320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kui Itaalia homme peaks võitma, siis Roma fännid peavad igavesti vaikima oma Totti-Ossivaldo-Borini mulinaga. See on tõesti omaette kunst olla "targem" kui Prandelli ja ajada mingit ultimate iba suust välja päevast päeva.
    Nu kui sa vähekenegi viitsiksid oma anti-roma beebi pilliprillid eest äravõtta, siis saaksid aru, et peale Pirlo reaalseid mängujuhte meil pole jh Monto teeb vahest mõne õnnestunud söödu, kuid sellega asi piirdubki, oleks Pirlo mingi vigastuse üleskorjanud või midagi, usun, et oleks persekellad olnud, samuti vaadates konkreetselt seda turniiri, siis usun, et ilma De Rossita poleks see meeskond pooltki mitte see mis ta praegu on, usun, et emma-kumma vigastus oleks meie turniiri juba palju varem lõpetanud.Me mängime jh meeskondlikult, kuid ka meeskond koosneb lülidest ja kui üks nendest puudub on "korras".
    Usun, et finaaliks Hispaaniaga oleks Totti väga hädavajalik mees ette, kes suudab palli kiirelt ründajatele edasisööta, usun, et Pirlo võetakse üsna suure luubi alla hispaanlaste poolt, õnneks on De Rossi, kes oskab ka väga hästi pikki palle anda oma väljakupoolelt, aga ründes peaks selline ühepuutemees olema kahtlemata, kes Balot assistiks, cassano on pigem selline triblaja ja usun, et võib sellega näppu lõigata hispaania vastu,arvestades, et ta töövõime pole enam ammugi see.

    Peale Balo pole teised väga hiilanud väravatelöömisega, seega oleksin Di Natalele eelistanud igakell Osvaldot või Borinit.

    Isegi kui Itaalia peaks homme meistriks tulema, ei muuda see fakti, et Totti koht on koondises, senikaua kuni noored ei suuda ennast rehabiliteerida suurturniiridel, samas kas asi ongi selles, lihtsalt tuleb kasutada vanat head geniaalset talenti.
    sigpic

    Kommentaar


      Olen nõus, et Rooma huntide verd oleks rohkem vaja koondisesse.

      Seda oli juba eelmise hooaja lõpus näha, et ega Di Natales ja Giovincos ja Cassanos pole seda koondise algkoosseisu materjali. Oss, Totti ja Borini olid superhoos ning suuresti tänu neile Roma üldse 7. koha sai.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Olen nõus, et Rooma huntide verd oleks rohkem vaja koondisesse.

        Seda oli juba eelmise hooaja lõpus näha, et ega Di Natales ja Giovincos ja Cassanos pole seda koondise algkoosseisu materjali. Oss, Totti ja Borini olid superhoos ning suuresti tänu neile Roma üldse 7. koha sai.
        sigpic

        Kommentaar


          Aga jh homseks meenutuseks siis väike pilc 6 aastatagusest ajast:



          Nende meestega ilmselgelt väga mööda panna ei saa.

          Aga itaalia jalgpalli tugevust näitab ka juba see, et ei peagi kõiki ÄSSASID kaasa võtma, et väga kaugele jõuda, piisab kui konsistents laiali ei valgu.
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
            Aga jh homseks meenutuseks siis väike pilc 6 aastatagusest ajast:



            Nende meestega ilmselgelt väga mööda panna ei saa.

            Aga itaalia jalgpalli tugevust näitab ka juba see, et ei peagi kõiki ÄSSASID kaasa võtma, et väga kaugele jõuda, piisab kui konsistents laiali ei valgu.
            Kas sa ei leia et see on vähe debiilne kui sinu koondis on jõudnud finaali.Nad on teinud seda ilusa mänguga ja neil on suurepärane võimalus see turniir võita.Ainuke millest sina suudad rääkida on see, kuidas sinu lemmikmeeskonna mängijaid ei võetud kaas või kiusatakse?Kui meeskond mängib hästi ja võidab siis keda see kotib?
            Jalgpall on meeskonna mäng ja pole mingit vahet mis mehed selle tiitli koju peaksid tooma või mis?
            Uskumatuid tegelasi ikka leidub.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
              Kui Itaalia homme kellad peaks saama, siis ilmselt Prandellil pealinna enam asja pole.Totti-Osvaldo-Borini täiesti äranullida, on ikka tõesti omaette kunst, ütleks isegi nii, et täiesti uus kunstiline suund.
              Sülitame selle peale:

              Kommentaar


                Prandelli pressikal täna: Ma pole otsustanud veel kas kasutada 4 või 3 tagalat kaitses, 4-ne on paistnud soliidsem ja ollakse ehk harjunumad peale suuri mänge (Inglismaa, Saksamaa), aga samas mängiti hea mäng Hispaania vastu just 3-se süsteemiga.

                Kommentaar




                  Uefa raporteerib, et Itaalia treenib 3se kaitseliiniga, treening oli avatud meediale, öeldi peale pressikat.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    Kas sa ei leia et see on vähe debiilne kui sinu koondis on jõudnud finaali.Nad on teinud seda ilusa mänguga ja neil on suurepärane võimalus see turniir võita.Ainuke millest sina suudad rääkida on see, kuidas sinu lemmikmeeskonna mängijaid ei võetud kaas või kiusatakse?Kui meeskond mängib hästi ja võidab siis keda see kotib?
                    Jalgpall on meeskonna mäng ja pole mingit vahet mis mehed selle tiitli koju peaksid tooma või mis?
                    Uskumatuid tegelasi ikka leidub.
                    Seda lauset lugesid ?

