320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Oot sulle meeldib kollane värv?
    Statistiliselt on Candreva sinu kahjuks....Aqua võiks väheke rohkem mängida ka muidu....peldikus luku taga liiga tihti?
    Võtsin ühe tema selle hooaja superväravatest....kurb on, et ta on hetkel alavormis ja naljakal kombel on Lazio vorm ka kahanenud...loodame, et Aqua punase kaardi pläki suudab ta positiivse mänguga Itaalia eest ära kasutada. Muidugi, kui ta terveks ikka saab.
    http://www.youtube.com/watch?v=4m2Ty6R4_MM
    Siiski siiski, Candreva on mänginud sel hooajal 18 mängu ja ainult 3x90'
    Aquilani on mänginud 10 mängu ja 5x90'
    Candreva on löönud 18 mängus kõigest 4 väravat ja andnud ka 4 väravasöötu
    Aquilani on löönud 10 mängus samuti 4 väravat ja andnud 3 väravasöötu
    Muuseas Candreva mängi Aquast palju ründavamal positsioonil
    FORZA FIORENTINA!

    Kommentaar


      Kuskohast sa oma faktid oled võtnud....3x90? Midagi ikka väga mäda sul seal. Minu andmetel on Aqua mitte 10 vaid 15 mängu mänginud. Aga vahet pole las see jääb
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Kuskohast sa oma faktid oled võtnud....3x90? Midagi ikka väga mäda sul seal. Minu andmetel on Aqua mitte 10 vaid 15 mängu mänginud. Aga vahet pole las see jääb
        vabandused
        FORZA FIORENTINA!

        Kommentaar


          Alberto Aquilani - 867 min, 15 mängu, 10 põhis, 5 vahetusest. Välja vahetatud 4 korral, ehk siis 6x 90? Kui just pole sisse vahetatud ja siis välja vahetatud, seda mina ei tea.

          Antonio Candreva - 1578 min, 21 mängu, 18 põhis, 3 vahetusest. Välja vahetatud 10 korral, ehk siis 8x 90? Kui just pole sisse vahetatud ja siis välja vahetatud, seda ma tean veel vähem.

          See selleks, Aquilanis on igaljuhul kordades rohkem koondisematerjali kui Candreval. Aga mängivad ikkagi suht erinevaid rolle ka. Candreva asemele oleks kindlasti paremaid lahendusi olnud, aga ju Prandelli teab ja loodame, et vähemalt alustab Diamantiga.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
            Alberto Aquilani - 867 min, 15 mängu, 10 põhis, 5 vahetusest. Välja vahetatud 4 korral, ehk siis 6x 90? Kui just pole sisse vahetatud ja siis välja vahetatud, seda mina ei tea.

            Antonio Candreva - 1578 min, 21 mängu, 18 põhis, 3 vahetusest. Välja vahetatud 10 korral, ehk siis 8x 90? Kui just pole sisse vahetatud ja siis välja vahetatud, seda ma tean veel vähem.

            See selleks, Aquilanis on igaljuhul kordades rohkem koondisematerjali kui Candreval. Aga mängivad ikkagi suht erinevaid rolle ka. Candreva asemele oleks kindlasti paremaid lahendusi olnud, aga ju Prandelli teab ja loodame, et vähemalt alustab Diamantiga.
            Ja veel, väravad/assistid olid minu tekstis tõele vastavad.
            FORZA FIORENTINA!

            Kommentaar


              Jap assistid ja väravad on õiged.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Lisaks Itaalia A koondise mängule on täna ka noorte kondiste mängud, u20 alustasid just sakslastega madistamist õhtul ka, siis u21 samuti mängimas sakslastega.

                FORZA ITALIA!!!!!!!!!!!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                Kommentaar


                  Lisatud failid
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Ma siis jätkan huumorit, kuigi pole otseselt koondisega seotud.
                    644296_556667514351875_827410025_n.jpg
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                    FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                    Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl91 Vaata postitust
                      Lisaks Itaalia A koondise mängule on täna ka noorte kondiste mängud, u20 alustasid just sakslastega madistamist õhtul ka, siis u21 samuti mängimas sakslastega.

                      FORZA ITALIA!!!!!!!!!!!
                      Fabio Borini’s värav tõi U21 1-0 võidu Sakslaste üle!!!
                      Nüüd aga Forza Azzurri!
                      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                      Kommentaar


                        1:0 Hollandile. Võiks olla 5:0. Buffon on teinud vähemalt 4 mega head tõrjet ja Azzurri päästnud hullemast.
                        Kuidagi Hollandlased tulevad keskelt seina söötudega läbi.
                        Candreva ja Abate äär on väga ohtlik. Esimese poolaja parimad Buffon ja Candreva.
                        Teine äär Vaarao üksi toimetab. Santon on väga varjus. Pole palju tõusnud ja kaitses ka mitu korda lohakalt mänginud.
                        Keskel Pirlo, De Rossi ja Montolivio toimib. Kuidas Zemunn sai De Rossi pingile jätta? Vend tõmbab sööte ette Balotellile jooksu peale.
                        Pirlo nurgalöögid ja karistuslöögid kuidagi kõik Krulile suht lihtsad. Väravavaht ju PL kogemusega. Kõrged pallid Talle just meeldivad.
                        Teine poolaeg peame väravaid ka lööma. Treener proovib erinevaid noori ja mehi. Sõprusmängud selle jaoks ongi, kuigi jah ega ainult kaotused ka head pole!
                        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                        Kommentaar


                          Buffon tõesti omas vanas vees
                          Natuke rabe mäng, aga materjali on ning hea meel Candreva üle. Ikkagi aeg kus tuleb hoida külma närvi, olla leidlik ja jääda silma treenerile. Sai oma tööga väga hästi hakkama.
                          Selle mängu tulemus ei näita muidugi tilligi...üks korralik review Prandellile.
                          Hetkel siis teine poolaeg ja tuleb ära märkida Robbeni? debiilne dive kukkumine...tõmba oksa pede.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Saan aru, et sõprusmäng ja värki, aga nahhui on vaja mingeid kilardiinosid mängu toppida.
                            Suhkruhaige

                            Kommentaar


                              No näiteks Ossivallo sittus ennast nagu ikka täis....äkki aitaks kui talle ilutulestikku per*se lasta? Ja samas Gilardino tegi mõnusa seinasöödu Verrattiga ja näed värav. Nii, et ennem Gila kui Oss.
                              Mõttetu sõpakas, aga parem kui Soti-Eesti....no tra see väljak on juba neil nagu peldikupott.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Teine poolaeg mänguliselt väga nõrk. Kaotasime palju kahevõitlusi, valed söödud, rünnakut polnud ollagi, pealelööke samuti mitte.
                                Viimased 10 mintsa hakkasime mängima. Vahetusest tulnud Gilardino ja Osavldo hakkasid end ka liigutama. Värav siis Verratti ja Gilardino koostöö.
                                Midagi positiivset siit pole küll kaasa võtta. Van Gaal mängis Prandelli taktikaliselt üle. Kõik Itaalia käigud olid läbi töötatud.
                                Loodame,et tehakse omad järeldused.
                                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X