320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Toni pole Klose, kes saab ka kehva Serie-A hooajaga koondisekutse. MM pole mingi allakäinud pasane Serie-A.

    Hakkasin mõtlema selle meeletu vastuseisu üle mida habemetega as roma eided siin korraldavad kuna Prandelli tittyt koondisesse ei võta. Te peaksite õnnelikud olema. Kujutage ette nüüd, et Prandelli teeb väikse branki tittyle....kutsub ta esimesse 30-mehelisse koosseisu ja SIIS JÄTAB TA LÕPUS VÄLJA........hahahahahah vot see oleks ikka epic fart pealinna vurlele. Nii, et olge väga tänulikud Prandellile, et asja ikka eetikakoodeksi järgi ajanud.

    Kuuldavasti on Buffon ja Candreva juba Brasiilias ja soetasid endale eraldi villa mida oma peredega jagavad. Ülejäänud mehed pole veel Prandelli rohelist tuld teeninud.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Toni pole Klose, kes saab ka kehva Serie-A hooajaga koondisekutse. MM pole mingi allakäinud pasane Serie-A.

      Hakkasin mõtlema selle meeletu vastuseisu üle mida habemetega as roma eided siin korraldavad kuna Prandelli tittyt koondisesse ei võta. Te peaksite õnnelikud olema. Kujutage ette nüüd, et Prandelli teeb väikse branki tittyle....kutsub ta esimesse 30-mehelisse koosseisu ja SIIS JÄTAB TA LÕPUS VÄLJA........hahahahahah vot see oleks ikka epic fart pealinna vurlele. Nii, et olge väga tänulikud Prandellile, et asja ikka eetikakoodeksi järgi ajanud.

      Kuuldavasti on Buffon ja Candreva juba Brasiilias ja soetasid endale eraldi villa mida oma peredega jagavad. Ülejäänud mehed pole veel Prandelli rohelist tuld teeninud.
      Lisatud failid
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Selle teema võib vabalt "Liiga hea" alla suunata. Minu jaoks on ikkagi kogu see jama siin arusaamatu. Klubitasandil vastasseisud on olemas igas suuremas jalgpalliriigis. Fännide jaoks samas on koondis püha ja mingeid tülisid stiilis, minu lemmikklubi mängija kaasati, sinu oma mitte ei ole ma täheldanud mitte üheski teise riigi arutelus. Hispaanias on Real vs Barca üks vihasemaid vastasseise, samas ei näe ma kuskil Barca fänne vihast vahutamas, et miks Ramos ikka koondises mängib, kuigi ta on asshole, ühine eesmärk kannustab.

        Kommentaar


          Titty:"Cesare you can still call me, lets work something out"
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Milles see Luca megastatistika seisneb?
            WC 2006 - 2 kolli ja parim skoorija koos Materazziga. Nojah, ikkagi 2 korda rohkem kui ülejäänud ründestaarid
            EC 2008 - 0 kolli ja kõrbes koos ülejäänud koondiseliikmetega
            WC 2010 - polnud au osaleda ehk 0
            EC 2012 - polnud au osaleda ehk 0

            Kogu koondisekarjäär on 47 mänguga 16 kolli, millest siis tubli 2 suurturniiril.

            Luca Toni on kõva mees ja senini üks minu lemmikuid, aga olgem ausad, tema aeg on suurturniirideks läbi.
            Algselt postitas count
            Sa oled väga ilusasti selle osa välja lõiganud kus ma ütlesin miks ma arvan et Luca Toni väärib kohta koondises rohkem kui ükskõik kes teine ründaja.

            EC 2008 on muidugi ka maailma kõige halvem näide üldse. Donadoni ei suuda oma naist ka voodisse juhatada, mis sa veel jalgpalli meeskonna juhendamisest ootad? Kvaliteeti oli meeskonnas küll ja veel , lihtsalt liider oli piider.

