitseliini oma tehnika ja jõulisusega, sest mees on võimeline sissetriblama kui ka kaugelt teravalt pealekõmmutama(usun, et Hummelsil-Badstuberil saab olema töine õhtupoolik, tõsine test võrreldes eelnevate mängudega,loodetavasti suudab Boateng ka paar oma kohustuslikku käkki mahapanna, samas ma pole kursis kas saksamaal on keegi kaartidega ka väljas ?), mis annab nt Cassanole lisavõimalusi kaitseid 1 vs 1 ettevõtta.

    Di Natale sõltub pigem rohkem võitkonnast ja pole ise nii loov mängija, Balotelli on pigem selline, kes tahaks ise oma aktsiad mängu panna ja mitte niiväga tiimist sõltuda, sellevõrra näeb ka individuaalselt rohkem vaeva ja õnneks seni pole see Itaalia mängu pidurdanud, Balotellil on lihtsalt natuke rohkem õnne vaja, usun, et sellise moega nt väga vabalt olla tema arvel 3-4 kolli juba.

    Ma ei tahtnudki öelda, et Di Natale oleks ebaõnnestunud kuidagi, kuid kui teda väljakul vaatad siis tunnetad, et mees ikka päris Udi sõiduvees ei ole.

    Abate on ka kenasti oma äärel hakkama saanud, eriti just kaitsefaasis ootasin temalt käkke, kuid õnneks seni pole neid olnud.Toetab kenasti ka ründes äärtelt tsenderdustega,kuid nuh pole kedagi kes koksaks, oleks Osvaldo, usun, et sealt oleks nii mõnigi peaga ärakoksatud, meenutades Roma seasonit, siis Osvaldo ikka lõi väga ulmelistest peapuudetest kolle, meeste summa seest kuidagi ikka lendas pall võrku.
    sigpic

    Kommentaar


      Te unustate ära, et Balo mängis Inglismaa vastu terve mängu ehk et 120+ minutit. DN ei mänginud üldse inglaste vastu.

      Praegu on väga teemakohane just see, et Itaalia puhtalt väsimuse tõttu ära ei vajuks Saksamaa vastu või ka siis finaali jõudes, kuna grupifaasis juba näidati väsimusmärke teisel poolajal, nüüd on lisa 30 minutit mängitud tempokat ja kontrollivat mängu.

      Pirlo on muide vist kõige rohkem mänginud mängija Buffoni kõrval.

      Suur hirm on selles osas, paljudel Itaalias, et see Saksa-Itaalia mäng läheb lisaajale, ja kui Itaalia ka edasi saab, siis ollakse nii läbi finaaliks ja kuna teine finalist saab 1 lisa päev valmistuda/puhata/taastuda, siis tehke omad järeldused. Ainus lootus siis selles, et ka Portugal-Hispaania täna lisaajalegi läheks.

      Kommentaar


        Ma nüüd ei saagi aru, kas see itaallaste "kõik on väsinud, teeme tiimis palju muudatusi" on reaalne probleem või siis jätk terve turniiri kestnud hämamisele, kus pea enne igat mängu on pool tiimi vigastustega eemale jäämas ja suured muudatused tulemas.

        Kommentaar


          Tegelikult oleks siin praegu vaja, et mõni statistika hunt võtaks välja kõik lõppenud hooaja AS Roma mängud kus Totti alustas või kaasa mängis enamuse kohtumisest ja vaataks kui palju karistuslööke teeniti ja siis võrdleks seda koondise omaga. Siis peaks nagu kõik selge olema. Tipus on ajudest ja kogemusest kõvasti vajaka.
          Aga kuna juba mehed on vaitud ja midagi muuta ei saa, paneks tark treener selle neegri üksi tippu ja Cassano siis tema naturaalsele vasakule äärele ja Borini paremale ja oleks kümneid kordi rohkem võimalust palli väravasse toimetada.
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Inglismaa vastu suudeti paremini lipata kui alagrupimängudes. Et ma nüüd mingit eluprobleemi ei näe. Ja see lisapuhkepäeva jutt on ka selline "sitt väljak, kole pall, liiga palav" bs.

            Kommentaar


              Viimaste uudiste põhjal on ainult Abate veel kahtluse all, De Rossi on ka terveks saanud.

              Koondis lendamas Kievist Warsawi--->http://video.gazzetta.it/gli-azzurri...9-97fe3f08b052

              Kommentaar


                Hakkas just uefa.com otseülekanne pressikalt, De Rossi on Prandelli kõrval, seega peaks olema terve: http://www.uefa.com/uefaeuro/season=...tch/index.html

                Kommentaar


                  De Rossi: Homme hommikul on viimane fitness test, kas saab mängida
                  Prandelli: De Rossi on ainus mängija kahtluse all, muidu oleme kõik terved/kustud/pestud (Abate on siis terve?)

                  Kommentaar


                    There were major fears of racism in Ukraine and Poland ahead of Euro 2012, but it turns out some of the most egregious offenses have come from within the visiting players' own countries. Police in England are investigating the racial … Continue reading

                    Nutta või naerda? Otsustage ise (rahu, pole vigastuse uudis).

                    Kommentaar


                      Palju 6nnne ja v6ib 6elda,et teeenisite auga finaaali koha välja ja edu teile seal.Paraku ise ma seda finaaali ei vaata aga tore oleks lugeda teie v6idust ,sest peale enda lemmmikute olin ma t6siselt posit yllatunud Itaaalia jalgpallist respect.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Väga ilus mäng Itaalia poolt! Balo! (Y)

                        Kommentaar


                          Pennal oli küll Platinile erektsiooni tekitamiseks( soovis Hisp-Saksa finaali) aga juhtus hoopis see, et Azzurri sinisärgid on finaalis. Saksa suurfavoriit järjekordselt peksa saanud. Super esitus.

                          Kommentaar


                            F--k the haters

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Devil Vaata postitust
                              Balo pole kaugeltki puujalg, lihtsalt mõtleb kohati üle kui tal ruumi liiga palju. Jumal tänatud, et me 2 jupatsiga ründes ei mängi, muidu läheb nagu horvaatiaga viimased 30 min.
                              Ma midagi ikka jagan . Palju õnne Itaalia sõpradele!

                              Kommentaar


                                Kuradi Interi talendid siblavad mööda Ukraina ja Poola murukatteid ringi ja hetkel klubi ei esinda keegi.

                                MINDFUCK.

                                AZZURRI!

                                Kurat nii õnnelik, et läheks isegi Juve Chielliniga jooma praegu!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X