                    Aga itaalia jalgpalli tugevust näitab ka juba see, et ei peagi kõiki ÄSSASID kaasa võtma, et väga kaugele jõuda, piisab kui konsistents laiali ei valgu.
                    Ma polegi rääkinud, et kehvalt mängitaks, ilmselt sa peale selle mu ühe posti rohkem lugenud pole ka, ma olen kiidusõnu jaganud küll.

                    Lihtsalt Totti viimased aastad ja viimane võimalus kus oleks saanud koondisele kasulik olla ja ikka tahaks oma lemmikut mängimas näha suurel turniiril, kui arvestada, et tänane hooaeg ja tase on selline, mis lubaks koondist esindada, kasvõi pingilt sekkuda, kui häda käes.Samas on noortele kahtlemata "see võimalus" suureks kogemuseks isegi pingil istudes, kõik see atmosfäär, emotsioonid,taktikad,treeningud jne ja positiivne on kui sinu esimene suurturniir sinu meeskond jõuab FINAALI, see võib nii mõnelegi noorele korraliku boosti anda.

                    Pole vaja kedagi Debiiliks sõimata, ma saan asjadest üpriski hästi aru tegelikkuses, aga vahest on tore ka teisi närvi ajada
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Rääkides finaalist, siis mina eelistaks siiski 4-st kaitseliini, kuigi ilmselgelt see võib anda suuremat tegutsemisruumi vastastele keskväljalal ja kui seal hispaania ennast käima tõmbab saab meil väga raske olema.Arvestades fakti, et 4-4-2 variatsioon on hästi toiminud peale selle kasutuselevõtmist, siis kas on mõtet hakata katsetama finaaliks.
                      Usun, et De Rossi keskväljal suudab korralikult lõhkuda, mind pani imestama, et Saksamaa vastu isegi Pirlo suutis lõhkumisega tegeleda
                      3-ne kaitseliin kus suht 3 suurt jõulist meest, kardan, et jääb nõrgaks hispaania tehniliste välejalgade jaoks.Kui meenutada avamängu, siis oli just De Rossi see, kes tackeldas kõvasti ja päästis halvimast, seega mina eelistaks 4-st kaitseliini.

                      Mõtteainest muidugi on, kas kasutada Balzarettit vasakul ja Abatet paremal, kes on nobedamad ja ilmselt suudavad paremini mängida maas liikuvat palli, vaevalt hispaania väga peapallidele läheb kui Lorentet ei kasutata.

                      Chiellini , kes tundus rohmakas peale vigastust jätaksin ma pingile ja vajadusel tooks sisse, kui üks äärtest peaks failima.

                      Ründes kindlasti Cassano-Balotelli, vahetusest eelistaks Borinit, kes usun, et tooks kõvasti teravust ja energiat, kes paneks nii hispaania kaitseliini kui keskvälja rohkem surve alla kui Totoga, Toto on pigem selline hunter, kes teeb vähem tööd ja nillib oma võimalust.Samas meenutades esimest mängu, siis miks mitte Di Natale full retard modele tööle panna.

                      Väravasse paneks De Sanctise, et natukenegi põnevust finaaliks tuua !

                      Keskväli- ehk peaks alustama vähe lõhkuvamalt ja jätma Monto pingile, nö võtma hispaanlastelt mänguisu ära ja siis Monto sissetooma, ehk suudab jälle paar geniaalset panna.Läheks siis De Rossi-Marchisio-Pirlo-Nocerino keskväljaga peale.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Kaine peaga ka postitad vahest?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Panso Vaata postitust
                          Kaine peaga ka postitad vahest?
                          Mina lihtsalt esitasin oma nägemuse ja huumori vinti keerasin ainult kollkeeperiga,seega sa võid alati oma nägemuse kirja panna Panso, oleks ka minul palju huvitavam lugeda, selleasemel, et kritiseerida pidevalt kellegi nägemust, oleks su kriitika A4 pikk, siis ma saaksin aru, et sa püüad midagi kirja panna ja analüüsida, hetkel on tegu lihtsalt tõupuhta trollimisega.

                          Kui ma Tottist kirjutan, siis on mul vähemalt mingid alused kuhu peale ma üritan midagist istutada mingeid statemente.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Cesare Prandelli has declared he’s “not even considered” going back to the 3-5-2 system against Spain in Euro 2012 Final.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Buffon
                              Abate-Barzagli-Bonucci-Chiellini
                              De Rossi-Pirlo-Marchisio-Montolivo
                              Balotelli-Cassano

                              Ehk siis kõik ootuspärane.

                              Tegelikult olid Inglismaa vastu tehtud vahetused väga hea ideega, hoida keskvälja teisel poolajal värskena..ehk siis Diamanti,Noscerino teisel poolajal sisse tuua kui seis on endiselt viigiline ja kolmas vahetus jätta kas lõppu kaitse tugevdamiseks (kui ollakse eduseisus) või lisaründaja toomiseks.

                              Kommentaar


                                Kõik on läbi

                                Järvela kass sõi Itaalia ära...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X