            Kui Luca Toni tõesti oleks üks sinu lemmikuid, siis sa seisaks tema koondisesse kutsumise eest, seega ei saa ma kuidagi uskuda et sa teda kui sportlast üldse kunagi tunnustanud oled. Lihtsalt üks pesuehtne gloryhunter

            See oli lihtsalt minu vastulause sinu väitele, et statistika räägib enda eest. Mis kuradi statistika?
            Ma tõin suurturniiride statistika välja ja sealt ei paista välja midagi erilist.
            Ega treener platsil ei mängi. Euro 2008 läks persse mitte ainult Donadoni pärast vaid kindlasti andis sellele üsna olulise osa üks väsinud ja vanade kontidega primadonna, kes ei tahtnud ega viitsinud enam koondise eest rügada. S*it happens ja see on nüüd ajalugu nagu ka koondis tema jaoks

            Mina olen lihtsalt realist ja ei arva, et koondisse peaks kutsuma kõikvõimalikud vanad staarid. Korralik täishooaeg jätab nende meeste kehale ja vaimule üsna olulise jälje ja suht mõttetu unistada mingist ulmevormist ja väravatest. Mingiks kuradi maskotist kaasa võtta on ju pointless.

            Tema saab vähemalt aru, et miks teda koondisesse ei kutsuta. Mõne mehe ego seda aga taluda ei suuda




            PS. Fiorentinat ainult gloryhunterid fännavadki, sest gloorit ju tuleb uksest ja aknast
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Minu arust võiks Zaccardo, Grosso, Del Piero, Toni, Totti, Camoranesi, Zambrotta kõik koondises olla. Cannavaro ja Nesta oleks ka veel ok. Maldini backup listi. Costacurta jääb vb veits vanaks juba selle MMi jaoks. Baggio võiks ka ehk koondisesse lisada.

              Saaks päris hea pundi kokku ju.

              De Sanctis
              Zambrotta-Nesta-Zaccardo-Grosso
              Gattuso-De Rossi-Ambrosini
              Titty
              Del Piero-Baggio

              Vahetusest võiks veel võtta Perotta, Inzaghi ja Aquilani! VOT SEE VÕIDAKS 2014. AASTA MMi!!!
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                gds ennustab:

                Kommentaar


                  ennustab MMiks? Ennustab järgmiseks sõpakaks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    ennustab MMiks? Ennustab järgmiseks sõpakaks?
                    MMiks pigem. Prandelli intekas ütles, et MMiks on 2-3 erinevat taktikat, mida kasutatakse vastavalt olukorrale. Edasine on juba ajakirjanike lambiennustus.

                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Sa oled väga ilusasti selle osa välja lõiganud kus ma ütlesin miks ma arvan et Luca Toni väärib kohta koondises rohkem kui ükskõik kes teine ründaja.
                    Tulgem kiviajast välja

                    Q: None of the 7 attackers you picked is a center forward?
                    Prandelli: That's part of the change in football & I'm convinced of it or else I would've called Toni or Gilardino.

                    Kommentaar


                      Prandelli on Criscito: "It was a technical choice, and with all due respect it's not like I left home Cabrini or Maldini."
                      nätaki

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        MMiks pigem. Prandelli intekas ütles, et MMiks on 2-3 erinevat taktikat, mida kasutatakse vastavalt olukorrale. Edasine on juba ajakirjanike lambiennustus.

                        Tulgem kiviajast välja

                        Q: None of the 7 attackers you picked is a center forward?
                        Prandelli: That's part of the change in football & I'm convinced of it or else I would've called Toni or Gilardino.
                        Definitsiooni küsimus. Minu jaoks on Balo ja Immo pühtalt tipuründajad.

                        Kommentaar


                          Prandelli on Criscito: "It was a technical choice, and with all due respect it's not like I left home Chiellini or Maldini."
                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          nätaki
                          Chiellini oli valesti kirjutatud- tegin vajalikud parandused.
                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Definitsiooni küsimus. Minu jaoks on Balo ja Immo pühtalt tipuründajad.
                          Jup. Eks Prandelli pidas silmas seda, et Tonist ja Gilast väljaspool kasti sisuliselt kasu pole. Vastupidiselt Balole ja Immole, kes aitavad ka mängu ehitada.

                          Kommentaar


                            jah, see on oluliselt täpsem

                            Kommentaar


                              Nii, et ühesõnaga Toni saab võileibu koos Kanteri ja Tittyga KODUS vorpida.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar





                                Käsitlematu vend!

                                Ootame ja loodame, et on viimase 23 nime seas!
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X