320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Koondis\'

    Kuna olin mängu hetkel Amsterdamis, õnnestus mängu osaliselt ka otseülekandena jälgida.
    Holland teeb sellise mänguga MM\'l küll ainult nalja.:P Ja veel koduväljakul täispubliku ees nii haledalt mängida
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Koondis\'

      elevandiluuranniku highlightse sooviks?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Koondis\'

        Algselt postitas Jasper


        elevandiluuranniku highlightse sooviks?
        igatahes.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Koondis\'

          et siis täkkudel uus täkusärk kui keegi pole näinud
          nesta kui ma ei eksi-number pani kahtlema aga samas mul endal nesta originaal itaalia puma särk sama nr-ga(tervitused dieterile)
          gennaro
          vv abbiati
          toni?
          pirlo-the playmaker
          dp-lippi pane mees mängukolmas itaalia mängija kes mm-il top scorer


          mulle särk väga meeldis. eriti lipp-vs-meistritähed lahendus!
          to cannuman: vb väljendasin ennast valesti ...igatahes soovin highlightse
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Koondis\'

            kas keegi on midagi kuulnud uuest home särgist?
            2x on mängitud uute away särkidega, aga ma tahaksin endale just uut home särki saada. on keegi vähemalt pilti näinud? Või ei tule need särgid enne märtsi kui järgmine sõprusmäng?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Koondis\'

              Algselt postitas cannuman


              kas keegi on midagi kuulnud uuest home särgist?
              2x on mängitud uute away särkidega, aga ma tahaksin endale just uut home särki saada. on keegi vähemalt pilti näinud? Või ei tule need särgid enne märtsi kui järgmine sõprusmäng?
              eeldan et sinine valge away särgil vastupidi ja asi ants.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Koondis\'

                Olen kuulnud midagi kirispunase (Väravavahid) ja sinine (Võõrsil) ja valge (kodus) kohta.

                MM-ile siis kõige koledamate vormidega. See logo uus logo seal keskel kaela all jätab ikka rõveda mulje. Puma on ikka ilusad ja omalaadsed vormid välja käinud, kuid see ületab piirid. Kuigu ilmselt on probleem FIGC\'is.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Koondis\'



                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Koondis\'

                    seda samust valget särki müüakse nime all \"Italy away 2005/2007\" Niiet tundub ikka suht ebareaalne, et kodusärk valge.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Koondis\'

                      Mitte just kõige parem grupp. Ghaana, USA ja Tšehhi. Aga kui Itaalial on võiduambitsioonid, siis peab sellest gruppist mängeldes läbi saama. Forza Azzurri!
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Koondis\'

                        Algselt postitas Tanel


                        Mitte just kõige parem grupp.
                        minu silmis halvim...aga see lootusi ei tapa.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Koondis\'

                          Algselt postitas Jasper


                          Algselt postitas Tanel


                          Mitte just kõige parem grupp.
                          minu silmis halvim...aga see lootusi ei tapa.
                          Mulle see küll halvim ei tundu. Argentiina, Elevandiluu Rannik, Holland ja Serbia ja Montenegro on kõik viimasel ajal väga tugevat mängu näidanud. S&M võitis Hispaaniaga alagruppi, Argentiina jagas Concafi\'s Brasiiliaga esikohta, Elevandiluu Rannik on hetkel mängijate poolest ehk Aafrika tugevaimgi ning Holland võitis samuti oma gruppi. Ghaana ja USA ei ole kohe kindlasti mitte sellel tasemel. Ehk USA
                          d annab Elevandiluu Rannikuga võrrelda ning tuleb välja, et paremgi. Kuid nja, see kui tugev grupp on ei loe - loeb kui tugev ise oled.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Koondis\'

                            kellega kus ja millal mängime?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Koondis\'

                              Ei olnud üldse kohe hea loos. Kaks lemmikmeeskonda samma gruppi.


                              Seda ka veel, et kindlasti 1 raskemaid gruppe MM\'il. Tuleb siis Gaana ja USA välja puksida.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Koondis\'

                                Minu silmis samuti kõige raskem grupp üldse, aga ehk sobibki see paremini, kui eelmise MM-i \"kerge grupp\", kust äärepealt välja oleks langetud.

                                Ma arvan, et Tanel alahindab USA-d päris tugevasti. Eelmisel MM-il näitasid nad, et nende tohutu potentsiaal hakkab maksvusele pääsema ja vaid ebaõnn (sakslaste käsi väravajoonel) jättis nad mängulisest ülekaalust hoolimata poolfinaalist välja. Vähemalt minu mälu on selle mängu niiviisi salvestanud. Igatahes usun ma, et nüüd, 4 aastat hiljem, on veelgi rohkem põhjust ameeriklasi karta.

                                Mis puutub tšehhisse, siis on kahju, et nii sümpaatne meeskond pidi Itaaliaga ühte gruppi sattuma. Igatahes saavad nad tugevaks \"eeleksamiks\" ja peavad kätte näitama, kas Itaalial on sealt MM-lt midagi loota või mitte.

                                Ning Gaanast võib väga vabalt saada jokker kaardipakis või oleks õigem öelda must notsu. Edasipääsulootusi on neil vähe, aga mõne suure tuju võivad ära rikkuda küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X